کارشناسی ارشد در معماری پیشرفته

عمومی

شرح برنامه

معرفی

در بارسلونا ، IAAC یک برنامه کارشناسی ارشد بین المللی در معماری پیشرفته (MAA) ارائه می دهد. MAA به معماران ، مهندسان و طراحان از سراسر جهان گرایش دارد ، مشتاق تصور آینده شهرها و جوامع ما و متعهد به ساختن آن در زمان حال است.

به عنوان اولین استاد در معماری پیشرفته در جهان، MAA IAAC اکنون به نسخه 19 خود رسیده است. در طول این مدت، IAAC بیش از 1000 دانش آموز از بیش از 70 کشور دریافت کرده است و به عنوان محل اقامت بین المللی و چند فرهنگی است .

در نسخه 9 ماه (MAA01) و یا 18 ماه (MAA02) استاد معماری پیشرفته توسط دانشگاه کالج پلی تکنیک کاتالونیا (UPC) با 75 ECTS و 130 ECTS معتبر است. MAA توسط معمار و محقق Areti Markopoulou هدایت می شود.

استاد برنامه معماری پیشرفته به عنوان یک ساختار نوآورانه باز، با تمرکز بر چهار خط تحقیق انتخاب (X-Urban Design، ساختمان های خودمختار، مواد دیجیتالی، تعامل پیشرفته) که همه آنها به واسطه کارشناسان بین المللی شناخته می شود، ظاهر می شود. این مناطق مطالعات دانش آموزان و اعضای هیات علمی را از رشته ها و ریشه های مختلف به منظور ایجاد یک مرکز متمرکز شبکه ای متشکل می کند. انجمن IAAC خود را به پژوهش و نوآوری برای مسکن در قرن 21 اختصاص می دهد.

MAA01 MAA02
درجه کارشناسی ارشد معماری پیشرفته که توسط دانشکده توسعه حرفه ای و اجرایی در دانشگاه پلی تکنیک کاتالونیا معتبر شناخته شده است - منطقه آموزش عالی اروپا (EHEA) کارشناسی ارشد معماری پیشرفته که توسط دانشکده توسعه حرفه ای و اجرایی در دانشگاه پلی تکنیک کاتالونیا معتبر شناخته شده است - منطقه آموزش عالی اروپا (EHEA)
نسخه چاپ بیستم چاپ یازدهم
وام 75 ECTS 130 ECTS
مدت زمان 9 ماه - از اکتبر 2020 تا ژوئن 2021 // تمام وقت 18 ماه - از اکتبر 2020 تا ژوئن 2022 // تمام وقت
زبان انگلیسی انگلیسی
شهریه غیر اتحادیه اروپا: 18.750 €
اتحادیه اروپا: 15.000 €

غیر اتحادیه اروپا: 30،400 €
اتحادیه اروپا: 24.350 €

پذیرش مدرک معماری ، لیسانس یا مدرک بالاتر از سایر حرفه های مرتبط. مدرک معماری ، لیسانس یا مدرک بالاتر از سایر حرفه های مرتبط.

زمینه و برنامه

به منظور اطمینان از بالاترین کیفیت تحقیقات کاربردی، استاد در معماری پیشرفته یک رویکرد چند رشته ای و چندسیالر را پیشنهاد می کند. MAA معماری را به عنوان یک حوزه متقاطع در نظر می گیرد، زیرا ضروری است که تمام تحقیقات و برنامه های کاربردی را با دانش متخصصان مختلف از زمینه های مختلف تخصص ترکیب نماید.

به این ترتیب، دستورالعمل معماری پیشرفته، مسئولیت را برای مقابله با روند شهرنشینی جهانی از منظر چند مرحله ای و عملیاتی، و همچنین از طریق توسعه نمونه های اولیه ای که ثبات محیط زیست، اقتصادی و اجتماعی را تقویت می کنند، تعیین می کند.

در اوایل قرن بیستم، مفهوم "مسکن" به عنوان "ماشین برای زندگی" تعریف شد، اشاره به یک روش جدید برای درک ساخت فضاهای قابل سکونت که سن ماشین را مشخص می کرد.

امروزه، یک قرن بعد، ما با چالش ساختن نمونه های پایدار و حتی خودمختار مواجه هستیم؛ موجودات زنده که با محيط خود ارتباط برقرار ميکنند و منابع را تبادل ميکنند و به عنوان جوامعي کاملا کافي عمل ميکنند، شبیه نحوه درختان در يک حوزه است. به این ترتیب، هر عمل در سرزمین، دستکاری نیروهای محیط زیست چندگانه، مرتبط با جریان و شبکه های متعدد مانند انرژی، حمل و نقل، تدارکات و اطلاعات است. با هم، این گره های جدیدا قابل سکونت و پاسخگویی با توانایی استفاده و تولید منابع است.

بنابراين استراتژي هاي سرزميني و شهرسازي و همچنين عمليات ساختماني، بايد فرآيندهاي هماهنگ كننده اي را كه دانش معماري را به اشکال جديد مديريت و برنامه ريزي گسترش مي دهند، فراخواند. تفکر چند اسکالر نیز مستلزم درک تغییر دینامیک، انتقال انرژی و اطلاعات و سازگاری مداوم است.

معماری همیشه با مسئولیت پاسخگویی به نیازهای فوری ، فناوری ها و برنامه های در حال تغییر روبروست. ما باید بیشتر از معماری بپرسیم: ما به عنوان معمار باید موظف باشیم ارگانیسم های مسکونی را که قادر به توسعه کارکردها و ادغام فرآیندهای دنیای طبیعی هستند که قبلاً در مسیری در سایر نقاط قلمرو اطراف رخ داده اند ، طراحی کنیم.

مدل هایی که برای کلان شهر قرن گذشته ایجاد شده اند، نمی توانند جایگاه های جدیدی را که با شیوه زندگی شهری مدرن مرتبط می شوند، که در فضا و زمان به طور فزاینده ای متوقف شده است، کنار بگذارند. ساختن منظره جهانی مستلزم این است که ما در همان زمان کامل و خالی، طبیعی و مصنوعی را طرح کنیم و به نحوی که انگیزه اقتصادی را با توسعه پایدار سازگار کنیم.

ضروری است که دانش پیچیده مرتبط با خواندن چند لایه ای از واقعیت هایی که به طور سنتی به عنوان جداگانه مورد توجه قرار گرفته اند، مانند دستکاری انرژی، طبیعت، تحرک شهری، مسکن، سیستم های تولید و ساخت، توسعه نرم افزار، شبکه های اطلاعاتی و غیره. این امکان تولید نمونه های جدید را فراهم می کند که قادر به درک محیط های پیچیده و متغیر هستند.

سرانجام، هر تولید جدید شهری یا معماری نیاز به ارزیابی ماهیت آن دارد و تکنیک های ساخت و ساز مجدد قرن های گذشته را بازنگری می کند که به طور مستقیم بر مبنای تبدیل مواد موجود در بازار موجود است. اکنون زمان برای تعامل بین رشته ها و فناوری ها برای درک دیدی است که زمینه های مختلف تحقیق را در بر میگیرد.

خطوط تحقیقاتی

در دیدگاه چند رشته ای و تردید، MAA در یک ساختار دانشگاهی باز است که دوره های اجباری و انتخابی را در کنار خطوط اصلی تحقیقاتی مختلف ترکیب می کند:

خطوط تحقیقاتی برای MAA01 و MAA02 (سال اول)

 • RS1: X-URBAN DESIGN، directed by Willy Muller
 • RS2: ساختمان های مناسب خود، به کارگردانی Enric Ruiz Geli و Mireia Luzarraga
 • RS3: مسائل دیجیتالی، کارگردانی Areti Markopoulou
 • RS4: ADVANCED INTERACTION، کارگردانی لوئیس فرگوادا

استادیوم پایان نامه برای MAA02 (سال دوم)

 • TS1: C-BIO.MA، به کارگردانی مارکوس کروز
 • TS2: مسائل کلیدی، به کارگردانی Jordi Pagés و Lluis Viu
 • TS3: شهر در طول سالن های هابل، به کارگردانی Peter Trummer

ساختار دانشگاهی

کارشناسی ارشد معماری پیشرفته در سه برنامه مختلف بیان می شود: MAA01 ، MAA01 OTF و MAA02. در طی سال اول ، دانشجویان ثبت نام شده در این برنامه ها در یک بستر مشترک آموزشی ، با یک سازمان مشترک و ساختار دانشگاهی ، همکاری می کنند. پس از اتمام MAA01 ، دانشجویان ثبت نام شده در MAA01 OTF یا MAA02 از دو سازمان مختلف و ساختار دانشگاهی پیروی می کنند.

MAA01

دانشجویان با داشتن دسترسی 7 روزه به فضای کاری استودیوی IAAC و آزمایشگاه ساخت نمونه های اولیه آن ، دانشجویان این فرصت را دارند که در یک گروه بسیار بین المللی اعم از اعضای هیئت علمی ، محققان و مدرسان قرار بگیرند ، که در آن از آنها تشویق می شوند تا مراحل تصمیم گیری جمعی را بسازند. ایده های پروژه خود را تحقق بخشید. هدف این موسسه تشکیل دانش آموختگان است که پس از اتمام برنامه قادر خواهند بود مهارت های کسب شده خود را در تنوع محیط های حرفه ای توسعه دهند و درگیر پروژه هایی شوند که از برنامه ریزی پایدار در مقیاس بزرگ و ساخت و ساز ساختمان گرفته تا صنعتی سازی می شود. ساخت قطعات معماری. کارشناسی ارشد معماری پیشرفته در سه دوره برگزار می شود و عناصر زیر را شامل می شود:

 • استودیوهای مقدماتی
 • استودیو تحقیقاتی
 • استودیوهای توسعه
 • سمینارهای اجباری
 • کارگاه پشتیبانی استودیو
 • سمینارهای انتخابی
 • کارگاه ها
 • سری سخنرانی

MAA02

سال اول کارشناسی ارشد را با سال دوم تحقیقاتی ترکیب می کند تا یک طرح پایان نامه را توسعه دهد. در طول این سال دوم، دانش آموزان مجبورند با یک پروژه با شمارش معکوس در امکان توسعه آن با دانشکده های بین المللی و شرکت های بسیار متخصص در حوزه های مختلف مشارکت کنند.

دومین سال تحصیلی کارشناسی ارشد معماری پیشرفته شامل موارد زیر است:

 • پژوهش
 • کارگاه آموزشی سمینارها
 • سری سخنرانی
 • کارگاه آموزشی

این برنامه در سه مرحله برگزار می شود ، هر یک 3 ماه طول می کشد و با ارائه نهایی به پایان می رسد.

MAA01 OTF

MAA01 را با یک برنامه تحصیلات تکمیلی به نام Open Theisis Fabrication (OTF) ترکیب می کند ، که یک برنامه تحقیقاتی کاربردی فشرده است که آکادمی و صنعت را با هم ترکیب می کند و بر توسعه راه حل های نوآورانه در طیف گسترده ای از زمینه تمرکز دارد.

مشخصات دانشجویی

نامزدان کارشناسی ارشد معماری پیشرفته معماران، مهندسان و طراحان از سراسر جهان کنجکاو هستند که چگونه جهان در حال تغییر است و متعهد به رانندگی این تغییر است.

بنابراین این برنامه برای فارغ التحصیلانی که مایل به ارتقاء و توسعه مهارت های تحقیق طراحی خود در زمینه اشکال جدید تمرین در معماری و شهرسازی هستند ، از محیط های در مقیاس بزرگ گرفته تا جزئیات تکتونیکی و خصوصیات مواد محور قرار دارد.

پس از پایان کارشناسی ارشد، دانش آموزان IAAC به انجمن فارغ التحصیلان IAAC پیوستند. این امروز یک شبکه فعال و پویا از متخصصان چشم انداز است که در سراسر جهان توزیع شده است، اصول و برنامه های کاربردی معماری پیشرفته، ابتکارات علمی و تحقیقاتی جدید، منافع برنده جایزه یا کار برای موسسات و موسسات تحسین شده بین المللی را گسترش می دهد.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The IAAC (Institute for Advanced Architecture of Catalonia) is a center for research, education, production, and outreach, with the mission of envisioning the future habitat of our society and buildin ... اطلاعات بیشتر

The IAAC (Institute for Advanced Architecture of Catalonia) is a center for research, education, production, and outreach, with the mission of envisioning the future habitat of our society and building it in the present. اطلاعات محدود