کارشناسی ارشد در مطالعات موزه

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی ارشد در مطالعات موزه

طراحی فضاهای مشارکت اجتماعی و گفتگوی عمومی. دانشگاه سن فرانسیسکو مدرک کارشناسی ارشد منحصر به فرد در مطالعات موزه ارائه می دهد که دانش آموزان برای موقعیت های رهبری در سازمان های هنری، فرهنگی و میراثی که در یک پویایی اجتماعی مداوم در حال تغییر هستند، آماده می شوند.

برنامه آموزشی شانزدهم ما انعطاف پذیر است، دانش آموزان را با دانش جامع و تجربه عملی برای انجام نقش های مختلف در سازمان های فرهنگی، هنری و میراث ارائه می دهد.

این برنامه دانشجویان را برای موقعیت های رهبری در سازمان های هنری، فرهنگی، آموزشی و میراث و برای رشد حرفه ای دراز مدت آماده می کند. برنامه درسی شامل سمینارهای اصلی، تمرینات تمرینی، مشاوره و مشاوره یک به یک، گزینه های مورد علاقه برای دانش آموزان و یک کارآموزی تابستانی تمام وقت در موسسه انتخاب دانش آموز است.

نتایج آموزش برنامه

دانش آموزان:

  • تفسیر انتقادی از تاریخ، چالش ها و روش های مرتبط با موزه ها را به عنوان سازمان های پیچیده خدمات عمومی بیان کنید
  • تجزیه و تحلیل روش های سازمانی را با توجه به ماموریت عدالت اجتماعی USF تحلیل می کند
  • اعمال مهارت ها و دانش ضروری برای الگوهای موفق رفتار و رفتار حرفه ای در همه موزه ها و سازمان ها می باشد

برنامه تربیت بدنی

در طول ترم تابستان، دانش آموزان یک کارآموزی 4 واحد را در محل انتخاب خود انجام می دهند، تحت نظارت یک هماهنگ کننده کارآموزی که منجر به مشاوره و بحث و تکالیف آنلاین می شود. دانش آموزان طی یک دوره 12 هفته ای در کارآموزی 35 ساعته صرف می کنند.

پروژه CAPSTONE

در نیمه پایانی، دانش آموزان اصول و تکنیک های مدیریت پروژه را مطالعه می کنند و دوره مدیریت سرمایه گذاری موزه پروژه را تحت نظارت دانشکده می گذرانند و در مقاله نهایی و ارائه عمومی به کار می روند که تجربه یادگیری خود را در این برنامه ترکیب می کنند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

As one of the country’s premier Jesuit Catholic universities, the College of Arts and Sciences pairs a rigorous academic curriculum with an urban, global perspective. The college's vision of success i ... اطلاعات بیشتر

As one of the country’s premier Jesuit Catholic universities, the College of Arts and Sciences pairs a rigorous academic curriculum with an urban, global perspective. The college's vision of success involves both the head and the heart, with outstanding faculty members giving students the skills and compassion to fashion a more just and humane world. اطلاعات محدود
سانفرانسیسکو , بویناویستا , نارنجی + 2 بیشتر کمتر