کارشناسی ارشد در مطالعات لیبرال

عمومی

شرح برنامه

برای کسانی که می خواهند بیشتر بدانند

برنامه کارشناسی ارشد هنر در مطالعات لیبرال (MALS) یک رویکرد بین رشته ای برای یادگیری علوم انسانی و کلاس های سطح فارغ التحصیلی مبتنی بر نظریه ارائه می دهد. این یک برنامه فارغ التحصیلی غیر سنتی است که به دانشجو بازگشت می دهد تا بتواند در کالج هنر و دانش های شخصی خود از جمله تاریخ ، ادبیات ، مطالعات دینی ، فلسفه ، فرهنگ و زبان انگلیسی کلاس هایی را طی کند.

برنامه MALS برای دانشجویانی طراحی شده است که می خواهند در سوالات عمیق درونی قرار گیرند که با ذهن مشاجره مواجه می شوند و تفکر انتقادی را نشان می دهد که یک فرد واقعا تحصیلکرده را نشان می دهد. این برنامه دانش آموزان را برای رشد فکری و شخصی و همچنین فرصتی برای به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران در جامعه یادگیری فرصت می دهد.

استاد هنر در مطالعات لیبرال چیست؟

گسترش تحصیلات لیبرال به سطح تحصیلات تکمیلی، تحصیلات عالی نسبتا جدید است. در مقابل برنامه های فارغ التحصیلی سنتی موضوع خاص، رویکرد بین رشته ای از استاد هنر در مطالعات لیبرال، در سراسر مرزهای خودسرانه تخصص، بر طیف گسترده ای از دانش را به منظور تمرکز واضح تر بر مشکلات پیچیده است.

در دانشگاه میامی، استاد برنامه های مطالعات لیبرال، یک برنامه فارغ التحصیل غیر سنتی است که به دانشجویان بازگشت می کند تا بتوانند در کلاس خود در کالج هنر و علوم خود درس های خود را به خود اختصاص دهند. این برنامه توسط استادان مستقل و محققان مشهور از دانشکده فارغ التحصیل دانشکده هنر و علوم در محیط دانشگاه خصوصی ما که در زیبا Coral Gables حضور دارد، تدریس می شود.

چه کسی استاد هنر در مطالعات لیبرال است؟

دانش آموزان MALS از زمینه های متنوعی می آیند. آنها هنرمندان، افراد کسب و کار، مهندسان، خانه سازان، وکلا، دانشجویان، پزشکان و معلمان هستند. این برنامه به آنها فرصتی برای رشد فکری و شخصی و برای به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران در جامعه یادگیری می دهد. برنامه MALS برای دانشجویانی طراحی شده است که می خواهند در سوالات عمیق درونی قرار گیرند که با ذهن مشاجره مواجه می شوند و تفکر انتقادی را نشان می دهد که یک فرد واقعا تحصیلکرده را نشان می دهد.

دانش آموز MALS به زندگی درونی احترام می گذارد، سوالات عمیق تر دارد و نیاز به پاسخ های بهتر دارد. شما می خواهید کتاب بخوانید و در مورد ایده هایی که جهان ما را تشکیل می دهند صحبت کنید. شما یک ذهن مشاجره، یک دیدگاه با تجربه و یک هدف محکم در مورد یادگیری دارید. برنامه کارشناسی ارشد در مطالعات لیبرال مطالعاتی برای دانشجوی بازگشت است که به دنبال توسعه تفکر انتقادی است که یک فرد واقعا تحصیلکرده را نشان می دهد - برای دانش آموز که آگاهی آگاهانه نسبت به سوالات بدون پاسخ که با ذهن مشاجره مواجه می شود، انگیزه ای که هرگز متوقف نمی شود از اولین سوال بپرسد: چرا؟

A University of Miami student reading in the library.

شرایط پذیرش عمومی

برنامه کارشناسی ارشد در مطالعات لیبرال (MALS) پذیرش غلط را قبول می کند؛ این به این معنی است که شما ممکن است هر زمان درخواست کنید. دانش آموزان داخلی علاقه مند به درخواست در برنامه کارشناسی ارشد هنرهای لیبرال باید موارد زیر را ارائه دهند:

 • فرم درخواست آنلاین.
 • هزینه 85.00 دلار هزینه درخواست غیر قابل بازگشت که به صورت آنلاین پرداخت می شود پس از ارسال درخواست.
 • بیانیه ای از هدف.
 • مقاله پذیرش.
 • سه نامه توصیه (ترجیحا از یک کارفرما ، همکار ، استاد یا سایر منابع حرفه ای) *.
 • رونوشت های رسمی از هر موسسه پساجریان حضور داشتند.
* اگر در حال حاضر در حال تحصیل هستید یا فارغ التحصیل اخیر (در عرض دو سال) باید حداقل یک نامه از یک عضو هیئت علمی را ارائه دهید.

شرایط پذیرش دانشجویان بین المللی

دانشجویان بین المللی باید با تمام شرایط پذیرش کلی ذکر شده در بالا مطابقت داشته باشند و همچنین موارد ذیل را ارائه دهند:

 • ارسال مجلات رسمی از همه دانشگاه ها / کالج های مورد علاقه (از جمله دانشگاه های آمریکا).
 • تمام رونوشت ها و دیپلم ها باید در زبان اصلی خود با ترجمه گواهی انگلیسی از متن و دیپلم باشد.
 • Photocopies از تمام دیپلم و / یا گواهی های به دست آمده.
 • کپی پاسپورت
 • بیانیه بانکی یا نامه حمایت مالی ظرف شش (6) ماه. **
 • نمرات رسمی آزمون TOEFL یا IELTS.

متقاضیان بین المللی که زبان مادری آنها انگلیسی نیست باید TOEFL را انتخاب کنند. حداقل نمره TOEFL 550 (کاغذی) یا 80 (IBT) است. آیلتس هم اکنون پذیرفته شده است. حداقل امتیاز عبور 6.5 است.

A group of University of Miami MALS students and their graduation dinner.

بورس تحصیلی

مدرک تحصیلی MALS - تعداد محدودی از بورس تحصیلی برای دانشجویان در دسترس می باشد. دانش آموزان باید هر ترم را اعمال کنند و اسناد مالی ارائه دهند. بورس تحصیلی مبتنی بر نیازهاست و برای کمک هزینه تحصیلی در دسترس است. برنامه های کاربردی باید یک ماه قبل از شروع کلاس هایی که دانش آموز درخواست می کند دریافت کند. اطلاعات بیشتر را می توان از طریق دفتر مطالعات بین رشته ای و حرفه ای بدست آورد.

انجمن زنان دانشگاهی آمریکایی - همه زنان واجد شرایط تقاضا برای کمک های بلاعوض این سازمان می باشند. جوایز شامل کمکهای دانشجویان آمریکایی، کمکهای انکشافی شغلی، استعدادهای تحصیلی انتخابی، کمک های مدرک دانشگاهی در مورد اقامت در دانشگاه و جوایز بین المللی است.

برنامه روبان زرد - دانشگاه میامی و استاد هنر در مطالعات لیبرال (MALS) یک شرکت فعال در برنامه ریزی آموزشی GI Ribbon زرد است. این مقررات پس از 11 سپتامبر GI Bill کمک می کند هزینه های کسب مدرک کارشناسی ارشد را تامین کند. فرصت های تحصیلی نیز برای پرسنل وظیفه فعال وجود دارد. جانبازان نیروهای مسلح ایالات متحده به بازدید از وب سایت رسمی این برنامه تشویق می شوند.

آخرین به روز رسانی دسامبر 2019

درباره این دانشگاه

The College of Arts & Sciences is located in suburban Coral Gables, just minutes from downtown Miami, one of the most diverse, dynamic, and global cities in America. A&S students and scholars ... اطلاعات بیشتر

The College of Arts & Sciences is located in suburban Coral Gables, just minutes from downtown Miami, one of the most diverse, dynamic, and global cities in America. A&S students and scholars live, work, research, and play in Miami, an endless resource for internship and volunteer opportunities, language and cultural immersion, intellectual exploration, and lively entertainment. In turn, the city views the College as its primary brain trust. A&S scholars work closely with government agencies, businesses, and nonprofit organizations across the region to improve the economic output and quality of life of our shared community. اطلاعات محدود