کارشناسی ارشد در مطالعات غذایی

عمومی

شرح برنامه

126444_IMG_1380.jpg

مطالعه سیستم های غذایی ، فرهنگ و سیاست در شهر نیویورک

اولین برنامه ارشد کارشناسی ارشد در ایالات متحده که به بورسیه های مواد غذایی اختصاص می یابد ، مطالعات مواد غذایی در NYU اشتاینهارد از رویکردهای علوم انسانی و علوم اجتماعی استفاده می کند و شما را برای تجزیه و تحلیل سیستم غذایی فعلی آمریکا ، اتصالات جهانی آن و گزینه های محلی آماده می کند. شما رویکردهای فرهنگی ، سیاسی ، اقتصادی ، زیست محیطی و جغرافیایی در مورد مواد غذایی را در چارچوب های محلی ، شهری و جهانی بررسی می کنید.

این برنامه 40 کارشناسی ارشد هنر نیاز به 19 اعتبار در دوره های اجباری دارد که شامل سیستم های غذایی ، فرهنگ و خط مشی و همچنین یک مؤلفه تحقیق می باشد. فراتر از این الزامات ، شما می توانید 21 اعتبار در ماژول های تخصصی (سیاست گذاری / حمایت ، کارآفرینی / کارآفرینی اجتماعی ، رسانه ای / تحلیل فرهنگی) کسب کنید ، به شما امکان می دهد تا عمیق تر به منافع خود بپردازید.

مأموریت ما بررسی شیوه های تولید ، توزیع و مصرف مواد غذایی افراد ، جوامع و جوامع است. شهرهایی که در مرکز جریان مردم ، محصولات و محصولات رسانه ای قرار دارند ، اصلی ترین مکان تحقیقات ما هستند.

چرا مطالعات غذایی NYU؟

 • از بهترینها بیاموزید دانشکده های ما ، رهبران برجسته در زمینه خود ، دانشجویان را به تدریس و مربی می پردازند ، در حالی که بطور جدی تحقیق می کنند تا درگیر بمانند.
 • به خودی دسترسی پیدا کنید. پس از ثبت نام ، دانشجویان با متخصصان مواد غذایی که به عنوان معاونین و مدرسین مهمان خدمت می کنند تحصیل می کنند و مورد استقبال شرکت های تولید مواد غذایی ، سازمان های غیر انتفاعی مواد غذایی ، ناشران ، روابط عمومی و بنگاه های بازاریابی ، مجلات ، توزیع کنندگان مواد غذایی ، تولید کنندگان مواد غذایی و مؤسسات آموزشی قرار می گیرند.
 • تحصیل خارج از کشور. ما در سایت هایی مانند پاریس ، هنگ کنگ ، پورتوریکو و پوبلا ، دوره های جهانی - و یک برنامه تحصیلی را ارائه می دهیم تا دانشجویان بتوانند یک تجربه همهجانبه را در یک زمینه بین المللی بدست آورند.
 • به چالش کشیده شود. دانش آموزان با تجربه ، گذراندن دوره های اصلی و تخصصی ، و همچنین انتخاب های بین رشته ای در اشتاینهاردت ، دانشکده بازرگانی اشترن ، دانشکده خدمات واگنر ، دانشکده فارغ التحصیل هنر و علوم یا دانشکده هنر Tisch را یاد می گیرند.
 • جلو بروید ما به دانشجویان علاقه مند کمک می کنیم کارآموزی را در مجموعه ای از سایتهای احتمالی شغلی بیابند و آنها را در موقعیتهایی قرار دهند که بتوانند مهارتهای جدیدی را توسعه دهند و با کارفرمایان بالقوه همکاری کنند.
 • مهارت های عملی بدست آورید. این برنامه بر توسعه تفکر و تحقیقات انتقادی تأکید می کند که دانشجویان را برای موقعیت هایی که در این حرفه با آنها روبرو می شوند ، آماده می کند.

آنچه را یاد می گیرید

 • نحوه اعمال یک رویکرد میان رشته ای برای درک جنبه های فرهنگی ، سیاسی و اقتصادی سیستم غذایی.
 • چگونه دانش خود را نشان دهیم تا در مورد مسایل تسلط مربوط به حاکمیت غذا ، پایداری ، اخلاق و فرهنگ صحبت کنید.
 • چگونگی ارزیابی سیاست هایی که منظر غذا را شکل می دهد ، به سؤالات عدالت و حفظ ارزشهای فرهنگی می پردازد.

برای یک حرفه آماده شوید:

 • سیاست و حمایت
 • تحلیل رسانه ای ، اجتماعی و فرهنگی
 • آکادمیک و تحقیق
 • تجارت و کارآفرینی اجتماعی
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

NYU Steinhardt's one-of-a-kind integration of education, health, the arts, and media studies puts us at the heart of a movement: education for social change.

NYU Steinhardt's one-of-a-kind integration of education, health, the arts, and media studies puts us at the heart of a movement: education for social change. اطلاعات محدود