کارشناسی ارشد در مطالعات شهری: تجارت و توسعه شهری - املاک و مستغلات و حمل و نقل

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

توسعه سریع شهری هم امکاناتی را به همراه دارد و هم چالش هایی را می توان در سراسر جهان مشاهده کرد. توسعه شهری توسط تعداد زیادی از سهامداران و منافع ، نه تنها در بخش های املاک و مستغلات و حمل و نقل ، و همچنین سازمان های عمومی و غیر دولتی انجام می شود. این برنامه به طور خاص به نقش و تعامل ذینفعان مختلف و همچنین چشم اندازهای نهادی در توسعه شهرهای پایدار و قابل زندگی می پردازد. این آموزش بین رشته ای با پایه ای در اقتصاد ، مدیریت بازرگانی و جغرافیای اقتصادی است.

این برنامه حول محیط های تحقیقاتی بین المللی در گروه مطالعات شهری ساخته شده است. آموزش ، و همچنین تحقیقات انجام می شود که از اهمیت سیاست بالایی برخوردار باشد و هر دو غالباً فعالان ذینفع را از بخش بازرگانی یا بخش دولتی درگیر می کنند. این اداره همکاری نزدیک با ذینفعان بخش حمل و نقل و املاک و مستغلات و همچنین سیاستگذاران محلی و منطقه ای دارد. کادر آموزشی شامل محققانی هستند که در پروژه های تحقیقاتی شرکت می کنند به عنوان مثال K2- سوئدی دانش دانش برای حمل و نقل عمومی و CFFF (مرکز تجارت املاک و مستغلات). این برنامه همچنین شامل جنبه هایی از تحقیقات در مورد شهرهای هوشمند و حمل و نقل هوشمند است که در گروه علوم کامپیوتر و فناوری رسانه دانشگاه انجام شده است.

ساختار برنامه

دو ترم اول این برنامه در محوطه دانشگاه برگزار می شود ، جایی که دوره ها درک درستی از دیدگاه های سهامداران مختلف و چگونگی تأثیر چالش های مختلف شهری و فناوری بر کار آنها را در اختیار دانشجویان قرار می دهد. در طول ترم دوم ، شما می توانید بسته به علاقه خود بر روی یکی از تخصصهای زیر تمرکز کنید:

 • توسعه و مسکن املاک و مستغلات
 • حمل و نقل و زیرساخت ها
 • کاربری و خط مشی زمین
 • توسعه منطقه ای

در طول ترم سوم، شما می توانید بین تحصیل در خارج در یکی از را انتخاب Malmö University 250 دانشگاه شریک، در نظر گرفتن دوره مستقل در Malmö University ، و یا انجام کارآموزی در یک پروژه تحقیقاتی. سال دوم با پایان نامه کارشناسی ارشد (30 واحد) به پایان می رسد.

حرفه آینده شما

توسعه شهری نیاز به دانش گسترده ای از چشم اندازهای اقتصادی چالش های اجتماعی مانند حمل و نقل و توسعه املاک و همچنین بینش های عمیق تر در فرآیندهای نوآورانه دارد. این چشم اندازها برای درک نیروهای محرکه شهرنشینی و درک توسعه مکانی در داخل و بین شهرها و مناطق مهم هستند. پس از فارغ التحصیلی ، شما درک منحصر به فردی از چگونگی تأثیر چنین چالش هایی بر شهرها و مناطق خواهید داشت ، و شما را قادر به کار با این مسائل در بخش های مختلف می کند. دانشجویان برای بخش خصوصی در شرکتهای مشاوره ای مختلف یا شرکتهای بزرگ ساختمانی و همچنین در مقامات دولتی در سطح محلی ، منطقه ای و ملی مورد توجه خواهند بود. این برنامه همچنین مبنایی محکم برای مطالعات دکترا فراهم می کند.

انتخاب

پس از تکمیل درخواست خود با مدارک تحصیلی و مهارت انگلیسی ، همچنین باید یک سند پشتیبانی ارائه دهید.

برای دانشجویانی که در اولین دور درخواست ثبت نام می کنند ، سند پشتیبانی باید تا 1 فوریه در Universityadmissions.se بارگذاری شود.

اسناد پشتیبان ارسال شده پس از این تاریخ پذیرفته نمی شوند.

برای تکمیل برنامه خود ، مراحل زیر را دنبال کنید:

 • یک حساب کاربری ایجاد کنید و از طریق Universityadmissions.se/antagning.se به برنامه مراجعه کنید.
 • اسناد خود را به صورت pdf در Universityadmissions.se/antagning.se بارگذاری کنید یا سند را از طریق پست ارسال کنید. شما باید هم مدرک لیسانس و هم مهارت انگلیسی را نشان دهید تا واجد شرایط برنامه باشید. متقاضیان سال آخر خود ، که مدرک خود را قبل از شروع برنامه دریافت می کنند ، می توانند درخواست دهند اما باید دستورالعمل های خاص را دنبال کنند.
 • سند پشتیبان باید برای دانشجویان متقاضی در اولین دور پذیرش ، در دانشگاه مهلت پذیرش. se/antagning.se بارگذاری شود.

شرایط ورود

مدرک لیسانس ، متشکل از 180 اعتبار. معادل انگلیسی B / English 6 در دبیرستان سوئد.

سازمان

مطالعات شهری: تجارت و توسعه شهری - املاک و مستغلات و برنامه های حمل و نقل ، برنامه کارشناسی ارشد برای دانشجویان است که آرزو دارند آینده شغلی را در توسعه و مدیریت شهرهای جذاب و پایدار داشته باشند. این برنامه از نظر محتوای چند رشته ای است اما دارای پایه ای در مدیریت بازرگانی ، اقتصاد و جغرافیای اقتصادی است. این چشم اندازها برای درک نیروهای محرکه شهرنشینی و درک توسعه مکانی در داخل و بین شهرها و مناطق مهم هستند. املاک و مستغلات و حمل و نقل و خدماتی که آنها ایجاد می کنند از عوامل اصلی یکپارچه سازی مناسب شهرها و مناطق است.

عملکرد شهرها از طریق همکاری و همکاری ذینفعان مختلف ، در خصوصی و همچنین در بخش دولتی تکامل می یابد. چشم اندازهای اقتصادی در این برنامه درک درستی از انگیزه های مختلف توسعه شهرهای پایدار است. این شامل توسعه تجارت و همچنین تحولات اجتماعی است.

این برنامه شایستگی و ابزار تحلیلی مورد نیاز دانش آموزان را برای تجزیه و تحلیل و ارزیابی انتقادی اهداف در توسعه شهری ، مانند مدل های جدید تجاری و پروژه های توسعه ، در اختیار دانشجویان قرار می دهد. آنها می توانند در سازمانهای خصوصی ، دولتی و غیردولتی کار کنند که نقشهای مختلفی در کمک به ادغام و توسعه شهرها و مناطق دارند. دانش آموزان همچنین می توانند با ورود به آموزش تحقیق پس از اتمام برنامه ، با شغل آکادمیک ادامه دهند.

ترم 1 و 2 به دوره های اجباری در زمینه اصلی مطالعات شهری اختصاص یافته است. در طول ترم 3 دانش آموزان می توانند با گذراندن دوره هایی در دانشگاه های خارج از کشور (مبادله تحصیل) ، دوره های انتخابی در بخش مطالعات شهری یا درخواست کارآموزی تحقیق ، تخصص خود را انتخاب کنند. این دوره ها نیازی نیست که در حوزه مطالعات شهری باشد.

نتایج یادگیری

دانش و درک

برای مدرک کارشناسی ارشد (120 اعتبار) دانشجو باید:

 • نشان دادن دانش و درک در زمینه اصلی تحصیل ، شامل دانش گسترده در مورد این زمینه و درجه قابل توجهی از دانش تخصصی در زمینه های خاص این زمینه و همچنین بینش در مورد کارهای تحقیق و توسعه فعلی
 • دانش روش شناختی تخصصی را در زمینه اصلی مطالعه نشان دهید.
صلاحیت و مهارت

برای مدرک کارشناسی ارشد (120 اعتبار) دانشجو باید:

 • نشان دادن توانایی ادغام انتقادی و سیستماتیک دانش و تجزیه و تحلیل ، ارزیابی و مقابله با پدیده ها ، مسائل و موقعیت های پیچیده حتی با اطلاعات محدود
 • توانایی شناسایی و تدوین موضوعات به صورت انتقادی ، خودمختار و خلاقیت و همچنین برنامه ریزی و با استفاده از روشهای مناسب ، انجام کارهای پیشرفته در بازه های زمانی از پیش تعیین شده را نشان داده و از این طریق به شکل گیری دانش و همچنین توانایی ارزیابی این کار کمک می کند.
 • توانایی گفتار و نوشتن هم در سطح ملی و هم در سطح بین المللی را نشان می دهد تا به طور واضح گزارش و بحث در مورد نتیجه گیری های خود و دانش و استدلالی که بر اساس آنها در گفتگو با مخاطبان مختلف ایجاد شده است ، و
 • مهارت های مورد نیاز برای مشارکت در کار تحقیق و توسعه یا اشتغال خودمختار را در برخی از ظرفیت های واجد شرایط دیگر نشان می دهد.
داوری و رویکرد

برای مدرک کارشناسی ارشد (120 اعتبار) دانشجو باید

 • نشان دادن توانایی ارزیابی در زمینه اصلی مطالعه که توسط موضوعات انضباطی ، اجتماعی و اخلاقی مربوطه اطلاع داده می شود و همچنین آگاهی از جنبه های اخلاقی کار تحقیق و توسعه
 • بینش از امکانات و محدودیت های تحقیق ، نقش آن در جامعه و مسئولیت فرد در مورد نحوه استفاده ، و
 • توانایی شناسایی نیاز شخصی به دانش بیشتر و مسئولیت یادگیری مداوم خود را نشان می دهد.
آخرین به روز رسانی نوامبر 2020

درباره این دانشگاه

Malmö University strives to be part of society at every level. Whether that is regionally, nationally or globally, its focus is making the world a better and fairer place.

Malmö University strives to be part of society at every level. Whether that is regionally, nationally or globally, its focus is making the world a better and fairer place. اطلاعات محدود