کارشناسی ارشد در مطالعات توسعه و دوراندیشی

عمومی

شرح برنامه

دانشگاه Palacký Olomouc

دانشکده علوم

گروه توسعه و مطالعات محیط زیست

برنامه توسعه مطالعات و دوراندیشی

هدف ما آموزش و آماده سازی رهبران و مبتکران آینده است

Studydevelopment.cz

Glodep.eu

Upol.cz/en

دربارهی ما

ما یک دانشکده علمی باز ، مترقی و پویا در حال رشد در دانشکده علوم هستیم. ما فرصت های آموزش را فراهم می کنیم و در زمینه های مطالعات توسعه ، مطالعات زیست محیطی و دوراندیشی تحقیق می کنیم. ما تلاش می کنیم تا از دانش آموزان ، متخصصان و مردم خود الهام بگیریم و از این رو در توسعه پایدار جامعه سهیم باشیم.

15+ سال تعالی

با بیش از 15 سال تجربه تمرکز بر توسعه ، محیط زیست و دوراندیشی ، این بخش یک برنامه کارشناسی ارشد آموزش داده شده برای توسعه و پیش بینی را به زبان انگلیسی ارائه می دهد.

440+ سال تجارت

دانشگاه Palacký Olomouc ، که در سال 1573 تأسیس شده است ، یکی از مراکز برجسته آموزش و پژوهش در جمهوری چک است. این مجموعه 8 دانشکده را تشکیل می دهد و در رشته های مختلفی دارای مدرک تحصیلی است. سالانه بیش از 4000 دانشجوی بین المللی در دانشگاه Palacký تحصیل می کنند

کارشناسی ارشد در مطالعات توسعه و چشم انداز ارائه می دهد:

· برنامه ای بی نظیر و جذاب که توسط اساتید مجرب تدریس می شود

· فرصت های عالی برای گذراندن بخشی از تحصیلات خود در یک کشور دیگر با پشتیبانی بورسیه (ما با بیش از 40 دانشگاه در سراسر جهان همکاری می کنیم)

· امکان حضور در یک جامعه بین المللی از دانشجویان فعال

· محیط الهام بخش Olomouc ، یکی از زیباترین و تاریخی ترین شهرهای اروپا با میراث جهانی یونسکو

هزینه زندگی تقریباً 400 - 500 یورو در ماه است.

· امکانات پشتیبانی مالی: Erasmus + بورسیه تحصیلی؛ بورس اقامت دانشگاه بورس تحصیلی واواروچک؛ برنامه بورس تحصیلی UPOL؛ و غیره.

· فعالیت های فوق برنامه - سفرهای میدانی ، هفته جهت گیری ، بازی های شبیه سازی ، دوره های فشرده با مدرسین از موسسات بین المللی شریک و غیره

اطلاعات بیشتر

Studydevelopment.cz

Glodep.eu

Fcb: گروه توسعه و مطالعات محیط زیست

Fcb: مطالعات توسعه بین المللی Glodep

آخرین به روز رسانی اوت 2020

درباره این دانشگاه

It is the university, together with a number of other educational institutions that makes Olomouc the top student city in the Czech Republic – where every fifth person in the city is a student!

It is the university, together with a number of other educational institutions that makes Olomouc the top student city in the Czech Republic – where every fifth person in the city is a student! اطلاعات محدود