کارشناسی ارشد در مراقبت عضو

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

MA در مراقبت کاربران

مراقبت از عضو یک رشته نسبتا جدید است که آموزش و مجهز کارگران برای آماده شدن برای زندگی میان فرهنگی و وزارت بهتر و برای مقابله با قبل تنظیم، در طی و بعد از تخصیص است. تا به حال، متخصصان در رشته فرصت برای آموزش و تحقیق این مسائل به شدت نداشته است.

آموزش داده شده توسط کارشناسان در این زمینه، MA جدید Redcliffe در مراقبت از کاربران نیاز به یک عمل کتاب مقدس بنای اساس، و همچنین دیدگاه های میان فرهنگی درک و اثر آنها بر افراد و گروه ها به رسمیت می شناسد. چالش هایی مانند واکنش به بحران و گزارشگیری تروما خطاب خواهد شد، و است این فرصت را به در یک زمینه خاص یا موضوع مراقبت کاربران تمرکز را از طریق ماژول اختیاری وجود دارد.

این MA موجود در حالت یادگیری انعطاف پذیر است.دانش آموزان MA بیش از 3-4 سال خود مطالعه با پشتیبانی از پست الکترونیکی کامل، تحصیل در ترکیبی از متمرکز مسکونی، و.

ساختار دوره

شما سه ماژول اجباری و یک ماژول اختیاری چهارم در طول دو سال اول از MA کامل است. پس از اتمام موفقیت آمیز از این ماژول ها، پایان نامه شما در مورد یک مسئله مربوط به مراقبت های عضو متمرکز شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا در مقابل اطلاعات ماژول دانلود کنید.

  • روش و محتوای در مطالعه missiological
  • کارگر ماموریت به عنوان یک فرد: ساختمان مهارت های زندگی و مهارت های میان فردی
  • کارگر مراقبت عضو: تجهیز خود و دیگران
  • ماموریت کلیسا در زمینه پسا استعماری و جهانی شدن
  • رفاه الهیات و رنج: دیدگاه و مشکلات
  • مسائل حیاتی در ماموریت مسیحی اروپا و الهیات
  • مقدمه ای بر رهبری جهانی
  • مسائل حیاتی در ماموریت های آسیایی و الهیات
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Our MA programmes can be studied full-time over one year, part-time, over two years or in flexible learning mode, taking three to four years. The full-time and part-time programmes run from the beginn ... اطلاعات بیشتر

Our MA programmes can be studied full-time over one year, part-time, over two years or in flexible learning mode, taking three to four years. The full-time and part-time programmes run from the beginning of semester one (mid to late September) until the following August. The flexible learning mode combines residential intensive study with distance learning. The residential study is either a three week summer school ath the beginning of the first two years of the MA, our four long weekends during each of the first two years. اطلاعات محدود
گلوستر , پراگ + 1 بیشتر کمتر