کارشناسی ارشد در مدیریت ورزشی بین المللی (MS)

عمومی

شرح برنامه

ضربه شروع کار خود را در عرصه های ورزشی بین المللی!

این برنامه برای دانش آموزان علاقه مند به کار در ورزش بین المللی طراحی شده، چه در خارج از ایالات متحده و یا با سازمان های ورزشی بین المللی در در ایالات متحده، و کسی که علاقه مند به گرفتن کلاس در محوطه دانشگاه در محیط کلاس درس سنتی است.

شما در حال حاضر در مورد همه چیز را با ورزش هیجان زده هستیم. حالا شما آماده به گام تا بازی خود را در مقیاس جهانی هستیم - پس از آن را حس می کند به دنبال کارشناسی ارشد در مدیریت بین المللی ورزشی در SUNY کورتلند. در این برنامه 30 ساعته اعتباری، شما نظریه تعادل و تمرین به عنوان یک درک قوی از محیط زیست مدیریت ورزشی بین المللی به شما سود. شما خواهید 12-24 ساعت کلاس اعتباری در محوطه دانشگاه SUNY کورتلند کامل و فرصت را به انجام برسانند ساعت کلاس اعتبار باقی مانده در یک مطالعه بین المللی در خارج از کشور موقعیت همچون آلمان یا استرالیا. علاوه بر این، شما این فرصت را به دنبال فرصت های کارآموزی بین المللی است.

دانش آموزان در ما بین المللی مدیریت ورزشی برنامه قبلا با سازمان های ورزشی زیر کارآموزی: لندن 2012 بازی های تابستانی المپیک، IMG صدور مجوز در کلن، پرت بیس بال حرارت در استرالیا، کمیته ایالات متحده المپیک، USA راگبی، NBC ورزشی و فدراسیون بین المللی تنیس، در میان بسیاری دیگر.

فارغ التحصیلان کار برنامه مدیریت بین المللی ورزشی در یک آرایه متنوع از سازمان های ورزشی در سراسر جهان، از جمله: کمیته بین المللی پارالمپیک، USA جودو، هشت وجهی شرکت، ورزشی ایرلند، و تایوان مسابقات سه گانه، در میان دیگران. علاوه بر این، چند تن از فارغ التحصیلان ما شده اند به دکتری رفته برنامه در مدارس مانند دانشگاه ایالتی فلوریدا و دانشگاه لوئیزویل.

چرا در SUNY کورتلند مطالعه؟

چگونه بسیاری از دانش آموزان در این برنامه چیست؟

بین 75 و 100 دانش آموزان فارغ التحصیل در تمام برنامه های در هر زمان وجود دارد. حدود 15-20 در برنامه ISPM به طور خاص است.

مشاهده مرکز دانشجویی

آخرین به روز رسانی ژوئیه 2016

درباره این دانشگاه

SUNY Cortland is an academic community dedicated to diverse learning experiences. Students grow as engaged citizens with a strong social conscience fostered by outstanding teaching, scholarship, and s ... اطلاعات بیشتر

SUNY Cortland is an academic community dedicated to diverse learning experiences. Students grow as engaged citizens with a strong social conscience fostered by outstanding teaching, scholarship, and service. اطلاعات محدود
کورتلند , ایالات متحده آنلاین + 1 بیشتر کمتر