کارشناسی ارشد در مدیریت هنر

عمومی

شرح برنامه

MA در مدیریت هنر

فارغ التحصیلان Whitecliffe مدیریت هنر به طور کامل مجهز به مدیریت یک طیف گسترده ای از هنر کار. همچنین به عنوان یک درک عمیق از عمل کسب و کار معاصر، فارغ التحصیلان ما درک آن نیازهای ویژه از هنرمندان و اشکال هنر است.

هنرمند، کارآفرین، فکری، مدیر، مربی، مددکار اجتماعی، سیاستمدار؛ مدیر هنرهای باید بسیاری از کلاه لباس و غیره نیاز به مهارت های متعدد. رشد زیاد در شرکت ها و سازمان با تیم مدیریت پرداخت در نیوزیلند در طول 20 سال گذشته هنر را توسعه داده است نیاز روزافزون برای مدیران هنر واجد شرایط است.

به طور سنتی مدیران هنرهای تمایل به سقوط به دو دسته؛ کسانی که با یک پس زمینه کسب و کار و کسانی که، و یا هنرمندان بوده است و مایل به توسعه مهارت های کسب و کار خود. Whitecliffe ارسال دیپلم (PGDip) و کارشناسی ارشد در مدیریت هنر (MAAM) درجه یک پل بسیار مورد نیاز بین هنر و تجارت فراهم می کند.

برنامه های یک یا دو سال توسعه دانش نظری و مهارت های حرفه ای از منظر هنر و به سمت مردم با منافع در زمینه هایی مانند تئاتر، فیلم، هنرهای تجسمی، رقص، موسیقی، طراحی، گالری، هنر جامعه، و شورا یا کارگردانی سازمان هنر دولت و هنر مدیریت.

کارشناسی ارشد هنر در مدیریت هنر

سال دو (NQF) سطح 9

دانش آموزان برای MAAM در سال دوم پذیرفته یک دوره آماده سازی تحقیقات تدریس بیش از دو مورد اول تعطیلات آخر هفته سمینار سال انجام. با اتمام موفقیت آمیز این دانش آموزان دوره درک کاربردی در طراحی تحقیق، جمع آوری داده ها و تجزیه و تحلیل، پیشنهاد طرح و هم ترازی از روش با قصد و هدف از پژوهش را توسعه داده اند.

هدف از این دوره این است که به ارائه یک فرصت برای دانش آموزان به تکمیل یک پروژه تحقیقاتی است. مطالعه مستقل نظارت بر اساس پیشنهاد ارائه عمل است و / یا تحقیقات نظری و جوی پیشرفته مربوط به و پیشرفت یک پروژه منحصر به فرد، تحت محیط کار و / یا نظارت علمی دانشکده، از جمله تفکر و نوشتن حیاتی است. پروژه عبارتند از: پایان نامه، کارآموزی، مجله و مقاله و یا هنر مدیریت پروژه، مجله و مقاله.

اهداف برنامه

هدف اصلی استاد هنر در برنامه هنر مدیریت عبارتند از:

 • آماده سازی دانش آموزان به عمل با موفقیت به عنوان مدیران هنری، مدیران و کارآفرینان که آگاه از شیوه های کسب و کار صدا هستند.
 • توسعه کیفیت رهبری موثر در دانش آموزان، در حالی که تاکید بر نیاز به حساس به مسائل اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و جنسیتی را به عنوان آنها به طور کلی جامعه و هنر به طور خاص تحت تاثیر باقی می ماند.
 • ارائه فرصت برای دانش آموزان برای کشف و درک روز به روز در چالش های عملیاتی و پویایی سازمان هنر؛ و
 • دانش آموزان را تشویق به توسعه استراتژی های تفکر انتقادی معنی دار و موثر برای اطلاع رسانی بهتر تصمیم گیری و سیاستگذاری در اجتماعی و اخلاقی راه مسئول.

نتایج برنامه

در پایان از MA در مدیریت هنر دانش آموزان دوره موفق باید قادر باشد:

 • اصول کلی و دانش پایه از شیوه کسب و کار از جمله حسابداری، بازاریابی، مسائل حقوقی و سبک های مدیریتی در یک محیط مدیریت هنر؛
 • شناسایی و پیاده سازی شیوه های سازمانی و مدیریتی موثر است که از لحاظ مالی، اجتماعی و اخلاقی صدا؛
 • نشان دادن مهارت های بین فردی و ارتباط موثر در یک محیط کار و همچنین در جامعه بزرگتر.
 • نشان دادن مهارت های رهبری موثر و تمایل به کار با دیگران در حل مشکلات، تصمیم گیری، و برنامه ریزی برای آینده؛
 • درک چگونگی سیاست و تصمیم گیری (خود و دیگران) بر کیفیت حال و آینده از هنرمندان فردی، برنامه ها و سازمان؛
 • درک چگونگی سیاست ها و تصمیم گیری (خود و دیگران) را تحت تاثیر قرار آژانس ها، گروه ها و افراد خارج از محیط هنر در صنعت، در جامعه بیشتر و در سطح جهان؛
 • انتقادی شرایط تجزیه و تحلیل و توسعه برنامه از اقدامات برای حل انواع کسب و کار و هنر مشکلات مربوط به منعکس کننده تفکر روشن و اصلی؛ و
 • طرح سئواالت متمرکز و شناسایی و پیاده سازی روش های پژوهش مناسب برای جمع آوری، تجزیه و تحلیل و تاریخ در حمایت از پرس و جو به کارگردانی گزارش.

اطلاعات برنامه

این برنامه از مطالعه از سخنرانی، سخنرانان مهمان از صنعت، آموزش، کارگاه های آموزشی و بازدید از محل در طول همایش های آخر هفته ویژه، پنج که قرار است هر ترم تشکیل شده است. دانش آموزان با اعضای هیئت علمی در تکالیف و پژوهش مستقل کار در بین سمینارها.

دانشآموزانی که با موفقیت تکمیل دوره دانش از شیوه های کسب و کار، مهارت های رهبری و استراتژی های مدیریتی را توسعه داده اند. موضوعات مدیریت کسب و کار عمومی خواهد شد از جمله برنامه ریزی استراتژیک و مالی، بالا بردن صندوق، تحقیقات بازاریابی، فرایندهای مدیریت، سود و نه برای شرکت سود، مسائل مربوط به مصرف، اخلاق و مسائل حقوقی پوشیده شده است. این موضوع را از منظر هنر با توجه به بازارهای جهانی و روند آینده پرداخته شده است.

برنامه تحویل

کارشناسی ارشد هنر در مدیریت هنر یک دوره کم اقامت مطالعه است. سمینارها عمده آن هستند ماهانه برنامه ریزی شده، در تعطیلات آخر هفته، به ارائه انعطاف پذیری برای دانش آموزان در محل کار یا مسافرت از خارج از اوکلند. طراحی و تحویل اسناد و مدارک البته، استفاده از تلفن، فکس، اینترنت و ایمیل برای ارتباط و نظارت، ماهیت واگذاری موضوعات، خوانش عرضه شده به دانش آموزان و همایش های آخر هفته فشرده همه به نفع کم طراحی شده دانش آموزان اقامت.

حضور در همایش ها و سمینارها

دانشجویان ملزم به حداقل یک تماس با استاد خود در هر هفته (به طوری که دانش آموز می تواند پیشرفت با تحقیقات و تکالیف گزارش شود و در مورد فعالیت های دوره جریان). دانش آموزان ملزم به شرکت در هر جهت ترم. دانشجویان ملزم به شرکت در هر دو روز از هر سمینار آخر هفته (به طوری که آنها می توانند به بحث ها، سود حاصل از سخنرانان مهمان کمک و شرکت در جلسات کلاس کار). دانش آموزی که تنها بخشی از یک سمینار آخر هفته حضور خواهد برای دوره کلاس وجود ندارد مشخص شده اند. دانش آموزان ملزم به شرکت در فعالیت های برنامه ریزی های خارجی برای Whitecliffe (به طوری که آنها می توانید از سود و مستند تجربه).

پیشرفت عادی

دو سال برنامه تمام وقت و با سه ترم از دوره های آموزش داده (دو دوره در هر ترم) و پس از یک ترم انتخابی تحقیقات شروع می شود. یک دانش آموز "پیشرفت عادی" از ترم به ترم حفظ یک معدل کلی حداقل یک "ج" باعث می شود.

پیشرفت عادی به چهارم انتخابی تحقیق ترم کسب اجازه از رئیس تحقیقات و مطالعات کارشناسی ارشد نوشته شده نیاز دارد. این مجوز مورد نیاز است به این دلیل که ترم آخر خواستار یک سطح مهارت تحقیقات، حرفه ای و خود انگیزه فراتر از آن مورد نیاز در سه ترم اول.

الزامات مورد نیاز برای جایزه جایزه صلاحیت کارشناسی ارشد هنر در صلاحیت هنر مدیریت وابسته به دانش آموز کسب حداقل تعداد مورد نیاز از اعتبارات (240 = 2 EFTs) است، با یک درجه C- یا بهتر است در خود پایان دوره ارزیابی.

حداقل و حداکثر مدت زمان برنامه

به استاد هنرهای مدیریت مدرک دو ساله دوره تمام وقت (در مجموع 240 اعتبار = 2 EFTs) است. تمام مدارک کالج نیاز به تکمیل حداقل 120 واحد (یک سال معادل مطالعه تمام وقت = 1 EFT) در Whitecliffe. علاوه بر این، جایزه مورد نیاز باید در چهار سال دخول اولیه در این دوره ملاقات کرد.

نظارت / ارزیابی خارجی

کارشناسی ارشد هنر در برنامه هنر مدیریت نظارت تنها در داخل نیست، با فرآیندهای بررسی کالج، پایه، بلکه با یک مانیتور مستقل است. در زمان های مختلف در سراسر دانش آموزان برنامه ممکن است لازم باشد برای دادن بازخورد به مانیتور مستقل است. شرایط نیوزیلند سازمان نیز به طور مرتب بررسی کیفیت برنامه های Whitecliffe به طور کلی، و دانش آموزان نیز ممکن است لازم باشد به ارائه بازخورد خود را به یک پانل بررسی NZQA.

امکانات، دسترسی و امتیازات کارشناسی ارشد

دانشجویان کارشناسی ارشد را تشویق به استفاده از امکانات Whitecliffe، از جمله اتاق کارکنان و کتابخانه در طول دوره سمینار و در زمان های دیگر در هنگام بازدید از Whitecliffe.

دانشجویان کارشناسی ارشد حق به حضور و شرکت در مقطع کارشناسی (و کارشناسی ارشد) دوره های به فضا و در دسترس بودن بدون هیچ هزینه اضافی، بر روی "حسابرسی" اساس. دانشجویان کارشناسی ارشد انجام این کار خواهد هیچ اعتباری برای دوره های لیسانس / کارشناسی ارشد بر این اساس دریافت و لازم نیست برای تکمیل تکالیف و غیره با این حال حضور و غیاب به این معنی مشارکت، درجه که باید با استاد و / یا مدیر گروه برای دوره مذاکره شود. مواد و سایر هزینه های مربوط البته باید توسط دانش آموز ملاقات کرد.

شرایط پذیرش

دانشجویان متقاضی برای ورود به این برنامه باید دیپلم یا مدرک معادل مدرک تحصیلی در مقطع کارشناسی به سطح هفت در چارچوب NZQA دارند.

دانش آموزان بدون سطح هفت صلاحیت و یا از یک پس زمینه غیر هنرهای مرتبط خواهد شد به صورت فردی به منظور تعیین پتانسیل خود را برای تکمیل موفقیت آمیز برنامه ارزیابی شده است. در موارد مناسب، Whitecliffe تجارب حرفه ای مربوط به آماده سازی بالقوه برای مطالعات پیشرفته به رسمیت می شناسد. پیش نیازها شخصی برای برنامه عبارتند از:

 • بالا بودن سطح سواد کامپیوتر برای اهداف مانند پردازش کلمه، ایمیل و تحقیقات بر روی اینترنت. قابلیت کار به شایستگی با جریان مایکروسافت آفیس برای نرم افزار ورد.

NB. اگر شما نیاز به قلم مو رنگ کردن مهارت های کامپیوتر شما قبل از شروع دوره، ما نشان می دهد که شما سعی می کنید به بی بی سی Webwise آنلاین دوره رایگان است.

 • صلاحیت صحبت های عمومی
 • کسب و کار / مدیریت / مهارت های فردی (به عنوان مثال کار تیمی، شخصیت، حل مسئله)
 • مطالعه و کار رفتار - یادگیری مستقل، برنامه ریزی زمان، مسئولیت و غیره
 • درک روشن از اهداف و هدف از این برنامه MA
 • الزامات خاص برای پذیرش عبارتند از:
 • فرم Whitecliffe کالج تکمیل
 • ریز نمرات رسمی از درجه کارشناسی و / یا سایر مدارک دانشگاهی
 • تاریخچه مختصری از زندگی فعلی
 • نام و اطلاعات تماس از سه داور
 • نامه ای از قصد / شرح دلایل برای استفاده از برنامه به
 • شواهدی از توانایی نگارش دانشگاهی که نشان دهنده پتانسیل برای مطالعه موفق در سطح فوق لیسانس (نمونه هایی از نگارش دانشگاهی قبلی می توانید ارسال کنید)
 • دانش آموزان آینده نگر باید یک آدرس ایمیل در حال حاضر و به اینترنت دسترسی دارند (NB hotmail.com مناسب نیست)
 • متقاضیانی که زبان اول انگلیسی نیست ملزم به ارائه شواهد رضایت بخش از مهارت در زبان انگلیسی، مانند حداقل نمره 625 در آزمون TOEFEL، یا 7.0 در آزمون آیلتس

نامه خود را از قصد

نامه ای از قصد بخش مهمی از روند درخواست خود است و باید با مراقبت و توجه به تشکیل شده است. هیئت پذیرش خواهد نامه ای از قصد که با توجه به برنامه های خود را برای پذیرش در به برنامه MA استفاده کنید. آن را به یک نشانه اولیه که آیا شما قادر به مشارکت در سطح مورد نیاز در مولفه های نظری و عملی این دوره است. در این نامه نیز استفاده خواهد شد به یک ارزیابی اولیه از توانایی خود را برای برقراری ارتباط در یک سبک مناسب به خواسته های دانشگاهی از برنامه است. اطلاعاتی که شما ارائه خواهد شد تصمیم پذیرش انجمن اطلاع و سپس کمک مدیر برنامه به شما توصیه موثر تر است.

هنگامی که Whitecliffe در دریافت اطلاعات تکمیل شده است، بسیاری از متقاضیان مورد نیاز خواهد بود تا در یک مصاحبه فردی رسمی. دانشکده ارشد برنامه های کاربردی خود را به منظور تعیین مناسب بودن برنامه به نیازهای خود و توانایی خود را برای موفقیت کامل برنامه بررسی می کند. ارزیابی نامزدها ممکن است شامل شناسایی هر رشته اضافی لازم در نظر گرفته، یا به تقویت مهارت های و یا برای دیدار پیش نیاز، که به عنوان یک شرط دخول و یا پیشرفت در برنامه مورد نیاز خواهد شد.

شناخت قبل از آموزش (RPL)

Whitecliffe مقررات روش طرح کلی برای ارزیابی و اعطای RPL. RPL را می توان در اثبات، اسناد و مدارک تایید شده، تجربه در صنعت مناسب، نمونه کارها برجسته، تظاهرات رشد فکری و علمی و یا علت دیگر است. در مورد کارشناسی ارشد هنر در رشته مدیریت هنر، RPL ممکن است برای کار در سطح کارشناسی ارشد در موسسات معتبر در نیوزیلند یا خارج از کشور انجام داده شود.

شهریه

لطفا فرم درخواست برای جزئیات هزینه دوره را مشاهده کنید. مواد و ملزومات هزینه از دانش آموز به دانش آموز متفاوت است، و به عهده دانشجو می باشد.

همایش ها و سمینارها

این برنامه شامل MAAM همایش های آخر هفته ماهانه با کالیبر بالا سخنرانان مهمان از صنعت، آموزش و گروههای بحث. این برنامه همچنین شامل دوره های مطالعه مستقل، کارآموزی بر اساس تجربه درست و پروژه های تحقیقاتی نوشته شده است. البته دانش آموز از مطالعه شامل سمینارها و تماس با سرپرست و ممکن است شامل تجربه مربوط به کار، تحقیقاتی مستقل، مورد صنعت مطالعات، مصاحبه ها، خوانش و تکالیف.

ثبت نام

یکی مصرف در ماه فوریه هر سال وجود دارد، با این حال، برنامه های کاربردی برای ورود به تکمیل یک یا چند از مقالات دوره در سال برای اولین بار در غوطه مدیریت هنر PG می توان در هر زمان را مشاهده کنید. دوره تاریخ های شروع در اطلاعات دوره (لینک زیر) در دسترس هستند. نرم افزار دریافت شده پس از مهلت نرم افزار هنوز هم برای ورود به مکان های در دسترس بودن در نظر گرفته شود.

دو سال کارشناسی ارشد هنر در مدیریت هنر تایید شده است و با مدارک نیوزیلند خودگردان (NZQA) تحت مقررات قانون آموزش و پرورش 1989 معتبر است.

حقایق کلیدی

 • مدارک چارچوب ملی (NQF) سطح: 9
 • اعتبار NQF: 240
 • EFTS: 2.0
 • صلاحیت خروج: کارشناسی ارشد هنر در مدیریت هنر
 • CODE تحصیلی: PC2196
 • مدت زمان: 2 سال اقامت LOW
 • مصرف: فوریه، آوریل، جولای، سپتامبر هر سال
 • مهلت درخواست: در هر زمان پذیرفته
 • پردیس: پردیس اصلی، 24 بالفور ROAD، PARNELL، اوکلند 1010، نیوزیلند
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Whitecliffe is an independent Arts and Design school of choice, producing the highest quality graduates and shaping exceptional creative citizens. Whitecliffe provides life-transforming educational ex ... اطلاعات بیشتر

Whitecliffe is an independent Arts and Design school of choice, producing the highest quality graduates and shaping exceptional creative citizens. Whitecliffe provides life-transforming educational experiences in arts and design through teaching and research, educating students to shape culture through the practice and critical study of the arts. اطلاعات محدود