کارشناسی ارشد در مدیریت هنرهای تجسمی

عمومی

شرح برنامه

برنامه

برنامه کارشناسی ارشد در مدیریت هنرهای تجسمی که در سال 1971 تأسیس شد ، نخستین کشوری بود که به طور خاص روی مشاغل مدیریت در هنرهای تجسمی ، در هر دو زمینه سنتی و جایگزین متمرکز شد. این برنامه با توجه به تأثیر فرهنگی و اقتصادی هنرهای تجسمی ، در سطح ملی و بین المللی و همچنین چالش های پیش روی هنر امروز ، این برنامه دانشجویان را برای رهبر شدن در طیف گسترده ای از سازمان های هنری آماده می کند.

برنامه مدیریت هنر هنرهای تجسمی کل محیط زیست هنر ، از جمله محیط فرهنگی که در آن سازمانهای هنری و هنری در آن فعالیت می کنند ، مورد توجه قرار می گیرد. نقش هنرمند در جامعه؛ چگونگی مستندسازی ، ارائه و تفسیر آثار هنری؛ ساختار و مدیریت سازمانهایی که آثار هنری را نمایش می دهند - هم غیرانتفاعی و هم برای سودآوری. و نقش نظریه پردازان هنر ، منتقدین ، مجرمین و گردآورندگان.

برنامه درسی این برنامه همچنین در مورد چگونگی گسترش آموزش در سازمانهای هنری و ایجاد مخاطب ، افزایش نقش هنر در توسعه شهری و فضاهای عمومی و رویکردها و ابزارهای جدید برای تشویق دسترسی و مشارکت را در نظر می گیرد. تأکید شدیدی بر دستیابی به ابزارهای نظری و عملی برای جمع آوری سرمایه ، مدیریت مالی ، بازاریابی و دانش رسانه ها و فناوری های جدید در هنرهای تجسمی است. در حالی که این برنامه در درجه اول به سمت بخش غیرانتفاعی این حوزه متمرکز است ، اما تمرکز خوبی برای سودآوری نیز دارد.

تأکید بر همکاری در حوزه مدیریت هنرهای تجسمی صورت گرفته است. این برنامه از موقعیت خود در نیویورک استفاده می کند تا از انواع سازمان ها و متخصصان هنری موجود از طریق مطالعات موردی ، گروه های متمرکز ، بازدید از سایت و نمونه هایی از تئوری استفاده شده برای تمرین استفاده کند. استفاده از مؤلفه کارآموزی گسترده برنامه و شبکه های فارغ التحصیل این امکان را به دانشجویان می دهد تا به طیف گسترده ای از افراد و سازمانهای موجود در این زمینه دسترسی داشته و عمق درک آنها از پیچیدگی های این منطقه چالش برانگیز را افزایش دهند.

از ابتدای آغاز به کار ، این برنامه چشم انداز بین المللی گسترده و یکپارچه ای را در پیش گرفته است. این برنامه درسی برای خواندن و بحث دروس و از طریق چندین گزینه در خارج از کشور ، چشم انداز جهانی را تقویت می کند. به عنوان مثال ، در لندن ، دانش آموزان نمایشگاه و نمایش هنر در فرهنگ مادی را از طریق برنامه درسی پویا که ترکیبی از جلسات کلاس و بازدیدهای سایت است ، تجزیه و تحلیل می کنند. در هلند و برلین ، دانشجویان هنرهای نمایشی و مدیریت هنرهای تجسمی مدیریت مؤسسات فرهنگی در ایالات متحده و اروپا را با تأکید بر سیاست های فرهنگی ، دیپلماسی فرهنگی ، سازوکارهای تأمین اعتبار ، جهانی گرایی و تحرک و هویت فرهنگی و تنوع مقایسه و تضاد می کنند. .

نتایج یادگیری دانش آموزان

پس از اتمام برنامه ، دانشجویان ما:

 • درک درستی از روند خلاق ، نحوه عملکرد هنر و هنرمندان در جامعه را نشان می دهد.
 • فضای اقتصادی ، سیاسی و اجتماعی را که هنرمندان و سازمانهای هنری در آن فعالیت می کنند ، از جمله موضوعات قانونی ، اخلاقی و سیاسی را تحلیل کنید.
 • نحوه تفسیر ، ارائه ، مستند سازی و بایگانی آثار هنری را شناسایی و ارزیابی کنید.
 • ساختار ، عملیات و مدیریت سازمانهایی که در مقیاسهای مختلف آثار هنری را ارائه یا تولید می کنند ، نقد و مقایسه کنید.
 • استراتژی های خلاصه ای برای بازاریابی ، توسعه مخاطبان ، دسترسی به جامعه و توسعه جامعه در هنر.
 • مهارت های کسب و کار در حسابداری ، امور مالی ، تئوری سازمانی و مدیریت و همچنین رسانه ها و فناوری های مرتبط با هنر را بدست آورید.
 • توسعه یک چشم انداز گسترده و فراگیر جهان از این زمینه که از دیدگاه های مختلف جهانی ، هویت ها ، نگرانی ها و اهداف جهانی ارزشیابی کند.

برنامه تحصیلی

برای فارغ التحصیلی 51 امتیاز دروس لازم است. دنباله دوره با مشاوره و متناسب با نیازهای هر دانش آموز مشخص می شود. دوره ها به صورت چرخشی ارائه می شود تا دانشجویان پاره وقت بتوانند این برنامه را در سه سال به پایان برسانند.

دانش آموزان دوره های ورود به سطح کار را در دانشکده بازرگانی لئونارد N. استرن NYU و دانشکده خدمات عمومی فارغ التحصیل Robert F. Wagner گذرانده و حداقل 3 امتیاز کارآموزی را با طیف وسیعی از حامیان مالی ، از جمله گالری ها ، موزه ها و سایر هنرها انجام می دهند. سازمان های.

علاوه بر الزامات شغلی و کارآموزی ، دانشجویان در هر دو بخش برنامه باید پایان نامه کارشناسی ارشد قابل تحقیق و تحقیقاتی کامل را تکمیل کنند. تحقیقات بر روی یک موضوع یا موضوع خاص در زمینه مدیریت هنرهای تجسمی تمرکز می کند. این یک سکانس دو ترم است که با یک سمینار تعاملی آغاز می شود. دانشجویان پایان نامه را در آخرین ترم خود در برنامه تکمیل می کنند.

این برنامه هر سال تحصیلی حداکثر 35 دانشجو را ثبت می کند (حدود 1/2 این تعداد غلظت سودآوری را انتخاب می کنند).

 • پذیرش فقط برای ترم پاییز است.
 • دانش آموزان ممکن است به صورت تمام وقت یا پاره وقت در برنامه شرکت کنند.
 • برای تکمیل برنامه تمام وقت ، به طور کلی شامل یک تابستان ، دو سال زمان لازم است.
 • بیشتر دانش آموزان قبلاً در زمینه های هنری یا هنری فعالیت می کنند.

مدیریت هنرهای تجسمی فارغ التحصیلان

شورای فارغ التحصیلان برنامه مدیریت هنرهای تجسمی MA به فعالیتهای فارغ التحصیلان خود توجه جدی می کنند. این گروه متشکل از نزدیک به سی مربی است که در این زمینه فعالیت می کنند و علاقه خاصی به قرار دادن دانشجویان و فارغ التحصیلان در کارآموزی ، ارائه مشاوره به خودی از طریق جلسات اطلاع رسانی و مشاوره دارند و به همه کسانی که به دنبال تخصص خود هستند ، کمک می کنند تا مشاغل خود را در آنجا کسب کنند. می تواند موفق شود

این شورا از طریق برنامه ها و برنامه های آموزشی ، حرفه ای و اجتماعی با جوایز ، بورس های تحصیلی ، مشاوره و راهنمایی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان برنامه ، به این اهداف می رسد.

شورای فارغ التحصیلان سعی در ارتقاء و ارتقاء جایگاه و دید برنامه و دانشجویان و فارغ التحصیلان آن و پیشبرد حوزه مدیریت هنرهای تجسمی دارند. ما همه فارغ التحصیلان خود را ، چه در خارج از کشور و چه در خارج از کشور ، برای در تماس ماندن ، تشویق به فعالیت های مداوم خود و تشویق راه های جدید برای حمایت از تلاش های مداوم ما می کنیم.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

NYU Steinhardt's one-of-a-kind integration of education, health, the arts, and media studies puts us at the heart of a movement: education for social change.

NYU Steinhardt's one-of-a-kind integration of education, health, the arts, and media studies puts us at the heart of a movement: education for social change. اطلاعات محدود