کارشناسی ارشد در مدیریت علمی و تجاری

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

در باره

دانشجویان برنامهی کارشناسی ارشد مدیریت دانش و مدیریت کسب و کار در Utrecht University به عنوان بهترین برنامه در زمینه بررسی سالانه مطالعات Beste توسط Elsevier انتخاب کردند.

پیوستن به جهان علم و تجارت

شرکت ها و مؤسسات نیاز به حرفه ای دارند که مهارت های لازم را برای مدیریت و فروش محصولات با دانش محسوب می شوند و همچنین متخصصان با درک کامل از اصول علمی که محصولات و فرآیندهای اساسی دارند.

برنامه مدیریت دانش و مدیریت کسب و کار ما (SBM) یک آموزش منحصر به فرد ارائه می دهد که شما را قادر می سازد تا ایده های جالب را به محصولات نوآورانه ترجمه کنید.

برنامه تحصیلی ما فارغ التحصیلان برنامه های کارشناسی در علوم زندگی و یا علوم طبیعی را قادر می سازد تا احساسات خود را برای علم و کسب و کار ترکیب کنند. این برنامه به شما دانش و ابزار را برای شناسایی، مدیریت و غلبه بر مشکلات در هر مرحله از فرآیند نوآوری کمک خواهد کرد.

اهداف برنامه

SBM با دانشجویانی که دارای مدرک لیسانس در علوم زیست شناسی یا علوم طبیعی هستند و به حرفه حرفه ای علاقه مند هستند، هدف قرار می گیرد. سال اول شامل یک برنامه تمرکز بر دانش است که در آن شما آموزش در یک محیط تحقیقاتی در حوزه تخصص خود را دریافت خواهید کرد. درک جامع از علم ضروری است تا محصولات مبتنی بر علم به بازار عرضه شود. در برنامه SBM، شما با پیشرفت علمی خود در زمینه علم، با اضافه کردن دانش فرآیندهای کسب و کار و مهارت های عملی برای تنظیمات تجاری، خواهید ساخت.

از تحقیقات علمی تا کارآموزی کسب و کار

مهم است که شما نیز بر ارزش استراتژیک و کاربرد تحقیقات علمی تمرکز کنید. در سال دوم، مهارت های مدیریت کسب و کار را کسب خواهید کرد و در مورد مدیریت عملیات، سازمان و مدیریت استراتژیک، بازاریابی، اقتصاد، کارآفرینی و ارتباط موثر در یک محیط کسب و کار یاد خواهید گرفت. شما مهارت های خود را در مرحله نهایی کارشناسی ارشد، در طی یک کارآموزی در یک شرکت ملی یا بین المللی انتخابی خود قرار دهید. کارآموزی باید به اندازه کافی چالش برانگیز باشد و مورد موافقت هماهنگ کننده قرار گیرد.

جامعه تعاملی

به ویژه در برنامه مهم است سطح تعامل بین دانش آموزان و استادان. دانش آموزان به طور منظم برای ارائه و به اشتراک گذاری پروژه های خود با یکدیگر همکاری خواهند کرد. احساس قوی جامعه توسط این برنامه آغاز شده است، و همچنین توسط انجمن مطالعه "SBM" برای کسب و کار برای زندگی آغاز شده است. این دانش آموزان مشتاق، کارگاه ها، گفتگوها و همچنین رویدادهای اجتماعی را سازماندهی می کنند.

پس از فارغ التحصیلی

دانشجویانی که دارای مدرک کارشناسی در رشته مدیریت علم و تجارت هستند، برای رشته های تحقیق و مدیریت در یک محیط کاربردی واجد شرایط خواهند بود. شرکت های نوآور با محصولات دانش فشرده یک بازار کار کلیدی برای این دانش آموزان است. با این حال، فرصت هایی برای موقعیت های مدیریت در شرکت های مشاوره ای، سازمان های دولتی و سایر نهادها وجود دارد.
فارغ التحصیلان برنامه کارشناسی ارشد در مدیریت علمی و تجاری در حال کار در:

  • شرکت های مشاوره ای (CapGemini، McKinsey، بوستون
  • مشاور گروه، PwC، Accenture، Berenschot)؛
  • موسسات مالی (ABN AMRO، Rabobank، Kempen
  • دولت ها (وزارت امور اقتصادی)؛
  • شرکت های شیمیایی و دارویی (Roche، AkzoNobel، DSM، AbbVie، Johnson
  • شرکت های کالاهای سریع کالای متحرک (L'Oréal، Unilever، Procter and Gamble)؛
  • دکترای دانشگاه

فارغ التحصیلان این برنامه نیز شرکت های خود را آغاز کرده اند.

دانش آموزان بین المللی

یادگیری هلندی

اگر می خواهید یک کار یا کارآموزی در هلند پیدا کنید، دانستن هلندی ها به شما مکان هایی را می دهد. حتی اگر شما در یک سازمان بین المللی کار کنید، دانستن حداقل برخی از هلندی ها همیشه سودمند است و در بعضی موارد حتی یک ضرورت است. به منظور یادگیری زبان هلندی، وب سایت های رایگان زبان مانند duolingo.com یا dutchgrammar.com می توانید شروع به مطالعه یا مطالعه در دوره های هلندی ارائه شده توسط بابل کنید . به عنوان یک دانش آموز از Utrecht University شما تخفیف 25٪ در پیشنهاد دوره خود را دریافت خواهید کرد.

پس از فارغ التحصیلی

اگر می خواهید بعد از فارغ التحصیلی در هلند بمانید، می توانید برای سال تعیین موقعیت اقامت درخواست کنید. این اجازه می تواند ظرف 3 سال پس از تکمیل مطالعات شما ارائه شود و به شما اجازه می دهد که حقوق کار نامحدود (از این رو: اجازه کار - TWV- لازم نیست). برای یک مرور کلی از شرایطی که برای این اجازه استفاده می شود، لطفا از وب سایت IND دیدن کنید .

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Founded in 1636, Utrecht University is an esteemed international research university, consistently positioned number one in The Netherlands, 14th in continental Europe and the worldwide top 100 of int ... اطلاعات بیشتر

Founded in 1636, Utrecht University is an esteemed international research university, consistently positioned number one in The Netherlands, 14th in continental Europe and the worldwide top 100 of international rankings, and member of the renowned European League of Research Universities. اطلاعات محدود