کارشناسی ارشد در مدیریت سازمان

عمومی

شرح برنامه

بنیاد دانشگاه سان گیل - UNISANGIL - از زمان تأسیس ، مأموریت دارد تا از طریق مشارکت در شکل گیری یکپارچه مردم ، تولید و کاربرد دانش و پیشرفت در توسعه جامعه در سطح محلی و منطقه ای با یک چشم انداز جهانی کمک کند. تعامل اجتماعی مطابق با این اصل ، موسسه فرآیندهای آموزش دانشگاهی را در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد متناسب با نیازها و نیازهای جوامع و مناطقی که در آن حضور دارد ، توسعه می دهد.

اینگونه است که UNISANGIL استاد ارشد مدیریت سازمان را ارائه می دهد ، یک برنامه دانشگاهی متصل به دانشکده علوم اقتصادی و اداری ، که منشأ آن مربوط به اعتبار عالی کیفیت برنامه های کارشناسی در مدیریت بازرگانی است (قطعنامه 021081 دسامبر 2015 ) و حسابداری عمومی (قطعنامه 05421 آوریل 2015).

این برنامه آکادمیک مکمل فرآیندهای آموزشی است که از زمان تخصص در امور مالی ارائه می شود (سان گیل - Chiquinquirá). تخصص در مدیریت مالی استراتژیک (Yopal)؛ تخصص در بازاریابی استراتژیک (سان گیل - Chiquinquirá) و تخصص در رقابت پذیری گردشگری (سان گیل). این یک استراتژی یکپارچه سازی و ارتباط پیشنهاد دانشگاهی با نیازهای اقتصادی ، سیاسی و اجتماعی نه تنها سن گیل ، یوپال و Chiquinquirá به عنوان مراکز توسعه استانی بلکه تمام شهرداری های اطراف را تشکیل می دهد.

به عنوان یک دوره کارشناسی ارشد در عمق ، این برنامه با هدف جستجو در زمینه های خاص از دانش مربوط به مدیریت ارشد ، سازمان ، جهت و مدیریت است. این به دنبال توسعه مهارتهایی است که امکان حل مشکلات در سازمانها و همچنین تجزیه و تحلیل موقعیتهای خاص انضباطی ، میان رشته ای و حرفه ای را که در محیط منطقه ای و ملی رخ می دهد ، می گیرد.

هدف

هدف برنامه کارشناسی ارشد در مدیریت سازمان های UNISANGIL این است: "آموزش یکپارچه استاد در مدیریت ارشد ، سازمان ، هدایت و مدیریت ، برای حل مشکلات سازمان ها".

ماموریت

دانش آموخته شده و استفاده از دانش آموخته شده در سازمان ها ، از طریق ساختار برنامه درسی خود ، توانایی انتقاد ، تحلیل ، سنتز و بحث را از طریق تعمیق دانش در مدیریت ارشد ، سازمان ، مدیریت و مدیریت ، تقویت توسعه و رشد یکپارچه ، در یک بستر منطقه ای و ملی.

نظر

در سال 2022 ما یک برنامه کارشناسی ارشد شناخته شده در سطح منطقه ای و ملی ، برای توسعه و بهبود استراتژی های مدیریت ، تصمیم گیری و حل و فصل اختلافات است. تشکیل معلمان با تفکر انتقادی ، مهارت ها و نگرش های پژوهش کاربردی ، که امکان تشخیص و حل مشکلات سازمانی را فراهم می آورد.126794_pexels-photo-3184291.jpeg فاکسلها / پیکسلها

برنامه تحصیلی

نیمه اول
موضوع اعتبار
مدیریت و مدیریت سازمانی 3
مدیریت استراتژیک 2
زمینه کلان و اقتصادی سازمانها 2
مدیریت مالی و حسابداری سازمان 3
سمینار درجه یک 2
کل اعتبارات 12
نیمه دوم
موضوع اعتبار
مدیریت استراتژیک منابع انسانی 3
ارزشگذاری سازمان 3
طراحی ، خلاقیت سازمانی و نوآوری 2
تصمیم گیری 2
سمینار درجه دوم 2
کل اعتبارات 12
نیمه سوم
موضوع اعتبار
مدیریت بین المللی 3
مدیریت بازاریابی 3
زمینه حقوقی سازمان 2
سمینار انتخابی 2
سمینار درجه سوم 2
کل اعتبارات 12
نیمه دوم
موضوع اعتبار
کارگاه مهارتهای مدیریت 3
سمینار انتخابی 3
سمینار انتخابی 3
سمینار درجه چهار 3
کل اعتبارات 12

پذیرش مشخصات

برنامه UNISANGIL در مدیریت مدیریت سازمان با چهار نوع جمعیت خاص انجام می شود:

  1. افراد حرفه ای از UNISANGIL فارغ التحصیل شده اند.
  2. فارغ التحصیلان سایر موسسات آموزش عالی در منطقه یا کشور.
  3. متخصصان شاخه های مختلف دانش اعم از UNISANGIL یا سایر موسسات آموزش عالی در منطقه یا کشور.
  4. متخصصانی که در سازمانهای منطقه و کشور مشاغل سطح متوسط و بالایی را اشغال می کنند ، از نیاز به رشد سازمانی یکپارچه و سیستمی آگاه هستند.

کلیه متقاضیان پیگیری کارشناسی ارشد قبل از پذیرش ، مصاحبه علمی و شغلی خواهند داشت.

مشخصات فارغ التحصیل

کارشناسی ارشد مدیریت سازمان ، با هدف آموزش رهبران با تفکر استراتژیک ، متخصصان با چشم انداز آینده ، آفرینندگان و مبتکران ، با موقعیت های انتقادی و قادر به پاسخگویی به چالش ها و چالش های سازمانی آینده است.

فارغ التحصیلان ما دانش مربوط به محیط ملی و بین المللی ، ژئوپلیتیک و مدیریت ابزارهای آینده نگر را دارند که به آنها امکان می دهد سطح بهتری از شایستگی در سازمانها را توسعه دهند.

شرایط پذیرش

  • گواهی فتوکپی یا دیپلم کارشناسی
  • کپی عکس شناسنامه ، تا 150٪ گسترش یافته است
  • دو عکس رنگی (2) 3x4
  • کارت عضویت یا EPS یا Sisben
  • با هماهنگ کننده فارغ التحصیل دانشکده مصاحبه کنید

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

UNISANGIL es una entidad de educación superior centrada en la investigación, extensión y formación de su comunidad. Somos una institución de educación superior de origen y acción solidarios que contri ... اطلاعات بیشتر

UNISANGIL es una entidad de educación superior centrada en la investigación, extensión y formación de su comunidad. Somos una institución de educación superior de origen y acción solidarios que contribuye al desarrollo de la sociedad en los ámbitos local y regional con visión global, mediante la participación en la formación integral de personas, la investigación y la interacción social. اطلاعات محدود