کارشناسی ارشد در مدیریت زنجیره تأمین

عمومی

شرح برنامه

مدیریت زنجیره تامین

هدف این برنامه آموزش و آموزش رهبران فردا برای مقابله با مشکلات پیچیده با استفاده از مهارت های مدیریت و مهندسی است. این برای همه دانش آموزان با علاقه شدید به موضوع که مایل به یادگیری و کار سخت هستند باز است. دانش در زمینه های مرتبط مفید است ، اما هیچ پیش شرطی نیست. غالباً دانشجویانی از سایر رشته ها غیر از مهندسی یا مدیریت بازرگانی پذیرفته می شوند و معدل بسیار خوبی می گیرند. در حالی که برنامه کارشناسی مهندسی صنایع و مدیریت در Jacobs University بیشتر روی فرآیندهای تولید متمرکز است ، برنامه تحصیلات تکمیلی مدیریت زنجیره تامین علاوه بر این ، بر توصیف ، تجزیه و تحلیل و طراحی سیستم های لجستیکی و در نتیجه تأمین زنجیره ها متمرکز است. هدف اصلی این است که دانش آموزان را با ابزار و بینش در مورد چگونگی دستیابی به عملکرد و استحکام سیستم های تدارکات جهانی و زنجیره های تأمین و حفظ پایدار آنها در اختیار دانشجویان قرار دهیم. این برنامه با همکاری نزدیک با صنعت و دانشگاههای بین المللی شریک طراحی و اجرا شده است. بنابراین ، دانشجویان از مواجهه گسترده با چالش های "دنیای واقعی" و تعالی علمی بهره مند می شوند.

ساختار

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این برنامه تحصیلات تکمیلی، ترکیب برجسته ای از دیدگاه مهندسی و دیدگاه مدیریت بر پایه ای برابر است. جنبه های مهندسی با مهارت های مدیریتی ترکیب شده و در هم آمیخته شده است تا دانشجویان بتوانند مجموعه های صحیح و پایدار را در اختیار دانش آموزان قرار دهند. این به این واقعیت اشاره می کند که ظاهرا یک محصول باید قبل از اینکه بتواند فروخته شود و در نهایت تحویل داده شود، باید توسعه یابد و تولید شود.

ویژگی منحصر به فرد دیگر این برنامه مطالعاتی ، رویکرد ترکیبی آن است. اشکال و انواع مختلف "فن آوری" های یادگیری با هم ترکیب شده اند. سخنرانی ها دانش اولیه را در اختیار دانشجویان قرار می دهد و انگیزه ایجاد می کند. مطالعات موردی به طور مستقل و مطابق با نیازها و علایق فردی ، درک و دانش کافی را تعمیق می کنند. سمینارها دانش آموزان را به سمت کار بر روی موضوعات با استفاده از ادبیات و مهارت های ارائه آموزش سوق می دهد. کارگاه های آموزشی دانش آموزان را برای حل وظایف در تیم ها آماده می کنند و برای کار در پایان پروژه پایان نامه کارشناسی ارشد آماده می شوند.

از جمله ، دوره های ارائه شده در این برنامه مدیریت استراتژیک و نوآوری برای تدارکات ، مدیریت زنجیره تأمین ، طراحی سیستم های تولید ، مدیریت ارائه دهندگان خدمات لجستیک ، مدیریت تداوم تجارت ، مدیریت پروژه ، اخلاق و تجارت پایدار را شامل می شود . دوره های دیگر در مدل سازی و شبیه سازی ، در جنبه های حقوقی ، مهارت های ارتباطی و ارائه ، تیم های پیشرو و گروه ها ، یا صلاحیت و مدیریت بین فرهنگی برای رهبران در تجارت تمرکز دارند. تمرکز قوی بر ادغام تجارب عملی در دوره ها است ( پروژه صنعتی هدایت شده) و فراتر از آن (دوره کارآموزی توصیه شده در تعطیلات تابستان).

گزینه های شغلی

این برنامه دانشجویان را برای حرفه ای اجرایی در صنعت تدارکات و فراتر از آن یا برای تحصیلات علمی در دانشگاه یا یک موسسه پژوهشی آماده می کند. هدف اصلی این است که دانش آموزان بتوانند دانش علمی عمیق خود را به یک محیط حرفه ای انتقال دهند. با توجه به دیدگاه علمی، این برنامه آموزشی را در گستره وسیعی از زمینه های لجستیک ارائه می دهد.

دانشجویان با مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت زنجیره تأمین طیف گسترده ای از گزینه های جذاب شغلی را در زمینه پویا و جالب تدارکات و فراتر از آن پیدا خواهد کرد. تاکنون ، میزان اشتغال سلف برنامه در 12 ماه اول پس از فارغ التحصیلی نزدیک به 100 درصد است. غالباً ، دانشجویان در سال گذشته خود در Jacobs University پیشنهاد شغل می گیرند. از جمله ، تاکنون فارغ التحصیلان وارد صنایعی مانند بخشهای تدارکات تولیدکنندگان اتومبیل ، صنایع غذایی یا صنایع هوافضا شده اند. آنها برای شرکت های حمل و نقل راه آهن بین المللی یا مشاوره های تجاری کار می کنند.

به همین ترتیب ، فارغ التحصیلان برنامه جدید مدیریت زنجیره تامین برای انتخاب شغل در دانشگاه ، م institutionsسسات دولتی ، سازمان های بین المللی ، انجمن های تجاری ، رسانه ها و سازمان های غیر انتفاعی واجد شرایط هستند. فارغ التحصیلان به دلیل تجربه کار و زندگی با دانشجویان از حدود 100 کشور در Jacobs University بین المللی Jacobs University ، آمادگی لازم را برای پذیرش مسئولیت در محیط های کاری چند فرهنگی را دارند.

آنها دارای مزیت خاصی هستند که برای شغلهایی رقابت می کنند که نه تنها به مهارتها و مهارتهای اساسی در زمینه تدارکات بلکه مهارتهای بین فرهنگی و همچنین مهارتهای عملی حل مسئله و روشهای مقابله با چالشها در جهانی جهانی نیاز دارند. چنین مشاغلی به طور فزاینده ای در تمام موسسات ذکر شده در بالا ، اما به طور خاص در سازمان های بین المللی ، شرکت های چند ملیتی و موسسات دولتی ارائه می شود.

آخرین به روز رسانی اکتبر 2020

درباره این دانشگاه

Jacobs University is a private English language university located in Bremen and one of the most international academic institutions in Germany. It attracts highly talented and open-minded students fr ... اطلاعات بیشتر

Jacobs University is a private English language university located in Bremen and one of the most international academic institutions in Germany. It attracts highly talented and open-minded students from all over the world. More than 1,500 students from over 120 nations currently live and study on our residential campus. In Germany’s leading university rankings, Jacobs University has consistently achieved top marks. اطلاعات محدود