کارشناسی ارشد در مدیریت بین المللی

عمومی

10 مکان موجود

شرح برنامه

کارشناسی ارشد در مدیریت بین المللی

کارشناسی ارشد مدیریت بین المللی برنامه های ارائه شده توسط شش مدرسه کسب و کار بین المللی که تمام شرکای مشارکت بین المللی از مدیریت دانشکده (IPBS) می باشد. کل برنامه به زبان انگلیسی تدریس می شود. این برنامه نیاز به مطالعه در دو کشور شروع با شریک اول و فارغ التحصیل با درجه MIM از شریک زندگی دوم. دانش آموزان MIM از موسسه دوم تعلق می گیرد. کلاس در پاییز شروع و در پایان بهار سال بعد به پایان برسد. نیاز پایان نامه همراه با پیش شرط اساسی تجربه کاری برای فارغ التحصیلی ممکن است زمان به اتمام درجه بسته به جفت مدارس شریک دانش آموز را انتخاب گسترش دهد.

دانش آموزان کامل مطالعه بلوک 1 (سخنرانی) در فرانسه، ایتالیا، مکزیک، ایرلند و یا ایالات متحده آمریکا و مطالعه بلوک 2 (سخنرانی) در فرانسه، آلمان، ایرلند، ایتالیا و یا ایالات متحده آمریکا قبل از انجام پایان نامه کارشناسی ارشد خود را در مطالعه بلوک 3. بررسی بلوک 2 و 3 مدارس موسسات درجه اعطای می باشد. دانش آموزان برای امید بستن به ایالات متحده آمریکا به عنوان نهاد درجه اعطای خود لازم نیست که برای نوشتن یک پایان نامه اما می تواند انتخاب به انجام این کار.

استادان آموزش در برنامه پس زمینه دانشگاهی و حرفه ای گسترده در زمینه های مربوطه تضمین استانداردهای بالای علمی و رویکرد عملی قوی. علاوه بر این، نمایندگان ارشد از شرکت های بزرگ جهان در آموزش دخالت دارند. پس از فارغ التحصیلی دانش آموزان خواهد شد که دانش و مهارت مورد نیاز برای حرفه ای آینده در سمت های اجرایی برتر در مدیریت بین المللی با شرکت های فعال در بازار جهانی به دست آورد. علاوه بر این، آنها نشان داده خواهد شد که که آنها را قادر به انطباق با موفقیت به بسیار متفاوت محیط های یادگیری و روش های تدریس بوده است.

مشخصات متقاضی: مدرک کارشناسی خوب در کسب و کار یا رشته های مرتبط. فارغ التحصیلان غیر کسب و کار، به طور کلی، باید حداقل 4 دوره کسب و کار در سطح کارشناسی، دو که باید در منطقه کمی است گرفته اند (به عنوان مثال حسابداری، امور مالی، آمار، اقتصاد). تسلط به زبان انگلیسی (حداقل 83ibt TOEFL یا IELTS 6.5 با حداقل 6 در هر یک از اجزاء منحصر به فرد). شش ماه حداقل سابقه کار مورد نیاز است. بدون GMAT مورد نیاز است.

برای رفتن لطفا www.ipbsmim.com برای جزئیات بیشتر و فرم درخواست


IPBS MIM 2014-15 شهریه ساختار هزینه

شروع و در پایان با شرکای خود در اروپا و مکزیک

شریک A: فرانسه، ایرلند، ایتالیا، مکزیک
شریک B: فرانسه، ایرلند، ایتالیا، آلمان

دانش آموختگان IPBS و یا فارغ التحصیلان اتحادیه اروپا: 11.000 €
فارغ التحصیلان غیر اتحادیه اروپا یا غیر IPBS: 17.000 €

شروع در ایالات متحده آمریکا و فارغ التحصیل در اروپا

شریک: USA
شریک B: فرانسه، ایرلند، ایتالیا، آلمان

دانش آموختگان IPBS و یا فارغ التحصیلان اتحادیه اروپا: 13.200 €
فارغ التحصیلان غیر اتحادیه اروپا یا غیر IPBS: 19.200 €

شروع در اروپا و مکزیک و فارغ التحصیل در ایالات متحده آمریکا

شریک A: فرانسه، ایرلند، ایتالیا، مکزیک
شریک B: USA

دانش آموختگان IPBS و یا فارغ التحصیلان اتحادیه اروپا: 21.000 €
فارغ التحصیلان غیر اتحادیه اروپا یا غیر IPBS: 23.000 €

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The IPBS partners offer undergraduate programmes that grant double degrees, require study in two countries, and promote language and cultural fluency along with business aptitude.

The IPBS partners offer undergraduate programmes that grant double degrees, require study in two countries, and promote language and cultural fluency along with business aptitude. اطلاعات محدود
بوستون , دوبلین , لنكشير , مادرید , ریمز , روتلینگن , Altavilla Vicentina , شهر پوئبلا , رالی , سائو پائولو + 9 بیشتر کمتر