کارشناسی ارشد در مدیریت املاک و روستایی

عمومی

شرح برنامه

هدف از این دوره می باشد به شما این امکان به دست آوردن دانش و مهارت های لازم برای تمرین حرفه ای متخصص به عنوان یک مدیر اموال روستایی و برای ورود به نهادهای مربوطه حرفه ای، مانند RICS و انجمن مرکزی قیمت گذاران کشاورزی (CAAV).

این 12 ماه برنامه فشرده مطالعه با تاکید بر ادغام عملی و توسعه از عناصر اصلی سنتی از یک دوره مدیریت زمین است. ماژول های طراحی شده برای ارائه درک درستی از مناطق درگیری و عمل حرفه ای است که باید به هنگام ارائه مشاوره در همه شیوه ای از تصمیمات مربوط به مدیریت املاک و روستایی در نظر گرفته شود. بخش نهایی این دوره را به شکل یک پایان نامه مبتنی بر تحقیق در یک موضوع از انتخاب شما را. برای کمک به شما با پایان نامه خود را، یک سری از کارگاه های آموزشی در روش تحقیق و آماده سازی پایان نامه پژوهش وجود دارد. علاوه بر این، یکی از کارکنان اختصاص داده شده است برای نظارت بر پایان نامه خود را و شما نیز یک معلم خصوصی داشته باشد.

هشت دروس پایه اجرا به صورت همزمان در هشت ماه اول دوره، با امتحانات نهایی در حال وقوع در پایان ماه مه. پایان نامه نیاز به در اواسط ماه سپتامبر، که به شما این فرصت را به نوشتن پایان نامه خود را در تابستان ارائه شود. لطفا توجه داشته باشید، همه از رشته ما در پایان ماه سپتامبر هر سال (تاریخ مدت در وب سایت ما مراجعه کنید) آغاز خواهد شد.

ماژول

سیاست روستایی - مروری بر ایجاد سیاست و روند اجرای در زمینه های برنامه ریزی و سیاست اجتماعی، سیاست های زیست محیطی و سیاست های کشاورزی.

کشاورزی - مقدمه ای بر سیستم های تولید کشاورزی و مزرعه. ارزیابی منابع کشاورزی، از جمله استفاده از ساختمان مزرعه و تجهیزات ثابت، تنوع و شرکت های جدید.

مدیریت محیط زیست و زمین های جنگلی - مدیریت جنگل برای اتوماسیون، چشم انداز، زیستگاه، و اهداف ورزشی است. حفاظت از روستایی و ملاحظات زیست محیطی از جمله سیاست، ارزیابی زیست محیطی و حفاظت.

برنامه ریزی و توسعه روستایی - اجزای سیستم شهر و برنامه ریزی کشور. برنامه های توسعه، کنترل توسعه و روند توسعه.

مديريت بازرگاني - مقدمه ای بر تئوری مدیریت و تمرین با اشاره خاص به مدیریت، مالیات و تامین مالی املاک روستایی.

ارزش گذاری روستایی - ریاضیات ارزیابی. سرمایه گذاری و بازار املاک، ارزیابی freeholds و leaseholds، ارزیابی برای اهداف مختلف قانونی.

قانون مالکیت روستایی - یک دید کلی با توجه خاص به موجر و مستاجر قانون و مقررات قانونی مربوط به محیط زیست روستایی است.

مدیریت دارایی روستایی - ارزیابی اموال روستایی و املاک، شناسایی و ارزیابی جایگزین استفاده می کند ساختمان روستایی، و دیگر دارایی های روستایی، و آماده سازی طرح های دارایی روستایی است.

پایان نامه - پایان نامه با طول هدف از بین 15،000 و 25،000 واژه در موضوع مورد تایید از انتخاب دانش آموز، به طور معمول به یک زمینه نقشه برداری عمل روستایی مرتبط در / منطقه خود او یا کشور است.

سبک یادگیری چیست؟ شما خواهید سخنرانی، آموزش گروه های کوچک تر و جلسات عملی شرکت، بسته به موضوع خاص آموزش داده نمیشود. ما باید خود را مزارع زراعی و دام ما برای نشان دادن طیف وسیعی از شرکت مزرعه، هر دو معمولی و آلی، همراه با اصول حفاظت و دیگر مسائل مربوط به مدیریت اموال. همچنین شما می خواهد مزارع محلی، املاک تجاری و املاک روستایی که در آن صاحبان، اشغالگران و مشاوران حرفه ای خود می تواند بینش های اضافی را به مسائل ناشی از مدیریت از مالکیت روستایی ارائه مراجعه کنید. پیشرو شیوه های حرفه ای نیز دوره پشتیبانی، هر دو عملا و مالی، با جوایز برای تکالیف مختلف تعلق می گیرد.

ارزیابی روش های گوناگونی برای ارزیابی عملکرد خود را استفاده می شود، اما این کار را ارزیابی ویژگی های به شدت در طول دوره، اغلب در مورد که به شما کمک برای دیدن برنامه های عملی از افراد شما در حال مطالعه است.

تجربه کاری پیش دانشگاهی و آماده سازی شما را تشویق به انجام کشاورزی عملی و تجربه حرفه ای در بخش املاک قبل از شروع دوره. این تجربه کار نه تنها به شما می دهد و بینش ارزشمند را به کار متنوع انجام شده توسط مدیران املاک روستایی است، اما همچنین فرصت خوبی برای ایجاد برخی از اطلاعات تماس مفید - در واقع چند به دانشجویان ارائه می دهد کار به عنوان یک نتیجه از چنین تجربه کاری، حتی قبل از آنها شروع این دوره است. مدیر درس خوشحال به ارائه راهنمایی بیشتر به شما در مورد چه کار تجربه می شود مناسب برای شرایط خود خواهد بود. همچنین شما را تشویق به انجام پیش البته کار آماده سازی. قبل از شروع این دوره، شما را دریافت خواهد کرد به خواندن لیست مواد و مطالعه به طوری که شما می توانید یک پایه اساسی در مناطق مورد مطالعه که با آن شما ممکن است آشنا شوند.

شرایط ورود حداقل مورد نیاز ورود عادی خواهد بود مدرک افتخارات در سطح دوم بالا.

نامزدهای بالغ با قابل توجهی تجربه کاری مرتبط و تحصیلات دانشگاهی پایین تر نیز ممکن است برای ورود زیر مصاحبه شخصی با مدیر درس در نظر گرفته شود.

اگر زبان اول شما انگلیسی نیست، ما را به آزمون بین المللی زبان انگلیسی (IELTS) با حداقل نمره 6.5 به طور متوسط ​​با هیچ عنصر زیر 5.5 را بپذیرید. اگر شما دارای شرایط دیگر، از جمله جوایز در خارج از کشور و مدارک جایگزین زبان انگلیسی، به شما توصیه برای تماس با پذیرش به بحث در مورد مناسب بودن جایزه خود را برای ورود بر روی این دوره است.

چشم انداز شغلی حوزه های مرتبط کار عبارتند از کسانی که به طور مستقیم در مدیریت همه نوع از اموال روستایی از مزارع و املاک خصوصی درگیر، به زمین های از بدن نهادی دولتی و خصوصی. کار حرفه ای مدیر اموال روستایی در محدوده گسترده ای. این ممکن است شامل: آژانس (فروش زمین و ساختمان های روستایی) مالیات و استراتژی جبران خسارت ادعا قراردادهای اجاره مالی و بررسی مزرعه برنامه ریزی کسب و کار خود و تنوع و توسعه جنگلداری املاک. ما یک سابقه اشتغال عالی و یک شبکه گسترده ای از دانش آموزان سابق در مدیریت زمین و املاک حرفه ای. شرکت های ملی و بین المللی به رسمیت شناخته شده از نقشه برداران خبره استخدام به طور منظم از این دوره است. ما همچنین فارغ التحصیلان در بسیاری دیگر از APC پست آموزش، از جمله شرکت های کوچک تر، املاک خصوصی و دیگر مالکان بزرگ، مانند اعتماد ملی و شورای استان قرار دهید. این کارشناس ارشد نیز درهای باز به انواع فرصتهای شغلی خارج از حرفه نقشه برداری، از جمله: برنامه ریزی و مشاوره محیط زیست تحقیقات و آموزش مدیریت اوقات فراغت حفاظت روستایی مدیریت سرمایه گذاری.

آخرین به روز رسانی مارس 2017

درباره این دانشگاه

Established in 1845, we are recognised nationally and internationally as a leader in the delivery of education, research and consultancy, in and relating to, agriculture and the rural environment. Our ... اطلاعات بیشتر

Established in 1845, we are recognised nationally and internationally as a leader in the delivery of education, research and consultancy, in and relating to, agriculture and the rural environment. Our Heritage The Royal Agricultural College (RAC), now the Royal Agricultural University (RAU), is the oldest agricultural college in the English speaking world and has been at the forefront of agricultural education since 1845. Our historic campus in the Cotswold countryside provides a stimulating and unique learning environment. اطلاعات محدود