EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

برای ایجاد تغییر نیاز به رهبری خوب است. این برنامه به شما در درک بهتر چالش های مختلفی که مدیران و مشاوران تمرین می کند، ارائه می دهد. این ویژگی ترکیبی جامد از دانش عمیق کسب و کار و دانش از منابع انسانی است.

این برنامه الهام بخش هایی از زمینه های پژوهش شناخته شده بین المللی استادان در این برنامه است. اینها شامل حوزه مدیریت دانش، هویت در سازمانها، فرهنگ سازمانی و رهبری و تغییر است. به طور خاص، این برنامه بر روی ماهیت استراتژیک چالش های معاصر مرتبط با مدیریت سازمان و کار تأکید می کند. شما می آموزید که چگونه مفاهیم، ​​مدل ها و ابزارهای نظری را برای حل مشکلات واقعی که ممکن است در سازمان ظاهر شوند، به کار ببرید.

این دوره همچنین با هدف معرفی، توضیح و کاربرد جنبه های روش شناختی سازمان های تحصیل، به ویژه از لحاظ مداخلات با هدف ایجاد تغییر سازمانی، هدف دارد.

ما یک رویکرد دانشجو محور را برای تدریس و یادگیری اتخاذ می کنیم. هدف این است که ظرفیت خود را برای حل مسئله پیشرفته افزایش دهیم و در نتیجه، توانایی تصمیم گیری بهتر. دوره های ما مبتنی بر تحقیقات پیشرفته در هر زمینه خاص است و ما را تشویق می کند تا مهارت های خود را از لحاظ تفکر انتقادی و کاربرد عملی بهبود بخشند.

این برنامه برای دانش آموزانی است که مایل به تسلط بر روند تغییر سازمانی و نحوه ایجاد آن به عنوان رهبر، مدیر یا مشاور هستند.

ماژول ها / دوره های برنامه

دوره های اصلی (7.5 واحد هر یک): کار دانش و سازمان؛ توسعه سازمانی؛ روش های پژوهش؛ رهبری.

دو مورد از گزینه های زیر (7.5 واحد هر یک): مسئولیت اجتماعی شرکت؛ مدیریت خلاقیت و نوآوری؛ مدیریت منابع انسانی استراتژیک. این برنامه با یک پروژه درجه (15 واحد) به پایان می رسد.

چشم انداز شغلی

برنامه کارشناسی ارشد در مدیریت افراد، دانش و تغییرات شما را قادر می سازد تا حرفه ای در زمینه های مشاوره مدیریتی، استراتژی، منابع انسانی و مدیریت عمومی را دنبال کنید.

این برنامه دانش و تجربیات را فراهم می کند که فارغ التحصیلان را برای موقعیت های مدیریت آینده در طیف وسیعی از صنایع و سازمان ها آماده می کند.

بیشتر در مورد این برنامه در www.lunduniversity.lu.se/managing-people-knowledge-change بیشتر بخوانید

چرا Lund University ؟

Lund University در سال 1666 تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین، گسترده ترین و بهترین دانشگاه های شمال اروپا است. این دانشگاه در بین 100 دانشگاه برتر جهان در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS قرار دارد و رتبه اول را برای دانشجویان بین المللی که به سوئد - یکی از ابتدایی ترین، پایدارترین و دموکراتیک ترین کشورهای جهان تبدیل می کنند، انتخاب می کند.

اگر می خواهید شبکه بین المللی خود را در یک محیط کلاس درس جهانی شروع کنید، Lund University یک گزینه عالی است. یک روش متفاوت یادگیری در یک کشور را به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های جهان در ارائه آموزش عالی تجربه کنید. کار گروهی و روابط معلم و دانش آموز غیر رسمی، آموزش فراگیر را تسهیل می کنند.

دانشگاه در لند، یک دانشگاه جذاب و جمع و جور در جنوب سوئد واقع شده است، تنها 35 دقیقه از فرودگاه کپنهاگ در دانمارک. این شهر برای زندگی دانشجویی پر جنب و جوش مشهور است و همچنین به بسیاری از محوطه های برجسته تحقیقاتی و شرکت های بین المللی می پردازد.

اطلاعات بیشتر در مورد Lund University www.lunduniversity.lu.se

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
Lund University

مشاهده 91 برنامه دیگر ارائه شده توسط Lund University »

آخرین به روز رسانی فوریه 8, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
Contact school
Duration
تمام وقت
Price
Contact school
Deadline
Contact school
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
آخرین مهلت تقاضا
Contact school

Contact school

Location
آخرین مهلت تقاضا
Contact school
End Date
Contact school