بررسی اجمالی

برنامه ارائه می دهد آموزش تخصصی و چند رشته ای در مدیریت محیط تکمیل شده توسط دوره های عملی و کاربردی. دانش آموزان همچنین چگونگی پردازش و تفسیر داده بر اساس مکان و عوامل مکانی و تدبیر راه حل با استفاده از روش GIS و ابزار را یاد بگیرند. در هر نقطه از این دوره مهارت های ارتباطی و تحقیقات خود را از طریق پروژه ها، کارگاه ها و گفت و گو با اعضای هیئت علمی و کارشناسان را تشویق کرد. ترکیبی از یادگیری فشرده و کاربرد عملی از فن آوری های مانند GIS همراه با تجزیه و تحلیل مکانی و تجسم داده مهارت های تیز کردن، افزایش عملکرد و اطمینان از دانش آموزان به خوبی برای یک شغل با ارزش را می چرخاند.

دانشکده ما این است که از استادان پاریس دانشگاه سوربن و کار حرفه ای خارجی که تحسین در سراسر جهان به دست آورد تشکیل شده است. ما همچنین شخصیت های مشهور از موسسات تخصصی در فرانسه و امارات متحده عربی به عنوان استادان دیدن استخدام. دوره های آموزشی به طور کلی تعاملی و هر معلم فراهم می کند مواد اضافی برای کمک به یادگیری. این برنامه استاد توسط گروه جغرافیا و برنامه ریزی، حقوق، اقتصاد، زبان های خارجی، و موزه ملی D'بود Histoire NATURELLE پاریس پشتیبانی می شود.

ساختار

درجه در محیط زیست: دینامیک از سرزمین و جوامع است به زبان انگلیسی تدریس و قاب در مجموع از چهار ترم در دو سال، با شروع در ماه سپتامبر. در پایان این درجه، به شما خواهد 120 واحد است. برنامه دوره منحصرا طراحی شامل کلاس در تعطیلات آخر هفته در نظر گرفتن دانش آموزانی که قصد به ترکیب مطالعات خود را با کار و کار حرفه ای.


برای مشاهده این بروشور لطفا اینجا کلیک کنید

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 10 برنامه دیگر ارائه شده توسط Paris-Sorbonne University Abu Dhabi »

این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
- قیمت برای برنامه 2 سال