کارشناسی ارشد در قانون

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

این برنامه برای دانشجویان اجازه می دهد تا اصول کلی و فلسفه حقوق در اروپا را یاد بگیرند و همچنین دانش و مهارت های مفصل در زمینه های تخصصی: اتحادیه اروپا و بین المللی، قانون و فناوری را فراهم کنند.

این برنامه شما را قادر می سازد تا دانش پایه ای در مورد حقوق خصوصی و عمومی و مطالعه و تحقیق در موارد جدیدی از قوانین، مانند قوانین اتحادیه اروپا، قوانین مالکیت معنوی، قانون اطلاعات و ارتباطات، قانون محیط زیست و برنامه ریزی، قانون شهرداری، رای گیری الکترونیکی مقررات، قانون حفاظت از داده ها، حقوق بشر و سایر زمینه ها.

برنامه تحصیلی

دانشکده - اعضای گروه حقوق ، که از استونی ، سوئد ، اوکراین ، بوسنی و هرزگوین ، کلمبیا ، استرالیا ، هند ، انگلستان و ایالات متحده آمریکا آمده اند ، شامل دانشگاهیان و متخصصان حقوقی کاملاً مجرب از موسسات حقوقی بین المللی (تارک ، گرونت و Sutkiene ، Glimstedt ، MAQS ، و غیره) ، مقامات دولتی ، دادستان عمومی ، وکلا دادگاه و قاضی.

چرا این برنامه؟

 • مشارکت در مسابقات بین المللی دادگاه احضار ، پروژه های تحقیقاتی و شبکه های مختلف (به عنوان مثال ، انجمن دانشکده های حقوق اروپا ، انجمن بین المللی دانشکده های حقوق و غیره)
 • مدرسان شناخته شده بین المللی (استاد کاترین Nyman-Metcalf ، استاد Tanel Kerikmäe ، دانشیار Lehte Roots ، و غیره) که مدرک دکترای خود را از اوپسالا ، هلسینکی ، فلورانس ، برمن و جاهای دیگر دریافت کرده اند.

حرفه ای آینده

فارغ التحصیلان دانشکده حقوق و دانشگاه تهران دارای مدرک کارشناسی حرفه ای در بخش های دولتی و خصوصی، در سازمان های بین المللی و موسسات اروپایی مانند کمیسیون اروپا، وزارتخانه ها و تنظیم کننده ها، ادارات ثبت اختراع و یا وکلا شرکت های بزرگ در کشورهای در حال توسعه سریع است. زمینه فناوری.

دانش آموزان می گویند

وی گفت: "بعد از تحصیل در دانشکده حقوق تالین ، من در یک شرکت ارتباطات بین المللی ارتباطات از راه دور ، Tele2 ، به تیم امنیت تجارت و انطباق حقوقی پیوستم و چالش های کار به عنوان یک وکیل داخلی را در نظر گرفتم .برای یک وکیل دادگستری ، که در صنعت ارتباط با سرعت در حال تغییر کار می کند. طیف گسترده ای از چالش ها ، چه از نظر خارج و چه در خواست ، برای مقابله با روزمره ای که مطالعات در دانشکده حقوق تالین من را به خوبی آماده کرده است ، ارائه می دهد. رودولف پنو پاییز حقوق و فناوری

وی ادامه داد: جو در دانشکده حقوق تالین همیشه مثبت و دلگرم کننده به سمت تحقیق در مورد مباحث و فن آوری های جدید بود و همین امر باعث می شود که من مقاله خود را برای نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد خود در مورد زمینه جدید و نوظهور فناوری چاپ سه بعدی و تنظیم حق چاپ کپی رایت کنید. در مورد تاریخ حقوق در هر دانشکده حقوق سنتی ، اما دانشکده حقوق تالین بینش خوبی در مورد فن آوری ها ، روندها و آئین نامه های آینده ارائه می دهد و در زمینه هایی که در حال حاضر در حال ظهور است ، صاحبنظران ارزشمندی را تولید می کند. دفتر استونی ، که به من امکان می دهد با چرخش بین وزارتخانه ها و مؤسسات مختلف طی یک دوره زمانی 22 ماهه ، یک بررسی کلی از بخش عمومی استونی داشته باشم ، در حال حاضر من در وزارت دادگستری استونی به عنوان مشاور در زمینه عمومی فعالیت می کنم. خدمات و IT. " پائولا مای آلبوم حقوق و فن آوری

پذیرش

دانشجویان برنامه های مطالعات بین المللی TalTech بر اساس آستانه پذیرش پذیرفته می شوند. با نامه انگیزه و مصاحبه ، زبان انگلیسی نامزد ، مهارت بیان ، تحلیل و استدلال ارزیابی می شود. حداکثر امتیاز 10 امتیاز است. متقاضی که حداقل 5 امتیاز دریافت کند پذیرفته می شود.

الزامات خاص برنامه

لیسانس یا معادل آن با حداقل 36 ECTS در دوره های حقوق

داوطلب باید حداقل 36 ECTS از دوره های زیر گذرانده باشد:

 • قانون اتحادیه اروپا
 • قانون اساسی،
 • قانون اداری
 • قانون مدنی
 • قانون قرارداد
 • قانون کیفری
 • قانون مالکیت

عناوین دوره ها بسته به برنامه تحصیلی که یک داوطلب گذرانده باشد می تواند متفاوت باشد. محتوای دوره ها توسط دانشکده ارزیابی می شود.

به منظور واجد شرایط بودن برای تحصیل در Tallinn University of Technology هیل، یک متقاضی باید حداقل 60٪ از بالاترین CGPA ممکن را داشته باشد.

نامه تشویق

نامه انگیزشی باید شامل پاسخ های عمیق به سؤالات زیر باشد (حداکثر 300 کلمه در هر سوال):

 • علاقه خود را به قانون توضیح دهید. اهداف حرفه ای خود را شرح دهید و توضیح دهید که چگونه برنامه مدرک مورد نظر برای نمایه حرفه ای شما پشتیبانی می کند. کدام تخصص برنامه را برای شما درخواست می کند و توضیح می دهد که چرا این تخصص به طور خاص شما را مورد علاقه قرار می دهد. (0-2 امتیاز)

 • آموزش قبلی خود را شرح دهید که سوابق تحصیلی شما چگونه با برنامه مدرک مورد نظر خود مطابقت دارد؟ دانش و مهارت های قبلی خود را که در طول تحصیلات قبلی جمع آوری شده است ، ارزیابی کنید که چگونه می توانند در مطالعات شما در برنامه قانون مفید باشند. (0-2 امتیاز)

NB! مهم است که به درستی منابع و منابع مورد استفاده در نامه انگیزۀ شما (نقل قول ها، نشریات، ایده ها و غیره که خودتان نیستند) را ذکر کنید و مراجعه کنید. نادیده گرفتن قوانین ارجاع و استناد، سرقت ادبی است و منجر به رد صلاحیت درخواست شما خواهد شد.

مصاحبه آنلاین

مسائل مورد بررسی در طی مصاحبه:

 • علاقه نامزد به قانون چیست؟
 • نامزد کدام منطقه بیشترین علاقه را دارد و چرا؟
 • کاندیدای حرفه حرفه ای آینده خود را چگونه می بیند؟
 • چرا نامزد تصمیم به تحصیل در Tallinn University of Technology ؟
 • چرا نامزد دریافت برنامه جذاب است؟
 • چرا نامزد معتقد است که فرد مناسب این برنامه است؟ (0-2 امتیاز)
 • دانش نامزد در مورد مشکلات مربوط به قانون چیست؟ (0-2 امتیاز)
 • نامزد از نقش وکالت و اخلاق حرفه ای / اخلاقی وکالت چه می داند؟ (0-2 امتیاز)

مدت مصاحبه 15-30 دقیقه است.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

A vision of today’s society is innovative, entrepreneurial, technologically advanced, and open to the world, and this is what Tallinn Unversity of Technology (TalTech) is applying for through internat ... اطلاعات بیشتر

A vision of today’s society is innovative, entrepreneurial, technologically advanced, and open to the world, and this is what Tallinn Unversity of Technology (TalTech) is applying for through internationally high-level studies and research. اطلاعات محدود