کارشناسی ارشد در فیلم و هنرهای تجسمی

عمومی

شرح برنامه

برنامه هنرهای تصویری و فیلم شرق لندن است برای نسل جدیدی از قصه گوهای طراحی: هنرمندانی که سهم عشق برای بصری و هنرهای نمایشی در سراسر آرایه گسترده ای از رسانه و می خواهید برای ساخت پروژه های خود را در یک دست در یادگیری، برنامه فشرده .

برنامه های ما تعادل مطالعه از هنر و صنعت با تجربه عملی به آموزش دانش آموزان به بهترین فیلمسازان و هنرمندان هنرهای تجسمی و نوازندگان آنها می تواند باشد. این است که با یک برنامه دقیق از کلاس درس تجربه عملی فوری به دست آورد، دست در کارگاه های آموزشی، و.

برنامه نسل بعدی معماران و طراحان صفحه نمایش هوشمند آماده می شود. آن را می سازد مهارت های خلاق و فنی ضروری برای موفقیت در LM فی، تلویزیون و رسانه های جدید امروز صنایع. آموزگار حرفه ای ما و سخنرانان مهمان کالیبر بالا آموزش مبانی مهارت قصه گویی، تولید و کسب و کار صفحه نمایش.

  • مهارت های حرفه ای: اشتغال امن در صنایع صفحه نمایش خلاق با اولین دست راهنمایی های عملی از متخصصان صنعت کار
  • تجربه زندگی واقعی: ساخت یک نمونه کارها جذاب و قرار دادن دانش خود را به عمل در طول این دوره، با کار با شرکت های خارجی و ایجاد پروژه های برای مشتریان صنعت
  • کالیبر بالا سخنرانان مهمان و آموزگار: یادگیری از بهترین متخصصان صنعت
  • فشرده و سریع: تکمیل دوره خود را فقط در دو سال و شروع به کار در صنعت سریعتر

هنرهای تجسمی و فیلم برنامه شرق لندن توانایی خود را به حقه بازی پروژه، ملاقات مهلت تنگ، و مدیریت انرژی خلاق خود را تست کنید. هدف این است که شما را با مهارت ها و پس زمینه شما نیاز به گسترش و بیان دید خلاقانه خود را، و توسعه مهارت های حرفه ای در رسانه های تصویری متعدد را فراهم کند.

در این برنامه، شما این فرصت را به دست در تجربه است. برنامه ما مرتب کارآموزی در فی استودیوهای LM، تولید و شرکت پس از تولید، ارائه یک شبکه ای از ارتباطات صنعت واقعی که شما پس از فارغ التحصیلی کمک خواهد کرد. دانش آموزان در سفر دوره عکس ایتالیا به ایتالیا برای چند هفته از دست در عکاسی در تابستان، و دیگر دانشجویان در خارج از کشور در سراسر جهان مطالعه کرده اند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Founded in 1998, East London University is one of the country’s premier private universities. The University's S1-hectare campus, a few kilometers south of downtown East London, is home to more than 2 ... اطلاعات بیشتر

Founded in 1998, East London University is one of the country’s premier private universities. The University's S1-hectare campus, a few kilometers south of downtown East London, is home to more than 2,300 students hailing from all regions of the South Africa and 27 other countries. اطلاعات محدود