برنامه کارشناسی ارشد در فیزیک

برنامه کارشناسی ارشد در فیزیک یک برنامه مطالعه دو ساله به زبان انگلیسی توسط گروه فیزیک در دانشگاه اومئو ارائه شده است. این برنامه، می دهد که دانش آموز این امکان را به دست آوردن دانش و توانایی های گسترده تر و عمیق در داخل یک یا چندین زیر زمینه های فیزیک، به طور کامل به ساختار بولونیا آموزش عالی در اروپا اقتباس شده است.

دانش آموزان آزادی های بزرگ را انتخاب دوره با توجه به منافع و جاه طلبی های خود را دارند. برای دوره های ارائه شده به زبان انگلیسی، دوره های آموزشی را ببینید لینک در منوی برنامه به سمت راست. برخی از تخصص های توصیه می شود در برنامه عبارتند از:

  • فیزیک محاسباتی
  • فیزیک ماده چگال / فناوری نانو
  • فیزیک نظری
  • فیزیک نوری / فیزیک اندازه گیری
  • مکانیک کوانتومی / تکنیک کوانتومی
  • فیزیک فضا


برنامه مطالعه همچنین شامل یک پروژه مستقل از (حداقل) 30 ECTS اعتبار، ارائه شده در قالب یک پایان نامه کارشناسی ارشد نوشته شده است. فیزیک ماده چگال، الکترونیک آلی، نانوفیزیک، فوتونیک، نوری / فیزیک لیزر، فیزیک زیستی، فیزیک پلاسما، کوانتومی پلاسما، شعله دینامیک، نسبیت عام، آماری: پروژه می توان از میان هر یک از زمینه فعلی پژوهش در بخش انتخاب فیزیک، فیزیک کوانتومی، فیزیک محاسباتی، شبکه های پیچیده، فیزیک فضا و آموزش و پرورش فیزیک. همچنین ممکن است به انجام پروژه کارشناسی ارشد در خارج از گروه، به عنوان مثال در یک شرکت و یا در یک دانشگاه، همچنین در یک کشور دیگر.

برنامه شروع می شود در ماه اوت / سپتامبر (ترم پاییز) هر سال است، اما ممکن است به درخواست برای یک شروع در ماه ژانویه (ترم بهار) نیز هست.


دستور العمل

فرم آموزش و پرورش: سخنرانی ها، جلسات حل مسئله، آزمایشگاهی، پروژه محاسبات، پروژه های توزیع و غیره در بسیاری از دوره ها شامل آزمایش های آزمایشگاهی و / یا کار محاسباتی به عنوان یک بخش یکپارچه شده است. به طور معمول دانش آموزان برای یک دوره نیم ترم مطالعه دو دوره در موازی. هر دوره مطالعه چنین است که توسط یک دوره بررسی به پایان رسید. برای هر دوره سه فرصت بررسی هر سال وجود دارد.

درجه

درجه کارشناسی ارشد (درست اصلی از مطالعات: فیزیک).

فرصت های شغلی

برنامه کارشناسی ارشد می دهد پایه خوبی برای دوره دکترا و پژوهش در موسسات دانشگاهی بالاتر و همچنین در صنعت. به عنوان برنامه انعطاف پذیر است آن را به راحتی می توان به بازار کار اقتباس و فیزیکدانان اغلب به عنوان مهندس در زمینه های مختلف مربوط به فیزیک است. به طور کلی، مطالعات در فیزیک را آموزش دانش آموز خوب در تفکر تحلیلی و حل مشکلات در ترکیب با صلاحیت در ساختمان مدل ریاضی و استفاده از کامپیوتر. این مهارت ها را فیزیکدانان مفید نیز در زمینه های دیگر از بازار کار، به عنوان مثال در بخش های بیمه، امور مالی و اقتصاد است.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 10 برنامه دیگر ارائه شده توسط Umeå University - Faculty of Science and Technology »

این دوره واقع در پردیس
Duration
پاره وقت
تمام وقت
Price
270,000 SEK
Deadline
درخواست اطلاعات
Application for 2016 still open for EU citizens, new application for Spring 2017 closes on August 15
درخواست اطلاعات
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Application for 2016 still open for EU citizens, new application for Spring 2017 closes on August 15
Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Application for 2016 still open for EU citizens, new application for Spring 2017 closes on August 15
End Date