اگر رضایت کنجکاوی شما می تواند کار شما باشد چه؟ در گروه فیزیک لند، شما می توانید کنجکاو و خلاقانه باشید و در عین حال یک انتخاب استراتژیک برای حرفه ای خود را انتخاب کنید. فیزیکدانان در لند افراد را مطالعه می کنند، از جمله کوچکترین قسمت های ماده، رابط بین سلول های زنده و الکترونیک، نحوه ایجاد یک محیط پاکیزه و نحوه درمان سرطان. در همان زمان، آنها کنجکاوی خود را رضایت بخش می کنند. به عنوان یک دانشجوی کارشناسی ارشد، شما تبدیل به بخشی از یک جامعه تحقیق پر جنب و جوش درگیر در آزمایش در بزرگترین آزمایشگاه های بین المللی تحقیقاتی و در آزمایشگاه های پیشرفته در سایت است. مطالعات نظری برش لبه نیز انجام می شود.

تحصیلات خود را با تعدادی از دوره ها آغاز می کنید، بعضی از آنها به طور کلی، بعضی دیگر تخصصی تر هستند. این برنامه با یک پروژه کارشناسی ارشد که هر ساله در یک گروه پژوهشی یا خارج از دانشگاه گذرانده می شود، دارای امکانات فراوان در صنعت فناوری پیشرفته در منطقه لند می باشد.

آزادی زیادی برای تربیت خودتان دارید، اما ما همچنین برخی از تخصص های قوی را در کنار هم قرار داده ایم: فیزیک تحلیلی ، فیزیک احتراق ، فیزیک ریاضی ، فیزیک نظری ، نانوفیزیک ، فوتونیک و لیزر ، فیزیک زیر اتمی و فیزیک رادیویی Synchrotron .

ماژول ها / دوره های برنامه

فیزیک 4: معرفی فیزیک پیشرفته (30 اعتبار)، پروژه کارشناسی ارشد حداقل 30 اعتبار، انتخابی (60 اعتبار).

برای اطلاعات در مورد تخصص و دوره های انتخابی، به www.fysik.lu.se/english/education/start-studying/masters-programme مراجعه کنید.

چشم انداز شغلی

دو موسسه بین المللی تحقیقاتی - MAX IV، یک آزمایشگاه تابش سینکروترون و ESS، Spallation Source اروپا - باعث می شود که لند یک مرکز برای موضوعات علمی و همچنین جذب کارآفرینان جدید و گروه های تحقیقاتی باشد. این دو مؤسسه به فرصت های موجود برای شما به عنوان فارغ التحصیل این برنامه استاد اضافه می کنند. زمینه هایی که فارغ التحصیلان استخدام می کنند شامل فناوری اطلاعات و ارتباطات، تولید، اکتشاف فضا، علوم زیستی، پزشکی، داروخانه، تولید انرژی، محیط زیست، الکترونیک و علوم مواد است. MAX IV در ژوئن 2016 به بهره برداری رسیده است. ESS در حال حاضر در حال ساخت است، با شروع برنامه ریزی عملیاتی در سال 2023.

درباره این برنامه در www.lunduniversity.lu.se/physics بیشتر بخوانید

چرا Lund University ؟

Lund University در سال 1666 تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین، گسترده ترین و بهترین دانشگاه های شمال اروپا است. این دانشگاه در بین 100 دانشگاه برتر جهان در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS قرار دارد و رتبه اول را برای دانشجویان بین المللی که به سوئد - یکی از ابتدایی ترین، پایدارترین و دموکراتیک ترین کشورهای جهان تبدیل می کنند، انتخاب می کند.

اگر می خواهید شبکه بین المللی خود را در یک محیط کلاس درس جهانی شروع کنید، Lund University یک گزینه عالی است. یک روش متفاوت یادگیری در یک کشور را به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های جهان در ارائه آموزش عالی تجربه کنید. کار گروهی و روابط معلم و دانش آموز غیر رسمی، آموزش فراگیر را تسهیل می کنند.

دانشگاه در لند، یک دانشگاه جذاب و جمع و جور در جنوب سوئد واقع شده است، تنها 35 دقیقه از فرودگاه کپنهاگ در دانمارک. این شهر برای زندگی دانشجویی پر جنب و جوش مشهور است و همچنین به بسیاری از محوطه های برجسته تحقیقاتی و شرکت های بین المللی می پردازد.

اطلاعات بیشتر در مورد Lund University www.lunduniversity.lu.se

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
Lund University

مشاهده 91 برنامه دیگر ارائه شده توسط Lund University »

آخرین به روز رسانی فوریه 8, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
Contact school
Duration
تمام وقت
Price
Contact school
Deadline
Contact school
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
آخرین مهلت تقاضا
Contact school

Contact school

Location
آخرین مهلت تقاضا
Contact school
End Date
Contact school