کارشناسی ارشد در فن آوری انرژی

عمومی

شرح برنامه

برنامه کارشناسی ارشد بین المللی: فناوری انرژی116065_DSC_9306.jpg

5 بهترین دلایل برای شرکت در برنامه

 1. برنامه کارشناسی ارشد در فن آوری انرژی شامل مجموعه گسترده ای از مطالعات انرژی است که با هدف آمادگی و آموزش عملی بنیادی است.
 2. این برنامه با مشارکت اساتید کلیدی دانشگاه پلی تکنیک سنت پترزبورگ و سایر دانشگاه های برجسته روسیه و خارجی انجام می شود.
 3. این برنامه به مطالعه مشترک دانشجویان روسی با دانشجویان خارجی کمک می کند، این فرصت را برای شرکت در فعالیت های علمی و فوق برنامه ای SPbPU فراهم می کند.
 4. این برنامه فرصتی منحصر به فرد برای انجام کارآموزی در شرکت های انرژی پیشرو در روسیه و یک ترم در خارج از کشور در دانشگاه شریک خارجی ارائه می دهد.
 5. تمام سخنرانی ها و امتحانات به زبان انگلیسی انجام می شود.

برنامه خود را جدا از برنامه های دیگر تنظیم می کند؟

هدف از کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی ارشد فناوری فناوری انرژی این است که برای آماده سازی حرفه ای متخصصین توانمند برای حل وظایف پیچیده مهندسی و مدیریت در صنعت انرژی جهان. پس از فارغ التحصیلی شرکت کنندگان دانش را در مورد سیستم های انرژی مدرن، فن آوری های نوآورانه، تجهیزات انرژی مدرن و بهره برداری از آن به دست آورده اند. درک اصلی از علوم و فن آوری مربوط به تولید، تبدیل، بهره برداری و حفاظت از انرژی در حرفه حرفه ای آینده مورد نیاز است.

چه نوع شخصی ایده آل برای این برنامه است؟

داوطلبان باید دارای مدرک لیسانس در فن آوری انرژی، ماشین های قدرت، برق و یا معادل آن در یک موضوع مرتبط باشند، تمام متقاضیان باید مهارت زبان انگلیسی در سطح B را نشان دهند، هیچ TOEFL یا IELTS لازم نیست.

شرکت کنندگان از شرکت خارج می شوند؟

در نتیجه فارغ التحصیلی این برنامه، دانش آموزان مهارت های عملی در:

 • دانش پیشرفته ترمودینامیک؛
 • اصول طراحی نیروگاه های حرارتی؛
 • توسعه تکنولوژی و راه حل های انرژی در صنعت انرژی؛
 • مدل سازی فرایندهای در ماشین های قدرت؛
 • آماده سازی برای کار تحقیقاتی علمی.

همکاران برنامه

 • دانشگاه فنلاند لاپنرنتا (فنلاند)
 • دانشگاه هانوور (آلمان)
آخرین به روز رسانی ژوئن 2019

درباره این دانشگاه

Peter the Great St. Petersburg Polytechnic University was founded in 1899. Recently SPbPU became "National Research University", also known in Russia and abroad as Polytechnic Institute — a recognized ... اطلاعات بیشتر

Peter the Great St. Petersburg Polytechnic University was founded in 1899. Recently SPbPU became "National Research University", also known in Russia and abroad as Polytechnic Institute — a recognized Russian and world-wide leader in the field of higher engineering and economic education. اطلاعات محدود