کارشناسی ارشد در فناوری نفت و گاز

عمومی

شرح برنامه

در مورد برنامه

کارشناس ارشد فناوری نفت و گاز یک دوره بسیار علمی و حرفه ای ارائه دانش و مهارت برای کسانی که علاقه مند به انتقال از مهندسی به مدیریت و برای کسانی که که موقعیت های پیچیده مدیریتی نیاز به برخی از درک عمیق تر و فنی می باشد. باز هم، آن ایده آل برای کسانی که تازه در صنعت نفت و گاز بیش از حد است. این دوره به طور کامل توسط دولت یونان شناخته شده است.

مدت و اعتبار

طول مدت برنامه 14 ماه است. این برنامه در مجموع از 90 ECTS فراهم می کند.

دسترسی آزاد به امکانات لابراتوار HIGH-TECH

کارشناس ارشد فناوری نفت و گاز یک برنامه سخنرانی ها، پروژه ها، پایان نامه و تحقیق انبار و آزمایشگاه باز است. در حالت دوم یک دارایی قوی در اینجا در EMaTTech است. به عنوان یک ماده در واقع این برنامه دسترسی (24/7) به دانش آموزان ما در بسیار گران قیمت ابزار دقیق با تکنولوژی بالا که به طور منظم این شانس را به دیدن همه آنها در یک بار و آشکارا با آنها کار در هر مکان در جهان ندارد فراهم می کند. که شامل: کوچک / گسترده پراکندگی زاویه اشعه ایکس (SAXS / WAXS)، پراش اشعه X (XRD)، انواع مختلفی از میکروسکوپ مانند انتقال، اسکن با سیستم پراکندگی انرژی و نیروی اتمی (TEM، SEM / EDX، AFM )، گاز احتراق کروماتوگرافی برای طیف سنجی نسبت ایزوتوپی جرمی (GC / C / IRMS)، کالریمتری روبشی افتراقی و حرارتی تجزیه و تحلیل گراویمتری (DSC / TGA)، رادار نافذ زمین (GPR) و بسیاری دیگر از ابزار های سطحی و علوم سوخت.

شرایط پذیرش

دانش آموزان با عملکرد عالی در مقطع کارشناسی خود را در رشته مهندسی یا رشته علوم مربوطه مانند زمین شناسی، فیزیک، شیمی و یا ریاضیات، از یک دانشگاه یونانی یا خارجی خواهد شد در این برنامه بدون پیش نیاز پذیرفته شده است. دیگر کسانی که ممکن است به حضور در این دوره اما آنها ممکن است لازم باشد برای حضور در کلاس از دوره های فن آوری هسته ای مهندسی نفت در مقطع کارشناسی (تولید و مهندسی حفاری). علاوه بر مدارک دانشگاهی، انگیزه و تجربه صنعتی در نظر گرفته شده. حرفه ای ها، بر اساس تجربه کاری خود، خوش آمدید بیش از حد.

الزامات زبان

همه متقاضیان باید مدارک مستند زبان انگلیسی به عنوان مثال TOEFL (IBT 83)، IELTS (6.5)، کمبریج / گواهی میشیگان، یا معادل آن. شما به طور معمول باید نمره ما نیاز به دست آورد، نه بیش از دو سال قبل از شروع برنامه فوق لیسانس خود را با ما. اگر شما نمره مورد نیاز ندارد. لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

انجمن زنان در علوم (AWIS)

رایگان عضویت شارژ برای همه دانش آموزان دختر در انجمن زنان در علم است. زنان در علم در حال بازی در هر دو صنعت و دانشگاه نقش مهم است. برای این منظور، ما دانش آموزان دختر ما در تکنولوژی مهندسی نفت به AWIS معرفی؛ امید به عنوان یک بخشی از یک جنبش است که این فرصت را از زنان در STEMM (علوم، فناوری، مهندسی، ریاضیات، پزشکی) افزایش می دهد.

آخرین به روز رسانی May 2017

درباره این دانشگاه

The TEI Eastern Macedonia and Thrace (??? ???) was established in 1976 under the name TEI Kavala. The present form is the result of institutional reforms and changes. First opened as Center for Techni ... اطلاعات بیشتر

The TEI Eastern Macedonia and Thrace (??? ???) was established in 1976 under the name TEI Kavala. The present form is the result of institutional reforms and changes. First opened as Center for Technical Education (KATE), one year after a Center for Technical Training (KATEE) and in 1983 as Technological Educational Institute (TEI). اطلاعات محدود