کارشناسی ارشد در علوم (فرمت)

عمومی

شرح برنامه

این دوره شامل یک هسته اجباری از افراد حرفه ای مربوط به همه رشته های علم است. افراد در هسته ستون فقرات از مهارت های لازم برای یک دانشمند حرفه ای مهم فراهم آورده است. چه در تحقیق، کسب و کار علم، صنایع یا سازمان های دولتی مشغول اند. این مهارت های ارتباطی، تجزیه و تحلیل انتقادی، مدیریت پروژه و نوآوری و تجاری می باشد. رشته حرفه ای است که توسط یک انتخاب مطالعه بزرگ در یک علم یا ریاضیات نظم و انضباط خاص تکمیل، و یا در مدیریت علم است. دانش آموزان همچنین باید این گزینه انجام یک پروژه تحقیقاتی، به تصویب هیئت علمی داشته باشد. برای دانش آموزان با سطوح دستاورد مناسب با توجه به درجه پژوهش، در این دوره یک مسیر به یک دکترا فراهم می کند. ترم آخر اختیاری اجازه می دهد تا دانش آموزان به تکمیل مجموعه ای از مهارت های موجود خود را با استفاده از افراد مناسب از رشته های مرتبط در سراسر سلامت، مهندسی و کسب و کار.

این دوره فارغ التحصیلان با ابزارهای تحلیلی و دانش انضباطی، همراه با خلاق، روش منطقی برای حل مسئله و مهارت های حرفه ای است که تسهیل برنامه دنیای واقعی از علم مانند مدیریت پروژه، مدیریت IP و تجاری را فراهم می کند.

گزینه های شغلی با توجه به بزرگ انتخاب متفاوت است، اما تمام فارغ التحصیلان آموزش در صفات حرفه ای است که کارفرمایان به دنبال. مهارت های آموخته گسترش افق های شغلی و افزایش چشم انداز توسعه در رشته های حرفه ای علم به سرعت در حال تحول است. فارغ التحصیلان در تمامی رشته های نیز ممکن است به یک حرفه ای از طریق ورود به دکترا ادامه در پژوهش است. فارغ التحصیلان مهندسی پزشکی عمده به خوبی برای مشاغل در دستگاه و بیوتکنولوژی شرکت پزشکی، سیاست های دولت و مقررات، بیمارستان ها، و سازمان های پژوهشی که در آن توانایی ترکیب زیست شناسی و مهندسی دانش و مهارت مورد نیاز است آماده کرده است.فارغ التحصیلان علوم و دریایی عمده مدیریت می تواند فرصتهای شغلی در سراسر جهان در سازمان های دولتی و خصوصی، و یا به عنوان مشاوران خصوصی در زمینه هایی مانند سیاست و حفاظت، شیلات، پایداری محیط زیست و مدیریت، ارزیابی اثرات، گردشگری، و آموزش و پرورش را دنبال کنند. قانونی علوم فارغ التحصیلان عمده ممکن است موقعیت خود را در پلیس آزمایشگاه پزشکی قانونی، سازمان های اجرای قانون ایالتی و فدرال، دولت و آزمایشگاه تشخیص پزشکی قانونی و یا مواد مخدر خصوصی، آداب و رسوم و سازمان حفاظت از مرز و سازمان حفاظت از محیط زیست طول بکشد. فارغ التحصیلان ریاضی و آماری مدلسازی عمده ممکن است انتظار به درخواست مهارت لجستیک، آماری و مدل سازی خود را در حرفه در طیف گسترده ای از سازمان های مختلف و صنایع، از جمله بانکداری و امور مالی، سلامت، فناوری اطلاعات، و تحقیقات بازار.گزینه های شغلی برای فارغ التحصیلان بیوتکنولوژی پزشکی عمده عبارتند از ارشد در واحد های بهداشت عمومی، بیمارستان ها و یا ادارات دولتی، و یا به عنوان تحلیلگران سیاست و یا مشاوران، پیوندهای با بدن مانند ادارات بهداشت دولت است. دانش آموختگان نیز ممکن است مدیریت در آزمایشگاه تشخیصی پزشکی، و یا در شرکت های دارویی و یا بیوتکنولوژی دنبال کنند.

آخرین به روز رسانی May 2015

درباره این دانشگاه

At UTS, we think differently: we take global approach to education that has innovation at its core. What’s more, we’re a university for the real world. All our courses are closely aligned with industr ... اطلاعات بیشتر

At UTS, we think differently: we take global approach to education that has innovation at its core. What’s more, we’re a university for the real world. All our courses are closely aligned with industry need, so what you learn will prepare you for your future career. اطلاعات محدود