کارشناسی ارشد در علوم کامپیوتر

عمومی

شرح برنامه

دو سالآیکون


این برنامه در ENGLISH تدریس می شود. برنامه کارشناسی ارشد در علوم رایانه برای کسانی است که تمایل دارند عمیق درک خود را از تمام جنبه های علوم کامپیوتر. متقاضیان می تواند فارغ التحصیلان را از دیگر درجه و هسته ای قوی ریاضی، و یا کسانی که از ادامه پیگیری های علمی خود را پس از رسیدن به مدرک لیسانس در رشته علوم کامپیوتر.

ساختار برنامه

سال 1

دانش آموزانی که کارشناسی ارشد در رشته علوم رایانه را شروع می کنند، در برنامه ریزی و ریاضیات، از جمله ساختار داده ها و الگوریتم ها، آمار و یادگیری ماشین، پایه خوبی دارند. در طول سال اول، دانش خود را از ریاضیات، برنامه نویسی و تجزیه و تحلیل داده ها به طور قابل توجهی گسترش یافته است. این برنامه همچنین فرصتی را برای یادگیری مهارت های کلیدی نرم برای دنیای حرفه ای از جمله مدیریت فنی فنی، نوشتن و ارائه ارائه می دهد. انتظار میرود دانش آموزان سالهای گذشته در بسیاری از گفتگوها و کارگاه های آموزشی ارائه شده توسط دانشگاه و در کار پروژه های سنگ فرش .

ماژول

ترکیبیات و نمودارهای ر
برنامه نویسی شی گرا (++ C) رباتیک
ساختمان داده و الگوریتم رهبری و گروه دینامیک
برنامه نویسی تابعی نگارش فنی و ارائه
نظریه احتمال و آمار نظریه Сomplexity
عملی یونیکس مدیریت پروژه فنی
مقدمه ای بر طراحی تعامل بیوانفورماتیک
پایگاه داده های پیشرفته تجزیه و تحلیل داده های آماری
شبکه های برنامه نویسی جاوا
یادگیری ماشین کارشناسی ارشد CAPSTONE پروژه-1
پایتون سمینارها و کارگاه های آموزشی- 1

2 سال

در طول سال دوم برنامه، دانش آموزان به طور عمده در یادگیری برنامه های کاربردی کلیدی علوم رایانه و همچنین روش های پیشرفته در برنامه نویسی تمرکز خواهند کرد. بخش قابل توجهی از سال خواهد شد به اتمام پروژه CAPSTONE اختصاص داده

ماژول

سیستم های موازی و گرافیک کامپیوتری
نظریه ماشینها، زبانها، و محاسبات مدیریت فناوری اطلاعات
طراحی نرم افزار تجزیه و تحلیل داده های بزرگ
مبانی رمزنگاری نظریه اطلاعات
چشم انداز کامپیوتر توسعه نرم افزار تلفن همراه
هندسه محاسباتی مدیریت پروژه فنی
کامپایلرها تست نرم افزار، تأیید و اعتبار
مهندسی نرم افزار تجسم داده ها
شبکه های عصبی و یادگیری عمیق الگوریتم در بیوانفورماتیک
بهینه سازی گسسته طیفی تجزیه و تحلیل نمودار و برنامه های داده علوم
مجازی سازی و ماشین مجازی جاوا سمینارها و کارگاه های آموزشی- 2
بهینه سازی غیر خطی CAPSTONE پروژه-2MATH به عنوان یک زبان دوم (MSL)

نیاز عمده ای Harbour.Space برای همه دانش آموزان در فن آوری در سطح بسیار خوبی از ریاضی است. هرکسی که پایه ریاضی قوی خود را برای حرفه ای در فن آوری ندارد، اما مشتاق است که یاد بگیرد، یک خانه در دوره پایه و اساس ما دارد ( لینک ). دانش آموزان به دست آوردن تمام ابزار اساسی آنها نیاز به مطالعات انجام شده در علوم کامپیوتر، علوم اطلاعات و امنیت سایبر ادامه خواهد داد. فارغ التحصیلی از MSL به معنای باز کردن درها برای درخواست برای یک محل در دانشگاه Harbour.Space و هر دانشگاه دیگر با امتیاز بالا در جهان است.

رهبری برنامه

کنستانتین Mertsalovکنستانتین مرزالف
Ph.D.، مدیر توسعه نرم افزار اروپا، حفظ ریاضی

کنستانتین Mertsalov مدیر توسعه اروپا در Rational Enterprise، یک شرکت پیشرو در توسعه نرم افزار متخصص در مدیریت اطلاعات شرکت است.

در اصل از روسیه، او در سال 1998 به نیویورک رفت تا به مطالعه علوم رایانه و ریاضیات کاربردی و ادامه تحصیلات دانشگاهی خود را با یک موسسه پلی تکنیک Rensselaer Ph.D. در شبکه های اجتماعی پویا بزرگ. او متخصص در یادگیری ماشین، انتشار اطلاعات در یک شبکه اجتماعی، جستجوی وب معنایی، داده های بدون ساختار، داده های بزرگ و تجزیه و تحلیل داده ها به طور کلی است. او U Rank را توسعه داد که یک موتور جستجو است که به مردم امکان می دهد تا نتایج جستجو و همچنین به اشتراک گذاری اطلاعات سازماندهی، ویرایش و حاشیه نویسی کنند. کنستانتین قصد دارد که برنامه علوم داده های Harbor.Space را با توجه به شور و شوق ناخوشایند نسبت به زمینه نسبتا جدید رهبری کند و مصمم است از دانش صنعت خود برای اشتراک، آموزش و ایجاد آینده برای دانش آموزان خود استفاده کند.

آخرین به روز رسانی دسامبر 2017

درباره این دانشگاه

Harbour.Space is an innovative private university that combines technology and design, taught by industry leaders from around the world. The university is located in Barcelona, Spain.

Harbour.Space is an innovative private university that combines technology and design, taught by industry leaders from around the world. The university is located in Barcelona, Spain. اطلاعات محدود