کارشناسی ارشد در علوم کامپیوتر

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

یک نیروی محرکه در عرصه جهانی باشید

به عنوان موضوعی ، علوم رایانه در حال شكست دائمی است ، همانطور كه توسط مباحث به طور فزاینده ای مرتبط با داده های بزرگ مانند "Big Data" و "برنامه دیجیتال" مشهود است. جهانی سازی و دیجیتالی شدن تجارت و جامعه منجر به نیاز بسیار زیاد و کاملاً برآورده نشده متخصصان فناوری اطلاعات می شود.

علاوه بر مباحث دیگر ، تنگناهایی در بین متخصصان فناوری اطلاعات با دانش عمیق درباره امنیت سایبر وجود دارد. تا حد زیادی ، این تقاضای زیاد از آنجا ناشی می شود که این موارد نه تنها در صنعت IT بلکه در کلیه صنایع کاربر مورد نیاز است.

آمار

درجه: مدل مطالعه: مدت زمان:
کارشناسی ارشد علوم (کارشناسی ارشد) در محوطه دانشگاه 2 ترم
مصرف: شهریه پذیرش
بد هونف: سپتامبر
برلین: اکتبر
از 6،290 یورو در هر ترم مدرک لیسانس ، آزمون جابجایی در صورت لزوم ،
اثبات مهارت های زبان انگلیسی

آنچه از ما یاد خواهید گرفت

برنامه کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر شما را برای یک حرفه بهینه در یکی از مهمترین حوزه های دنیای آینده شرکت ها آماده می کند.

 • شما دانش و مهارت های لازم برای طراحی سیستم های امنیت سایبری را در پروژه های توسعه و زیرساخت های فناوری اطلاعات به دست خواهید آورد.
 • شما یاد می گیرید که چگونه ابزار ، فرآیند و الگوریتم مناسب را برای انواع کارهای عملی انتخاب کنید.
 • با تکیه بر مبانی نظری جامد در امنیت سایبری و رمزنگاری ، موضوعاتی همچون محاسبات کوانتومی ، نظریه blockchain و موارد دیگر را بررسی خواهید کرد.

دوره تحصیل با یک نگاه

نیمه اول

 • الگوریتمیک
 • امنیت سایبری و حفاظت از داده ها
 • امنیت سایبری پیشرفته
 • رمزنگاری
 • بلوچین
 • علوم کامپیوتر و جامعه

نیمه دوم

 • محاسبات کوانتومی
 • مدیریت پروژه فناوری اطلاعات
 • پایان نامه کارشناسی ارشد و محاوره129128_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpg پیشرو / باز کردن

دوره مطالعاتی چگونه کار می کند؟

برای کارشناسی ارشد دو ترم ما به مدرک لیسانس با 240 ECTS نیاز دارید. اگر در حال حاضر تجربه حرفه ای مربوطه را تجربه کرده اید و یا در آزمون جایگذاری TASC شرکت کرده اید ، یک مدرک لیسانس با 180 ECTS نیز ممکن است کافی باشد.

جایی که تحصیل خواهید کرد

شما می توانید مدرک کارشناسی ارشد بین المللی مدیریت منابع انسانی ما را در دو پردیس آلمانی در Bad Honnef و برلین دنبال کنید.

فرصت های شغلی

دانشمند تحقیقاتی کامپیوتر و اطلاعات

به عنوان یک دانشمند تحقیقاتی رایانه و رایانه (به طور خلاصه دانشمند کامپیوتر) شما مشکلات پیچیده ای را در زمینه های مختلفی از جمله تجارت ، علم ، پزشکی به منظور توسعه راه حلهای به کمک رایانه تحلیل خواهید کرد. دانشمندان رایانه نظریه پردازان ، طراحان و مخترعین همه در یک هستند و از طریق فن آوری های نوآورانه و سیستم های رایانه ای به آینده شرکت ها کمک می کنند.

مدیر پایگاه داده

شما به عنوان سرپرست بانک اطلاعات ، مسئولیت برنامه ریزی ، طراحی و توسعه برنامه های کاربردی پایگاه داده را بر عهده خواهید گرفت. اطمینان از دسترسی و حفظ امنیت داده نیز یکی از وظایف شما خواهد بود. شما به طور مرتب پایگاه داده ها و برنامه های مرتبط را آزمایش می کنید تا خطاهای تصحیح شده ، تغییرات ایجاد شده و اقدامات امنیتی را که باید انجام شود شناسایی کنید.

توسعه دهنده نرم افزار / وب

به عنوان یک توسعه دهنده نرم افزار ، شما برنامه های رایانه ای را طراحی ، پیاده سازی و اصلاح می کنید. این می تواند شامل هر دو نرم افزار کاربردی باشد. نرم افزار در نظر گرفته شده برای اهداف عمومی و تجاری عمومی و نرم افزار سیستم یعنی. نرم افزاری که عملکرد صحیح و کارآمد سیستم های رایانه ای را تضمین می کند.

به عنوان یک توسعه دهنده وب ، وب سایت ها را ایجاد و نگهداری می کنید. شما بر ساختار فنی وب سایت (back-end) و / یا طرح بندی و محتوای بصری (جلویی جلویی) نظارت خواهید کرد. توسعه دهندگان وب اغلب به عنوان "مدیر وب" عمل می کنند و وظیفه دارند از عملکرد صحیح وب سایت ها اطمینان حاصل کنند.

آخرین به روز رسانی ژانویه 2020

درباره این دانشگاه

IUBH Campus Studies at IUBH University of Applied Sciences offers on-campus degree programs that have a strong international focus: all courses are taught in English, the curriculum is aligned to the ... اطلاعات بیشتر

IUBH Campus Studies at IUBH University of Applied Sciences offers on-campus degree programs that have a strong international focus: all courses are taught in English, the curriculum is aligned to the future needs of international companies. Professors and students from over 85 nations meet and work together on–campus. اطلاعات محدود
بد هونف , برلین , مونیخ + 2 بیشتر کمتر