کارشناسی ارشد در علوم کامپیوتر - واقعیت افزوده و مجازی

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی ارشد جدید در علوم کامپیوتر دارای مجموعه ای از معیارهای ورود است و منجر به یک مدرک کارشناسی ارشد در محاسبات می شود که متخصص در یکی از چهار زمینه هیجان انگیز است: علوم داده، سیستم های هوشمند، واقعیت افزوده و واقعیت مجازی و شبکه های آینده.

این دوره توسط کارکنان طراحی شده و آموزش داده می شود که رهبران علمی مشهور در زمینه های خود هستند. محتوای درس از کارهای پیشرفته و همچنین ارتباطات آنها با محققان برجسته صنعت در سراسر جهان الهام گرفته شده است.

در ترم اول، دانش آموزان مهارت های لازم در روش های تحقیقاتی (برای ایجاد دانش آموزان برای تولید پایان نامه خود)، نوآوری (برای تجهیز دانش آموزان به مهارت ها در تشکیل شرکت یا نوآوری در یک شرکت بزرگ)، و آموزش ماشین (یک روش پایه برای هر یک از تخصص ها). علاوه بر این، دانش آموزان در مورد رشته های انتخابی خود از مؤلفه های تخصصی خود شروع خواهند کرد.

در طول ترم دوم، دانش آموزان کار پایه ای خود را بر اساس پایان نامه خود آغاز خواهند کرد و خود را در قالب های رشته انتخابی خود غوطه ور خواهند کرد.

ترم سوم به طور انحصاری بر رشته های کارشناسی، کارهای آزمایشی، ساخت نمونه های اولیه و نوشتن کار تمرکز خواهد کرد.

ما انتظار داریم که فارغ التحصیلان ما در زمینه تقاضای بالای تحقیق و توسعه در شرکت های پیشرو چند ملیتی و شرکت های راه اندازی یکسان باشند. همچنین فرصت هایی برای پیشرفت در تحصیلات دکترا وجود دارد که با بسیاری از موقعیت های مالی قابل دسترسی در سطح محلی است.


افزوده شده


شهریه

  • تمام وقت غیر اتحادیه اروپا: € 23.252
  • اتحادیه اروپا تمام وقت: 7.746 €


مدت زمان

  • تمام وقت: 1 سال

این برنامه فقط به عنوان یک دوره تمام وقت با مدت زمان 1 ساله به دانش آموزان غیر اتحادیه اروپا است.


برنامه کارشناسی ارشد با هدف تولید فارغ التحصیلان با کیفیت بالا که می توانند در صنعت فناوری پیشرفته و پژوهش های علمی شرکت کنند. این خواهد شد شدید، خواستار و پاداش است.

برای ورود به دوره، ما نیاز به موارد زیر است:

  • A II.1 (60-69٪) درجه یا بالاتر از یک دانشگاه معتبر در محاسبات یا رشته بسیار مرتبط است
  • یک استاندارد از صلاحیت زبان انگلیسی که اجازه می دهد مشارکت کامل در دوره های کار، کارهای گروهی و دیگر فعالیت ها - این به معنی سطح آیلتس 6.5 است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این، لطفا به وب سایت دانشجویان ورودی مورد نیاز مراجعه کنید
  • شما باید بتوانید در برنامه نویسی در C، C یا Java کاملا صلاحیت داشته باشید. [برای Graphics and Vision Technologies، شما نیاز به داشتن یا کسب مهارت در C]
  • یک اخلاق کار قوی و تصمیم به شدت در ارتباط با برنامه خواستار. به عنوان مثال، به این معناست که در حین مشاغل نیمه وقت، این درس بسیار دشوار خواهد بود.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Trinity College Dublin, the University of Dublin, founded in 1592, is Ireland’s premiere university and consistently ranks as one of the worlds’ most prestigious universities.

Trinity College Dublin, the University of Dublin, founded in 1592, is Ireland’s premiere university and consistently ranks as one of the worlds’ most prestigious universities. اطلاعات محدود