کارشناسی ارشد در علوم محیطی

عمومی

شرح برنامه

تدریس شده M.Sc. مدرک علوم محیطی، به عنوان اولین نوع از آن در ایرلند، دارای یک جنس ثابت است، جذب دانش آموزان با زمینه های مختلف تحصیلی از ایرلند و خارج از کشور. این دوره تمام وقت، دوره فشرده برای کارکنان اداری و علمی و فارغ التحصیلان جدید با پیشینه مرتبط با علم محیط زیست در نظر گرفته شده است، اگر چه برنامه های کاربردی از فارغ التحصیلان با زمینه های مختلف استقبال می شود. این مجموعه شامل مجموعه ای از مدرک های تدریس است که شامل انواع موضوعات فعلی زیست محیطی است که به دنبال آن یک پروژه پژوهشی پنج ماهه است. همچنین امکان انتخاب یک دوره دیپلم در علوم زیست محیطی وجود دارد که فقط شامل ماژولهای تدریس می شود.

این دوره دانش آموزان را با طیف گسترده ای از دانش و مهارت های مرتبط با موضوع در حال توسعه علم محیط زیست فراهم می کند. هدف از آن ارائه یک درک فنی علمی از مسائل مربوط به زیست محیطی فعلی است که مربوط به کسانی که علاقه مند به مدیریت زیست محیطی و مناطق مرتبط است. این دوره پایه و اساس درک سیاست های زیست محیطی و قوانین زیست محیطی را فراهم می کند و از این طریق دوره های عملی و نظری را شامل می شود که شامل موضوعاتی مانند مدیریت اقیانوس و ساحلی، منابع آب و آلودگی، تغییرات آب و هوایی و ارزیابی تاثیرات زیست محیطی است. نظریه و تمرین به طور مستقیم با مهارت های در حال توسعه، تحلیلی و ارائه، از جمله ماژول های اختصاصی مربوط به تجزیه و تحلیل داده ها و سیستم های اطلاعات جغرافیایی ارتباط دارد. این دوره فرصتی را فراهم می کند تا از طریق آموزش ها، سمینارها و یک مطالعه دالبی گسترده، منافع را در زمینه های خاص علوم زیست محیطی توسعه دهد.

پس از اتمام موفقیت آمیز بخش تدریس این دوره، دانش آموزان در یک پروژه تحقیقاتی تحت نظارت قرار می گیرند که هدف آن گسترش مهارت ها و دانش پایه ای است که در ماژول های پیشین به دست آمده است. پروژه های تحقیقاتی پیشین طیف وسیعی از موضوعات را شامل آلودگی آب های زیرزمینی کرده اند. رسوبات فلزی فلزات جوی؛ آموزش و پرورش محیط زیست؛ سیستم های پردازش فاضلاب؛ زیست شناسی آلودگی دریایی؛ و اثرات فرسایش در دریاچه های آفریقایی، شیمی اقیانوس و تغییرات آب و هوایی: و رادون در محیط طبیعی و کار.

فارغ التحصیلان این دوره فوق لیسانس البته توسط تعدادی از سازمان های درگیر در حفاظت از محیط زیست، به عنوان مشاوران محیط زیست و در دولت محلی. بسیاری از فارغ التحصیلان تحقیقات بیشتری را در زمینه رشته های مربوط به محیط زیست انجام داده اند. فارغ التحصیلان این دوره در زمینه های علوم زیست محیطی در سراسر جهان به دنبال آن هستند.


شهریه

  • تمام وقت غیر اتحادیه اروپا: 16.640 یورو
  • اتحادیه اروپا تمام وقت: € 7.028


مدت زمان

  • تمام وقت: 1 سال

این برنامه فقط به عنوان یک دوره تمام وقت با مدت زمان 1 ساله به دانش آموزان غیر اتحادیه اروپا است.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Trinity College Dublin, the University of Dublin, founded in 1592, is Ireland’s premiere university and consistently ranks as one of the worlds’ most prestigious universities.

Trinity College Dublin, the University of Dublin, founded in 1592, is Ireland’s premiere university and consistently ranks as one of the worlds’ most prestigious universities. اطلاعات محدود