برنامه کارشناسی ارشد در علوم و مهندسی محاسباتی

علوم و مهندسی محاسبات (CS & E) زمینه ای از دانش است که هدف آن توسعه روش هایی است که بر روی کامپیوتر و ریاضیات تکیه می کنند تا انواع مختلف سیستم ها را مدل سازی، شبیه سازی و تجسم دهند. CS & E ترکیبی از چندین رشته مختلف از قبیل علوم رایانه ای شامل تجزیه و تحلیل عددی، ریاضیات کاربردی، فیزیک و تکنولوژی است. برنامه های کاربردی هستند به معنای واقعی کلمه در همه جا یافت می شود. آنها اغلب با سیستم های پیچیده و / یا پیچیده دارند، و اغلب نیاز به مدیریت و تجزیه و تحلیل مجموعه داده های بزرگ. نرم افزار عبارتند از تجزیه و تحلیل تصاویر، بهینه سازی فرآیندهای صنعتی، جستجوی مبتنی بر وب برای کسب اطلاعات، تحلیل ریسک، این مکانیزم در پشت شفق شمالی، قیمت گذاری از مشتقات مالی، بازی های رایانه ای، و جلوه های ویژه در فیلم است.

درس دادن

برنامه کارشناسی ارشد در CS & E با چهار دوره اجباری آغاز می شود که دانش پایه و پایه جامد برای دوره های تخصصی تر را فراهم می کند. برنامه بسته با یک کار دیپلم که می دهد فرصت های هر دو را به استفاده از دانش به دست آمده و به یادگیری ترفندهای خاص از تجارت برای یک کاربرد خاص است.

درجه و حرفه

CS & E به طور گسترده ای در تحقیقات علمی و توسعه صنعتی پیشرفته مورد استفاده قرار می گیرد. بهره وری در این نوع کار است با این حال تا حد زیادی توسط آموزش و پرورش جامد را افزایش داد. برنامه کارشناسی ارشد در CS & E هر دو دانش پایه در زمینه و تخصص مورد نیاز برای موفقیت پروژه ها را در تحقیق و توسعه می دهد.

درجه دریافت استاد استاد علوم و مهندسی محاسبات است.

شهریه، کمک هزینه تحصیلی و کمک های مالی

با چند مورد استثنا، همه شهروندان از کشورهای خارج از اتحادیه اروپا (EU)، منطقه اقتصادی اروپا (EEA) و سوئیس ملزم به پرداخت هزینه های نرم افزار و کمک درسی برای آموزش و پرورش در مقطع کارشناسی و سطح پیشرفته آغاز در نیمسال دوم در پاییز سال 2011 و پس از آن .

دانشگاه اومئو خواهد شد با ارائه تعداد محدودی از بورسیه به دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا. تا به امروز، اطلاعات خاص در مورد این بورسیه اند هنوز مشخص نشده است.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 10 برنامه دیگر ارائه شده توسط Umeå University - Faculty of Science and Technology »

این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
270,000 SEK
Deadline
درخواست اطلاعات
Application still open for EU citizens
درخواست اطلاعات
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Application still open for EU citizens
End Date