کارشناسی ارشد در علوم غذایی و نوآوری

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

آلاینده های میکروبی را در وعده های غذایی غذایی چگونه ارزیابی می کنید؟ چگونه می توانیم بر طعم و بافت غذاها تأثیر بگذاریم تا آنها را مطلوب تر کنیم؟ چگونه می توانیم از فناوری های جدید برای تهیه غذاهای ایمن و پایدار استفاده کنیم؟

بررسی اجمالی

در طی این دوره ، شما به تولید مواد غذایی قرن بیست و یکم می پردازید و درک خود را در مورد چگونگی تأثیر خواص بیوشیمیایی اجزای مواد غذایی بر چگونگی طعم و احساس غذاها و همچنین تأثیر آنها بر تغذیه و سلامتی ، توسعه می دهید.

شما ارزیابی حسی ، قانون مواد غذایی و چگونگی روند جهانی تجارت ، تنظیم و سیاست بر پایداری و تأثیر گسترده تر زنجیره غذایی را کشف خواهید کرد. همچنین مباحثی از قبیل تولید مدرن و فناوریهای تحلیلی ، مواد غذایی کاربردی و قوانین مربوط به برچسب زدن و نحوه اطمینان از داشتن مواد مغذی و بی خطر بودن غذاها را در نظر خواهید گرفت.

مهارت های فنی برای صنایع غذایی بسیار مهم است و آنها بخش مهمی از این دوره هستند. در آزمایشگاههای اختصاصی فناوری غذایی و بیوشیمی ما ، جلسات عملی در زمینه های تولید مواد غذایی ، ارزیابی خواص حسی غذاها ، میکروبیولوژی و تجزیه و تحلیل شیمیایی و فیزیکی غذاها برگزار خواهید کرد.

شما همچنین می توانید یک پروژه توسعه غذا را در آنجا تکمیل کنید که غذاهای ابتکاری خود را ایجاد کنید و روی همه چیز کار کنید ، از بازاریابی و تجزیه و تحلیل حسی گرفته تا الزامات قانونی - و محصول خود را نیز ایجاد خواهید کرد.

پروژه های گذشته شامل آبجو ساخته شده از محصولات پاتریس زباله ، ماست های کاربردی برای مصرف کنندگان سالخورده و بستنی وگان پایدار است که با آجیل ببر ساخته شده است.

این دوره همچنین برای مطالعه پاره وقت آنلاین می باشد.

طول

 • تمام وقت: 1 سال
 • نیمه وقت: 2 سال

ویژگی ها و مزایا

 • مهارت های فنی - شما در تولید مواد غذایی ، تجزیه و تحلیل حسی ، میکروبیولوژی و بیوشیمی مهارت خواهید آموخت.
 • امکانات استاندارد صنعتی - شما از امکانات تولید غذا در پردیس ما استفاده می کنید ، که شامل یک مجموعه پانل طعم حسی 10 غرفه ، آشپزخانه های توسعه و آزمایشگاه های بیوشیمی و فیزیولوژی مواد غذایی است.
 • ایمنی مواد غذایی - شما تمام آزمایشات ایمنی مواد غذایی (از جمله میکروبیولوژی غذا ، مطالعات ماندگاری ، قارچ شناسی ، RT-PCR ، میکروسکوپ و شناسایی گونه ها) را در آزمایشگاه ایمنی مواد غذایی در محوطه دانشگاه ما انجام خواهید داد.
 • توسعه حرفه ای - می توانید به عضویت دانشجویان در انستیتوی علوم و فناوری مواد غذایی (IFST) دسترسی داشته باشید.

چشم انداز شغلی

بسیاری از فارغ التحصیلان ما مشاغل خود را در توسعه محصول جدید آغاز می کنند.

شما می توانید در بخش های مختلفی از جمله کیفیت و امنیت غذایی ، تولید مواد غذایی ، بازاریابی مواد غذایی و مدیریت فنی نقش های مختلفی را در صنعت مواد غذایی و غذایی داشته باشید.

برخی از نقشهایی که شما می توانید دنبال کنید شامل مدیر تولید مواد غذایی ، تکنسین مواد غذایی ، مدیر مراقبت از مصرف کننده ، مدیر فنی ، خریدار مواد غذایی و مسئول تعهد قانونی است.

شرایط ورود

به طور معمول ، شما باید حداقل یک مدرک افتخاری در مقطع لیسانس 2: 2 ، یا یک معادل بین المللی ، در یک موضوع مرتبط با علم یا مهندسی مناسب داشته باشید. کاندیداهای افتخارات خوب سایر افراد ممکن است در صورتی که بتوانند تجربه حرفه ای اثبات شده قابل اثبات را در یک زمینه مربوط نشان دهند ، واجد شرایط باشند.

متقاضیان خارج از کشور نیاز به آیلتس با نمره کلی 6.5 با حداقل 5.5 در هر رده و یا یک معیار پذیرفته شده انگلیسی را دارند.

لطفاً توجه داشته باشید: برای درخواست این دوره ، فقط باید یک مرجع ارائه دهید.

بورس تحصیلی عالی

ما در این دوره که به یک طبقه بندی درجه 2: 1 یا بالاتر رسیده اند ، یک بورسیه عالی از 2000 پوند به دانشجویان انگلستان ارائه می دهیم.

جزئیات دوره

هدف ما این است که شما را برای کار در صنعت مواد غذایی ، در نقش هایی که نیاز به تخصص در فن آوری مواد غذایی و توسعه محصول دارند ، آماده کند.

شما روزهایی با ترکیبی از سخنرانی ها ، سمینارها و جلسات عملی (مانند توسعه محصول در آزمایشگاه های فناوری غذایی ما) خواهید داشت تا بتوانید مهارت های فنی و همچنین دانش علمی دانش غذایی را توسعه دهید.

از طریق کلاسهای آموزش داده شده ، موضوعاتی را از قانون مواد غذایی گرفته تا توسعه طعم دهنده ، از پایداری گرفته تا پردازش و حفظ مواد غذایی ، کشف خواهید کرد.

شما تاثیر پزشکان و مصرف کنندگان بهداشت را بر نوآوری محصول ، تأثیر ریز مغذی ها و ریز مغذی ها بر روی بدن انسان در نظر خواهید گرفت و اینکه چگونه این موارد می توانند بر فرمولاسیون فرآورده های غذایی تأثیر بگذارند.

و ، در مورد تأثیر باکتری ها و قارچ ها در مواد غذایی ، انجام آزمایش های میکروبیولوژی در آزمایشگاه های ما مطلع خواهید شد. این به شما کمک می کند تا مهارت های لازم برای مطالعه سودمندی و ایمنی میکروب ها در مواد غذایی را پرورش دهید.

در سایر سمینارها یاد می گیرید که چگونه از طریق سیستم های مدیریت کیفیت ، از جمله تجزیه و تحلیل خطر و نقاط کنترل بحرانی (HACCP) ، امنیت غذایی را ارتقا دهید. این امر بدین صورت است که شما می دانید که چگونه مسئولیت های قانونی عملکرد تجارت مواد غذایی و همچنین الزامات کیفیت مشتریان را برآورده کنید.

برای ارزیابی مهارت های فنی و دانش علمی خود ، انواع ارزیابی ها را انجام می دهید. اینها به واحدهایی که مطالعه می کنید بستگی دارد اما برخی از وظایف شما ممکن است تهیه گزارش آزمایشگاهی در مورد مشخصات شیمیایی غذاها و تناسب اندام آنها برای مصرف انسان ، نوشتن مقاله ای در مورد عوامل اجتماعی ، اقتصادی و سیاسی مؤثر در صنعت مواد غذایی یا موارد دیگر باشد. طراحی کارخانه تولید مواد غذایی و سیستم ایمنی مواد غذایی.

سال 1

در طول دوره ، واحدهای اصلی زیر را پوشش می دهید:

 • تغذیه بنیادی
 • تغذیه مولکولی و بیوشیمی
 • میکروبیولوژی مواد غذایی
 • فرآوری مواد غذایی
 • ایمنی و مدیریت کیفیت مواد غذایی
 • ترکیب و تجزیه و تحلیل مواد غذایی
 • نوآوری در NPD
 • پایداری مواد غذایی آینده
 • پایان نامه با روشهای تحقیق
ارزیابی وزن و ساعتهای تماس

10 اعتبار معادل 100 ساعت مطالعه است که ترکیبی از سخنرانی ها ، سمینارها و جلسات عملی و مطالعه مستقل است. مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد به طور معمول شامل 180 اعتبار ، PGDip 120 اعتبار ، PGCert 60 اعتبار و MFA 300 اعتبار است. ترکیب دقیق زمان مطالعه شما و ارزیابی های مربوط به دوره با توجه به گزینه های گزینه و سبک یادگیری شما متفاوت خواهد بود ، اما می تواند:

مطالعه

 • تمام وقت: 30٪ سخنرانی، سمینارها و یا مشابه؛ قرار دادن 0٪؛ 70٪ مستقل مطالعه
 • نیمه وقت: 30٪ سخنرانی ها، سمینارها و یا مشابه؛ قرار دادن 0٪؛ 70٪ مستقل مطالعه

ارزیابی

 • تمام وقت: 100٪ دروس؛ 0٪ عملی؛ 0٪ معاینه
 • نیمه وقت: 100٪ دروس؛ 0٪ عملی؛ 0٪ معاینه

گروه حرفه های بهداشت

دپارتمان های حرفه ای ما موضوعاتی از جمله فیزیوتراپی ، گفتار و زبان درمانی و علوم تغذیه را آموزش می دهد.

این بخش متعهد است با حفظ پیوندها با همكاران خود در تمرین و تحقیقات بالینی ، دوره های خود را در رابطه با تمرین روزانه و حرفه ای مرتبط و به روز نگه دارد.

هزینه ها

دانشجویان انگلستان و اتحادیه اروپا
 • دانشجویان بریتانیا و اتحادیه اروپا: هزینه تمام وقت: 8،500 پوند در سال. هزینه های تحصیلی برای هر سال از دوره خود یکسان باقی می ماند و شما را در دوره زمانی عادی کامل می کند (بدون تکرار سال ها یا شکست در مطالعه).
 • دانشجویان انگلستان و اتحادیه اروپا: هزینه پاره وقت: 1417 پوند برای 30 اعتبار در هر سال تحصیل شده. شهریه برای هر سال از دوره شما یکسان خواهد بود به شرط آنکه آن را در بازه زمانی عادی تکمیل کنید (سالهای تکراری یا معافیت تحصیلی).
 • دانشجویان انگلستان و اتحادیه اروپا: هزینه یادگیری از راه دور: 833 پوند در هر 15 اعتبار تحصیل در سال. شهریه برای هر سال از دوره شما یکسان خواهد بود به شرط آنکه آن را در بازه زمانی عادی تکمیل کنید (سالهای تکراری یا معافیت تحصیلی).
دانشجویان غیر اتحادیه اروپا و کانال جزیره
 • دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا و کانال کانال: هزینه تمام وقت: 15،500 پوند در سال. هزینه های تحصیلی برای هر سال از دوره خود یکسان باقی می ماند و شما را در دوره زمانی عادی کامل می کند (بدون تکرار سال ها یا شکست در مطالعه).
 • دانشجویان بین المللی اتحادیه اروپا و کانال جزیره غیر عضو اتحادیه اروپا: هزینه پاره وقت: 2584 پوند برای 30 اعتبار در سال تحصیل. شهریه برای هر سال از دوره شما یکسان خواهد بود به شرط آنکه آن را در بازه زمانی عادی تکمیل کنید (سالهای تکراری یا معافیت تحصیلی).
 • دانشجویان بین المللی اتحادیه اروپا و کانال جزیره غیر عضو اتحادیه اروپا: هزینه یادگیری از راه دور: 833 پوند در هر 15 اعتبار در سال تحصیل. شهریه برای هر سال از دوره شما یکسان خواهد بود به شرط آنکه آن را در بازه زمانی عادی تکمیل کنید (سالهای تکراری یا معافیت تحصیلی).
اطلاعات اضافی

یک مدرک کارشناسی ارشد شامل 180 اعتبار، PGDip 120 اعتبار، PGCert 60 اعتبار و MFA 300 اعتبار. هزینه های تحصیلی برای هر سال تحصیلی باقی می ماند اگر دوره ای که در دوره زمانی عادی انجام می شود (بدون تکرار سال ها یا شکست در مطالعه) باقی بماند.

دانش آموزان نیمه وقت ممکن است حداکثر 90 اعتبار در هر سال تحصیلی بگیرند.

هزینه های اضافی

تمام کتاب های مورد نیاز برای دوره از کتابخانه موجود است. این دانشگاه همچنین دارای آزمایشگاه رایانه شخصی و خدمات وام لپ تاپ است. با این حال ، بسیاری از دانش آموزان خرید برخی از کتاب های درسی اصلی برای این دوره و / یا یک لپ تاپ را انتخاب می کنند. دانشجویان همچنین ممکن است نیاز به چاپ تکالیف و اسناد دیگر خود داشته باشند. هزینه چاپ پردیس از 5 پنس در هر صفحه شروع می شود. هزینه برآورد شده برای لپ تاپ 300 پوند ، برای کتاب و چاپ تا 100 پوند است. هزینه کل اختیاری: 400 پوند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Manchester Met has a proud heritage dating back to 1824. We are also one of the largest universities in the UK with over 38,000 students. We have over 3,500 international students from more than 140 c ... اطلاعات بیشتر

Manchester Met has a proud heritage dating back to 1824. We are also one of the largest universities in the UK with over 38,000 students. We have over 3,500 international students from more than 140 countries. We are ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years old according to the Times Higher Education Young University Rankings 2019 which is a measure of our commitment to delivering and supporting quality research and teaching. اطلاعات محدود