MASTER در علوم داده اول استاد در آراگون است که دانش فنی و دیدگاه کسب و کار لازم برای موفقیت در منطقه بزرگترین تاثیر و رشد در حال حاضر و در سال های آینده: دانش داده ها است.

MiDS به عنوان مربی ارشد در آراگون و آینده در سطح ملی و بین المللی، با سطح معلمانش، نیاز به دانش آموزان و روش تحقیق مورد استفاده قرار می گیرد. MiDS LUCA AI Decision Solutions را به عنوان یک شریک فنی و علمی در نظر گرفته است.

MiDS مدرک کارشناسی ارشد CESTE است که بر اساس 3 اصل اساسی است:

 • کیفیت تدریس: معلمان سطح اول، که کاملا به واقعیت کسب و کار در صنایع مختلف متصل هستند، دانش آموزان حداکثر استفاده را با محتوای 100٪ ارزش افزوده متمرکز بر موارد عملی اطمینان می دهند.
 • واقعیت از طریق شرکت ها: ساختار کارشناسی ارشد اجازه کار از روز اول در موارد واقعی عملی است که به دانش آموز اجازه می دهد تا تجربه در تمام زمینه های مربوط به علوم داده را توسعه دهد.
 • دسترسی مستقیم به بخش: MiDS تضمین کارهای حرفه ای در صنعت و همچنین دسترسی دائمی به بخش از طریق شرکای مختلف تکنولوژیک و کسب و کار است که فهرست شرکای MiDS را تشکیل می دهند: Telefónica LUCA، Everis، PiperLab، AJE Aragon ... در میان بسیاری دیگر.

چه کسی گرا است

MiDS به 2 پروفایل دانشجویان گرا متصل است:

 • تازه فارغ التحصیل رشته مهندسی، علوم کامپیوتر، ریاضیات و / یا آمار است که می خواهند به آموزش عملی خود به معنای واقعی عمل کنند و به رشته ای از طرح های فعلی و آینده در شرکت ها هدایت شوند.
 • حرفه ای ها از بخش های مرتبط با این آموزش قبلا غلبه کرده و با تجربه ثابت شده که می خواهند هر دو را در شرکت خود بازیافت کنند و به تغییر در این رشته بپردازند.

hand, commercial, science and technology4832970 / Pixabay

اهداف

هدف MiDS سالانه یک دانش آموز کوچک و بسیار انتخابی (بین 15 تا 20) را به عنوان بزرگترین متخصص علوم داده و تمام رشته های آن، هم از لحاظ نظری و هم در عمل، آموزش می دهد تا "از دقیقه 1 "از کار در صنعت لذت ببرید.

MiDS توسط ویژگی های زیر مشخص می شود. ضروری است که دانش آموز بالقوه @ از آنها آگاهی داشته باشد و آن را تجزیه و تحلیل کند اگر همه شرایط را برآورده کند:

 • شدید: 340 ساعت، با کلاس های 5 ساعت در روز جمعه بعد از ظهر، 5 ساعت در صبح شنبه و 5 ساعت در ظهر شنبه، در طول 23 تعطیلات آخر هفته، از اکتبر تا ماه مه.
 • کامل: ماژول هایی که طیف وسیعی از موضوعات مورد نیاز در علوم داده را پوشش می دهند، با نتایج ارائه شده توسط تیم ها در انتهای هر ماژول. بنابراین، کارشناسی ارشد با یک شغل سازگار است، اما مستلزم تعهد حداکثری شخصی است
 • کنونی: هر دو اساتید و موارد عملی با واقعیت فعلی ارتباط دارند، به عنوان راهی برای به کارگیری در محدوده ای که ممکن است دانش را از لحظه اول به دست آورد.
 • تقاضا: از تست اولیه پذیرش در ماه سپتامبر تا روز به روز، با آزمونهای ثابت، ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که کسانی که در MiDS مشغول مطالعه هستند، برای هر گونه چالش آماده می شوند.
 • ارجاع دهنده: بهترین شرکت های چند ملیتی در بخش ارائه معلمان، موارد عملی و یک شبکه ارتباطی است که به دانش آموزان اجازه می دهد تا بلافاصله در واقعیت این صنعت غوطه ور شوند.
 • فراگیر: در نسخه های بعد، MiDS به شکل های چهره به چهره و قالب آنلاین به سایر مناطق و کشورها صادر می شود.

محتویات

MiDS در 10 ماژول زیر تشکیل شده است:

 1. اقتصاد داده معرفی بزرگ داده ها
 2. هوش مصنوعی
 3. استراتژی داده
 4. فرهنگ داده
 5. حریم خصوصی داده ها
 6. اکوسیستم Hadoop
 7. اکوسیستم جرقه
 8. تجسم داده
 9. مهندسی داده ها
 10. علم اطلاعات

روش شناسی

روش متداول مورد استفاده در MiDS از موارد عملی است، در کلاس های 5 ساعته که در آن موضوع مشترک در هر کلاس یک مورد عملی است که معلم با کمک دانش آموزان برای حداکثر خود فهمیدن

به موازات، دانشجویان باید در پایان هر یک از ماژول یک کار گروهی انجام دهند که باید به دادگاه ارایه شده برای ارزیابی آن ارائه شود. مجموع 8 تطابق با سطح دانش آموز در انتهای MiDS مطابقت دارد.

تعیین عیار

115601_Untitled.png

دانش آموزانی که با موفقیت برنامه را دریافت می کنند، به صورت خودکار دریافت می کنند:

استاد در علوم داده (MiDS)

فرایند پذیرش

دانش آموزان علاقه مند که این سند را دانلود کنند، یک تماس شخصی برای پاسخ دادن به علاقه خود دریافت می کنند و یک جلسه آنلاین را برای حل هر گونه شک و تردید احتمالی که دانش آموز دارند، نزدیک می کند.

پس از آن، اگر دانش آموز علاقه خود را حفظ کند، او به صورت شخصی در مراکز CEST مصاحبه می شود و در آن زمان نیز یک آزمایش پذیرش فنی توسط حرفه ای های صنعت انجام خواهد شد.

در صورت پذیرش، دانشجو باید 50٪ هزینه ثبت نام را قبل از شروع دوره در ماه اکتبر و 50٪ باقیمانده قبل از 30 نوامبر به صورت رسمی اعلام کند.

امکانات زیادی برای کارآموزی ... برای این مهم است که شما CV را برای ما ارسال کنید

برنامه آموزش در:
 • اسپانیایی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط CESTE Business School »

آخرین به روز رسانی می 27, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
اکتبر 2019
Duration
پاره وقت
Price
15,600 EUR
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
End Date
می 2020
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
می 2020