کارشناسی ارشد در علوم داده زبان شناسی

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی ارشد در علوم داده زبان شناسی

استفاده از زبان و اطلاعات زبانی در حال حاضر در بسیاری از رشته ها و در تمامی زمینه های جامعه دیجیتال ما ضروری است. به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده است که جامعه نیاز به افرادی دارد که زبان را به عنوان داده ها درک می کنند، که می توانند از لحاظ تحلیلی کار کنند و بتوانند داده های زبانی را به صورت سیستماتیک تجزیه و تحلیل کنند این دوره کارشناسی ارشد در رابطۀ بین زبان ها و دیجیتال سازی در جهان امروز تمرکز دارد.

این برنامه، به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود، فرصتی برای مطالعه زبان در جامعه دیجیتالی امروز را از دیدگاه های مختلف فراهم می کند. این شامل زبان شناسی اجتماعی، تکنولوژی زبان و ترجمه است. هسته این برنامه شامل مجموعه ای از دوره های زبان شناسی تجربی (نحو، فونتیک، پراگماتیک، زبان شناسی، زبان شناسی تماس، مطالعات ترجمه) است که زمینه های مختلفی را برای دانش آموزان فراهم می کند. علاوه بر این، ما مرزهای انضباطی را هم متصل می کنیم و همکاری با علوم رایانه و علوم داده و آمار. این به این معنی است که دانش آموزان از انتخاب بسته های اختیاری که برای تطبیق برنامه با نیازهای فرد مورد استفاده قرار می گیرند، تشویق می شوند. بسیاری از دوره ها از داده کاوی متن و گفتار و تجزیه و تحلیل داده های بزرگ استفاده می کنند.

CRITERIA OF ADMISSION (INTAKE 2019)

معیار پذیرش برای مصرف 2020 در اوت 2019 تأیید خواهد شد.

متقاضیان واجد شرایط باید داشته باشند:

 • یک مدرک کارشناسی (یا مدرک کارشناسی ارشد) در زمینه زبان شناسی، مطالعات زبان، یا مطالعات ترجمه و
 • مهارت کافی انگلیسی

حداقل الزامات برای مهارت های زبان تایید شده توسط آزمون های زبان رسمی به شرح زیر است:

 • آیلتس (آکادمیک): 7.0 (6.5 نوشتن)
 • TOEFL iBT: 100/24 ​​به صورت کتبی
 • PTE (Academic): 68
 • C1 پیشرفته: 185/176 در نوشتن
 • مهارت C2: 185/176 به صورت کتبی

تمام متقاضیان براساس معیارهای زیر محاسبه و مرتب می شوند و هر درجه بندی از 0 تا 5:

 • نتیجه آزمون کلی زبان (20٪)
 • نوشتن نتیجه آزمون (20٪)
 • عملکرد تحصیلی (40٪)
 • نامه انگیزه (20٪).

برای واجد شرایط بودن برای برنامه، تمام اقلام ارزیابی باید معیارهای عالی تحصیلی و مناسب بودن برنامه را داشته باشند.

نامزدهای کمک هزینه تحصیلی به ترتیب رتبه بندی بر اساس معیارهای بالا قرار می گیرند.

فرآیند برنامه

دوره برنامه بعدی از 2 دسمبر 2019 تا 22 ژانویه 2020 است. تمام برنامه ها باید از طریق Ported application portal Studyinfo (studyinfo.fi) ارائه شوند.

هزینه های تحصیلی و بورس تحصیلی

هزینه تحصیل 8000 یورو در سال برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا / EEA وجود دارد. کمک هزینه تحصیلی 80٪ از هزینه تحصیل در دسترس است و می تواند در طول فرآیند درخواست آنلاین اعمال شود. برای اطلاعات بیشتر، به www.uef.fi/en/web/admissions/tuition-fees-and-scholarships مراجعه کنید.


اطلاعات بیشتر

در صورتی که سؤالی در رابطه با این برنامه دارید، لطفا با همکاری یواسو لویکنن (juuso.loikkanen@uef.fi) تماس بگیرید.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuo ... اطلاعات بیشتر

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuopio اطلاعات محدود
جونسو , كوپيو + 1 بیشتر کمتر