کارشناسی ارشد در علوم داده برای جامعه و تجارت

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی ارشد 2 ساله برنامه "Data Science for Society and Business (DSSB)" یک برنامه کاملاً انتخابی برای دانشجویان علوم اجتماعی و مشاغل با هدف تبدیل شدن به متخصصان علوم داده است. این برنامه همچنین ممکن است برای دانشجویان علوم طبیعی یا علوم انسانی با هدف گسترش در تجزیه و تحلیل داده های بزرگ ، داده محور و علوم اجتماعی محاسباتی جالب باشد.

بر اساس زمینه کمی قوی آنها طی دو سال هیجان انگیز ، فارغ التحصیلان شایستگی ها ، ابزارها و روش های پیشرفته ای را برای بحث ، مدل سازی ، پیش بینی و حل چالش های فشرده جوامع دیجیتال ، سازمان های مدرن و مشاغل رقابتی به دست می آورند.

این برنامه چند رشته ای واقعا یک دوره گسترده را از چندین رشته علوم اجتماعی و علوم داده با 4 مسیر انتخابی ترکیب می کند تا تنوع فردی و تخصص بیشتر را فراهم کند. با تمرکز بر اشتغال زایی بالا ، فارغ التحصیلان DSSB بهتر آماده می شوند تا به سرعت در حال رشد ، گزینه های شغلی جهانی حرفه ای و دانشگاهی ناشی از دیجیتالی شدن باشند.

"علم داده بسیار مهیج است زیرا جوامع جدیدی ایجاد می کند و ما را از مرزهای انضباطی آزاد می کند."

"برنامه DSSB ما دانشجویان را به دانشگاه بین المللی ما دعوت می کند تا از منظر اجتماعی ، تجاری ، مهندسی و علوم طبیعی به حوزه پویای داده های دیجیتال و دیجیتال سازی نزدیک شوند.

متن اصلی برنامه تعهد ما به تحقیقات پیشرفته ، مسئله گرایی و پروژه های نوآورانه است.

DSSB یک درب بازکن برای آینده های شغلی در همه بخش های صنعت و همچنین در روابط عمومی ، روزنامه نگاری ، اتاق فکر سیاسی ، دولت ، سازمان های بین المللی و غیردولتی است. "

پروفسور دکتر هیلک بروکمن

5 دلیل برای اینکه شما باید دانش داده (Data Science for Society and Business) (DSSB) را در Jacobs University بخوانید

 • برنامه مدولار بین رشته ای منحصر به فرد با آهنگ های انتخابی برای تنوع و تخصص فردی که اهداف شغلی شخصی را ارتقا می دهد.
 • یک برنامه آکادمیک پیشرفته با دسترسی به تحقیقات نوآورانه ، جامعه نزدیک بین معلمان و دانش آموزان ، تجربه یادگیری مشترک و محیط های نوآورانه یادگیری.
 • تمرکز حداکثر بر اشتغال و آمادگی برای خواسته های چشم انداز شغلی جهانی در تمام زمینه های داده های حرفه ای و دانشگاهی.
 • نرخ تکمیل بسیار بالا
 • از دسترسی مستقیم Jacobs University به شرکتهای برجسته دیجیتال و فناوری ، شرکتهای مشاوره ای ، NGO ها و موسسات تحقیقاتی برتر و همچنین یک شبکه جهانی بزرگ فارغ التحصیلان بهره مند شوید.

technology, developer, touch

ویژگی های برنامه

کارشناسی ارشد برنامه مطالعه علوم داده برای جامعه و تجارت به دانشجویان بین المللی با زمینه های قوی در علوم اجتماعی (به عنوان مثال تجارت ، اقتصاد ، جمعیت شناسی ، مطالعات رسانه ای ، علوم سیاسی ، روانشناسی ، جامعه شناسی) می آموزد که چگونه از منابع داده های دیجیتالی که به سرعت در حال رشد هستند و ابزارهای جدید محاسباتی استفاده کنند و روش هایی برای حل بالقوه مشکلات میان رشته ای در زمینه حرفه ای یا دانشگاهی آنها.

این برنامه همچنین ممکن است برای دانشجویانی با پیشینه علوم انسانی ، علوم طبیعی یا فنی که می خواهند بر تجزیه و تحلیل داده های نوین اجتماعی و پرسش های اجتماعی و تجاری ناشی از دیجیتالی سازی تمرکز کنند ، جالب باشد.

بدین ترتیب دانشجویان برنامه DSSB از یک دوره گسترده در زمینه های مختلف علوم اجتماعی ، داده ای و بازرگانی و همکاری نزدیک با علوم رایانه ای ، علوم زیست محیطی و زندگی بهره مند می شوند.

علاوه بر این ، این برنامه تنوع و تخصص فردی را نیز ارتقا می دهد. دانشجویان DSSB می توانند بر اساس علایق فردی و برنامه های شغلی خود ، پیشنهادات دوره را از 4 مسیر انتخابی انتخاب و انتخاب کنند .

 1. انجمن پیگیری رویکردهای علوم اجتماعی محاسباتی و پرسش های مبرم در مورد جرم شناسی اینترنتی یا شهر هوشمند و مفاهیم حمل و نقل را اضافه می کند.
 2. The Business Track اصول مشاوره ، اقتصاد پایدار ، امور مالی زنجیره تأمین و همچنین تولیدهای مخل و مدلهای تدارکاتی را پوشش می دهد.
 3. مسیر بهداشت و محیط زیست س questionsالات مربوط به علوم داده اجتماعی را با بینش و تکنیک های علوم طبیعی (بهداشت ، پزشکی ، علوم محیطی) مرتبط می کند.
 4. مسیر Data Science Track به دانش آموزان با زمینه ریاضی یا محاسبات قوی اجازه می دهد تا عمیق به داده کاوی ، تجزیه و تحلیل داده ها و یادگیری ماشین بپردازند.

در پایان این برنامه 2 ساله ، فارغ التحصیلان DSSB در زمینه مهارت های علم محتوای دیجیتال و دانش داده مهارت کافی دارند تا مشکلات اساسی را در سازمان های آینده و جوامع دیجیتال با مسئولیت پذیری و توانایی حل کنند .

 • آنها می توانند علل و پیامدهای اجتماعی تحول دیجیتال جوامع را در کلیه پیامدها و جنبه های قانونی و اخلاقی آن شناسایی ، تحلیل ، تفسیر و به طور انتقادی دسترسی پیدا کنند.
 • آنها قادرند مهارت های تحلیلی و کمی پیشرفته را برای مدل سازی و تفسیر صحیح نتایج علمی ، پیش بینی های معتبر و نتیجه گیری مداخله آمیز و مداخلات فوری برای مشکلات اجتماعی و تجاری به کار گیرند.
 • دانش آموزان یاد گرفته اند که با استفاده از متقاعدکننده نوشتن ، تکنیک های ارتباطی و ارائه و ابزارهای تجسم ، داده های بزرگ را مدیریت کنند ، مدل های آماری بسازند و آنها را به طور متقاعدکننده ای به مخاطبان علمی و غیر علمی ارائه دهند.
 • آنها قادر خواهند بود حداقل به یک زبان رایانه ای برنامه نویسی کنند و از پیشرفته ترین ابزارهای محاسباتی و نرم افزاری آگاهی داشته باشند.

گزینه های شغلی

بهترین گزینه های شغلی: کارشناسی ارشد فارغ التحصیلان DSSB می توانند از بین گزینه های شغلی بین المللی چندگانه یکی را انتخاب کنند و برای تخصص خود با تقاضای بزرگ و فزاینده ای روبرو شوند.

اشتغال زایی بالا: برنامه کارشناسی ارشد دانشجویان را برای اشتغال فوری در موقعیت های چالش برانگیز حرفه ای و دانشگاهی آماده می کند. از همان ابتدای برنامه ، Jacobs University با ایجاد ارتباط با صنعت ، م institutionsسسات عمومی ، NGO ها و م institسسات تحقیقاتی از اشتغال فارغ التحصیلان DSSB پشتیبانی می کند.

دسترسی به کارفرمایان و سازمان های برتر: فارغ التحصیلان DSSB از این طریق از شبکه بزرگ فارغ التحصیلان Jacobs University و دسترسی نزدیک دانشگاه به شرکت های بزرگ فناوری و مشاوره ، موسسات برتر تحقیقاتی و همچنین NGO های جهانی بهره مند می شوند. فارغ التحصیلان همچنین ممکن است با ورود به یکی از دکترای ما ، مسیر علمی خود را ادامه دهند. برنامه ها.

طیف گسترده ای از گزینه های شغلی: فارغ التحصیلان برنامه DSSB می توانند به عنوان دانشمندان داده ، دانشمندان تحقیقات هوش مصنوعی ، تحلیلگران هوش تجاری ، دانشمندان علوم محاسباتی ، مشاوران ، تحلیلگران داده ها ، کارشناسان مدیریت داده ، متخصصان حفاظت از داده ها ، تحلیلگران مالی ، محققان بازار ، بازاریابی کار کنند. مدیران ، تحلیلگران داده های پزشکی و موارد دیگر. آنها به عنوان متخصصان داده در روابط عمومی ، روزنامه نگاری ، اندیشکده های سیاسی ، دولت ها یا سازمان های بین المللی ، شایستگی خود را در جمع آوری ، مدیریت ، تجزیه و تحلیل ، تفسیر ، تجسم و ارائه داده های دیجیتالی دارند.

بهترین آماده سازی برای مشاغل بین المللی: تمام Jacobs University کارشناسی ارشد Jacobs University . برنامه های مطالعه دانش آموزان را برای تقاضای مسیرهای شغلی پیشرفته حرفه ای یا آکادمیک جهانی آماده می کند. آنها به عنوان فارغ التحصیلان دانشگاه دانشگاه بین المللی ما ، در یک محیط کاری بین المللی و متنوع به عنوان محققان و رهبرانی مسئول ، هوشمند و مقاوم که کمک های ارزنده ای به جامعه و تجارت می کنند ، عملکرد خوبی خواهند داشت.

درخواست و پذیرش

برنامه Data Science for Society and Business از هفته اول سپتامبر هر سال آغاز می شود. لطفاً از فرم تماس برای درخواست جزئیات نحوه درخواست استفاده کنید. ما مشتاقانه منتظر دریافت درخواست شما هستیم.

بورس و گزینه های بودجه

همه متقاضیان به طور خودکار برای بورس های تحصیلی مبتنی بر شایستگی تا سقف 12000 یورو در سال در نظر گرفته می شوند. بسته به در دسترس بودن ، بورس های تحصیلی اضافی با حمایت مالی شرکای خارجی به دانشجویان بسیار مستعد ارائه می شود. علاوه بر این ، هر داوطلب پذیرفته شده ممکن است یک پیشنهاد بسته مالی جداگانه با گزینه های جذاب بودجه را درخواست کند.

پردیس زندگی و اسکان

محوطه دانشگاه سبز و سایه دار دانشگاه Jacobs University بیش از ساختمانهای آموزشی و تحقیقاتی فراهم می کند. این خانه یک جامعه بین فرهنگی است که در اروپا بی سابقه است. یک مرکز فعالیت های دانشجویی ، امکانات مختلف ورزشی ، یک استودیوی موسیقی ، یک کافه / بار که توسط دانشجویان اداره می شود ، مکان های کنسرت و خانه بین ادیان ما اطمینان می دهند که شما همیشه کارهای جالبی خواهید داشت. علاوه بر این ، Jacobs University برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی در دانشگاه یا خارج از دانشگاه محل اقامت ارائه می دهد.

الزامات برنامه

 • نامه انگیزه
  لطفاً انگیزه نامه خود را به 1 صفحه محدود کرده و از رهنمودهای نامه رسمی پیروی کنید.
 • CV (Curriculum Vitae)
 • دو نامه توصیه
 • نسخه کارشناسی سوابق به زبان انگلیسی یا آلمانی
 • گواهی مدرک لیسانس به زبان انگلیسی یا آلمانی
 • اثبات مهارت زبان انگلیسی
  آزمون مهارت زبان انگلیسی با حداقل نمره 90 (TOEFL) ، 6.5 (IELTS) یا 110 (Duolingo). سخنرانان بومی و متقاضیانی که دوره کارشناسی خود را به زبان انگلیسی به پایان رسانده اند ممکن است از این شرط معاف شوند.
  لطفا توجه داشته باشید که اکثر آزمون های مهارت انگلیسی فقط برای دو سال معتبر هستند. لطفاً مطمئن شوید که این آزمون هنوز منقضی نشده است.
آخرین به روز رسانی اکتبر 2020

درباره این دانشگاه

Jacobs University is a private English language university located in Bremen and one of the most international academic institutions in Germany. It attracts highly talented and open-minded students fr ... اطلاعات بیشتر

Jacobs University is a private English language university located in Bremen and one of the most international academic institutions in Germany. It attracts highly talented and open-minded students from all over the world. More than 1,500 students from over 120 nations currently live and study on our residential campus. In Germany’s leading university rankings, Jacobs University has consistently achieved top marks. اطلاعات محدود