کارشناسی ارشد در علوم اسب سواری

عمومی

شرح برنامه

درباره دوره

این دوره در مرکز دانشگاه Myerscough تحویل داده شده است و توسط دانشگاه مرکزی لانکاشیر اعطا شده است.

MSc Equine Science یک درک سیستماتیک و آگاهی انتقادی از مسائل جاری در خط مقدم علم سوارکاری را توسعه می دهد. پیشرفت درک دانش آموزان از تکنیک های کاربردی برای تحقیق و بورس تحصیلی در علوم سوارکاری، البته برنامه اصلی دانش را برای حل مسائل پیچیده ترغیب می کند.

این MSc Equine Science، اهدا شده توسط دانشگاه مرکزی لانکاشیایر، رویکرد چند رشته ای افراد را به رسمیت می شناسد. هدف این دوره گسترش دانش تخصص دانش آموزان به تمام مهارت ها و دانش مورد نیاز برای اطلاع رسانی و هدایت تغییرات صنعت است. کارشناسی ارشد، بحث و ارزیابی انتقادی از فعالیت های صنعتی و تحقیق در این زمینه را تشویق خواهد کرد. این دوره دانش آموزان را قادر می سازد تا در مورد مسائل جاری بازتاب دهند و مهارت های حل مسئله را تشریح کنند که اصالت فکر را تشویق می کنند.107458_MScinEquineScience-min.jpg

شرایط ورود

برنامه های کاربردی از افراد دارای حداقل درجه دوم پایین (2.2) افتخارات (یا معادل آن) در موضوعات مرتبط مانند علوم سوارکاری، مدیریت اسب، علوم مقابله، علوم حیوانات و زیست شناسی است. کاندیدانی که دارای مدرک فوق لیسانس در مقطع فوق نیستند، اما با شرایط و مهارت های مربوطه حرفه ای مورد استقبال قرار می گیرند. تمام متقاضیان غیر استاندارد به منظور ارزیابی مناسب بودن برای دوره مصاحبه می شوند.

تجربه شغلی با شواهد مهارت های تحصیلی نیز ممکن است مورد توجه قرار گیرد. توجه به مهارت های غیر سنتی و تجربه کاری مربوطه داده می شود. متقاضیان تشویق می شوند تا مدارک بالقوه خود را برای استفاده از این درس ارائه دهند. متقاضیانی که معتقدند که ممکن است واجد شرایط اعتباربخشی تجربه قبلی / یادگیری باشند (APE / L) برای بعضی از ماژول ها به صورت فردی درنظر گرفته شوند. متقاضیانی که زبان اول انگلیسی نیستند، مستلزم داشتن گواهینامه انگلیسی برای IELTS 6 یا معادل آن است.

یادگیری و ارزیابی

محیط یادگیری:

این دوره بیشترین امکانات اسب سواری را در سایت دارد که از جمله طیف وسیعی از اسب ها، عرصه های بزرگ در محیط داخلی و فضای باز و متخصصین درمانی و تجهیزات تحقیقاتی است. دانش آموزان همچنین به سخت افزار و نرم افزار متخصص فناوری اطلاعات و همچنین محیط یادگیری مجازی Myerscough دسترسی خواهند داشت. فعالیت های یادگیری در این دوره متنوع هستند، از جمله سخنرانی ها، سمینارها، آموزش ها و کارگاه های آموزشی. انتظار میرود که دانشجویان مطالعات مستمر و تحقیق مستمر را برای حمایت از سخنرانیها، سمینارها و ارزیابیها انجام دهند.

ارزیابی:

دانش آموزان با ارزیابی های مختلف از جمله گزارش های کتبی، مقالات، بررسی ادبیات، امتحانات، پایان نامه، پیشنهادات تحقیق و سخنرانی ها مواجه خواهند شد.

اطلاعات اضافی:

سفرهای آموزشی به منظور یادگیری در مؤلفه های خاص ترتیب داده شده است. نمونه هایی از جمله مراکز دامپزشکی، آزمایشگاه ها، مراکز کشتکاری و مراکز آموزشی رقابت می کنند. دانش آموزان نیز به شدت تشویق به شرکت در کنفرانس های پژوهشی، از جمله کنفرانس تحقیقات سالانه Myerscough . سخنرانان مهمان نیز بازدید می کنند.

چه تجربه کاری می توانم کسب کنم؟

در این دوره هیچ جای کاری رسمی وجود ندارد.

فرصت های دیگر

دانش آموزان تشویق و پشتیبانی می شوند تا تحقیقات خود را به مجله ها یا کنفرانس های مربوطه ارسال کنند، با توجه به درخواست موفقیت آمیز برای کمک هزینه تحصیلی یا خود مالی.

شغل

این دوره دانشجویان را برای ورود به طیف متنوعی از حرفه های اسب سواری، از جمله بعضی از موارد زیر در صنایع اسب و صنایع مرتبط آماده می کند:

 • پژوهش
 • تجاری
 • تغذیه
 • داروها
 • کارکنان آزمایشگاه
 • رفاه
 • آموزش ها
 • اصلاح نژاد
 • رسانه ها
 • سازمان های دولتی

نیازمندی های ویژه

هزینه های اضافی:

هزینه های اضافی برای مواردی که برای دوره ضروری هستند عبارتند از:

 • Jodhpurs (ساده سیاه و سفید یا سیاه و سفید)، سواری کلاه، مو Net، دستکش - £ 90
 • کت آزمایشگاهی - 10 پوند
 • پیراهن کالو پلی، پیراهن و ژاکت (و یا ساده سیاه و سفید یا سیاه) - £ 80
 • چکمه های قوی یا Wellingtons برای کارگاه حیاط - £ 30
 • هزینه های اضافی برای فرصت ها و مواردی که برای این دوره اختیاری هستند عبارتند از:
 • اگر سواری: شلاق بلند و کوتاه، جلیقه بدون جیر، پیراهن سفید و تی شرت - 75 پوند
 • اگر پریدن؛ محافظ بدن - £ 70
 • سفرهای منظم و بازدید (از جمله سفرهای ممنوع در خارج از کشور) - 400 پوند
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Myerscough is one of the UK’s largest land-based and sports colleges, offering degrees in more than 20 exciting subjects. We work in partnership with the University of Central Lancashire and are among ... اطلاعات بیشتر

Myerscough is one of the UK’s largest land-based and sports colleges, offering degrees in more than 20 exciting subjects. We work in partnership with the University of Central Lancashire and are amongst the top UK institutions in the sector for student satisfaction - helped by exceptional resources and a unique countryside location. Our QAA Higher Education Review puts us amongst the top institutions in the country for quality learning opportunities and good practice teaching. We are very proud that 97% of Myerscough degree students progress to further study or employment. اطلاعات محدود