کارشناسی ارشد در علوم اداری (MAS)

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی ارشد رشته علوم اداری (MAS) درجه 30-اعتباری به منظور افزایش مهارت های اجرایی و رهبری از فارغ التحصیلان است.

این برنامه ترکیبی از هر دو شناختی و عاطفی (تعاملی) آموزش از طریق مطالعات موردی، شبیه سازی، ورزش های فردی و گروهی، و میدانی که کمک می کند تا اثربخشی مدیریتی حیاتی است. تجربه آموزشی MAS به دنبال توسعه شایستگی سرپرستی مهم در یک محیط یادگیری حمایت در رابطه با بازخورد خاص و روشن است.

نکات برجسته برنامه

 • برنامه 30 اعتبار است.
 • یک فرصت برای آغاز این برنامه در هر یک از سه نقطه ورودی در طول سال: سپتامبر، ژانویه، ماه مه.
 • کلاس های کوچک ارائه شده و زمان کلاس متفاوت خواهد بود.

شرایط ورود

 1. فارغ التحصیل از برنامه مدرک کارشناسی 4 سال یا معادل آن.
 2. در مطالعات کارشناسی خود را حفظ معدل تجمعی از 3.0 (B).
 3. دو (2) توصیه نامه
 4. وضعیت شخصی از هدف
 5. نشان دادن بهره وری در ارتباط از زبان انگلیسی (برای دانشجویان بین المللی که زبان اول آنها انگلیسی نیست). این را می توان از طریق یکی از موارد زیر قابل انجام است:
 • دستیابی به یک تافل iBT 79 یا بالاتر
 • دستیابی به IELTS نمره کلی 6.0 یا بالاتر

درجه مورد نیاز

 1. حداقل 21 اعتبارات باید در FDU به پایان رسید.
 2. دانش آموزان باید یک معدل 2.75 برای سه ماهه فعلی رسیدن به و نگه داشتن یک معدل تجمعی از 2.75. دانش آموزانی که دو یا چند نمرات C دریافت هشدار داده می شود، و اگر شواهدی از بهبود قطعی در عملکرد تحصیلی خود را می کند امدن نیست، آنها را در مشروط علمی قرار داده و یا خواسته شود برای خروج از مطالعه فارغ التحصیل.
 3. همه دانش آموزان باید کاپستون دوره را، تمیز کردن تشک 6612 - سمینار مدیریت استراتژیک.
 4. دانشجویان ملزم به 10 دوره برای تکمیل MAS که از طیف وسیعی از دوره های انتخاب شده است. دانش آموزان ممکن است یک منطقه واحد مطالعه را دنبال و یا طراحی یک برنامه است که اهداف مربوط به حرفه خاص خود را دارند پشتیبانی خواهد کرد.
 5. منطقه برنامه آموزشی و الزامات توزیع اعتباری طراحی شده برای ارائه به دانش آموزان با انعطاف پذیری در برنامه ریزی یک برنامه مطالعه در چارچوب-صلاحیت متمرکز برای توسعه حرفه ای. دانش آموزان باید با موفقیت کامل 30 اعتبار از کار دوره های تحصیلات تکمیلی در مقوله های زیر:
 • صلاحیت اداری (6 کلاس / 18 واحد)
 • تحلیلی و مهارت تصمیم گیری (3 کلاس / 9 واحد)
 • CAPSTONE سمینار (آخرین کلاس / 3 واحد) MADS6612 - سمینار در مدیریت استراتژیک
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

As a leading innovator in global education, Fairleigh Dickinson University seeks new ways to offer its unique learning opportunities to students worldwide. The University's newest campus opened in 200 ... اطلاعات بیشتر

As a leading innovator in global education, Fairleigh Dickinson University seeks new ways to offer its unique learning opportunities to students worldwide. The University's newest campus opened in 2007 in Vancouver, British Columbia اطلاعات محدود