کارشناسی ارشد در عدالت کیفری

عمومی

شرح برنامه

بررسی اجمالی

برنامه تحصیلات عدلی جنایی برای دانش آموزانی که علاقه مند به بررسی و پیگیری موضوعات مرتبط با عدالت جنایی و اجتماعی هستند طراحی شده است. دانشجویانی که در برنامه ما ثبت نام می کنند معمولا تمایل به پیگیری گزینه های شغلی جنایی دارند. در ایالت آلبانی، ما مصمم هستیم تا یک برنامه دقیق را که بر اساس مبانی نظری، کاربرد عملی، مشارکت اجتماعی و تحقیق است، تضمین کنیم. هدف ما این است که اطمینان حاصل کنیم که دانش آموزان ما تحلیلی، حل مسئله و توانایی های فکری را که می توانند در بازار جهانی به کار روند، توسعه دهند. اعضای هیات علمی جنایی ما متعهد هستند تا اطمینان حاصل کنند که دانش آموزان در معرض مفاهیم و مسائل مربوط به نظم و ترتیب معاصر و تاریخی فرهنگی هستند. علاوه بر این، ما قصد داریم انتظار داشته باشیم که دانش آموزان ما آماده باشند که در زمینه بورس تحصیلی شرکت کنند و ما را آماده پیشرفت در زمینه عدالت کیفری کنند.

فرصت های شغلی

دانشجویانی که به دنبال عدالت کیفری در Albany State University هستند، بعد از فارغ التحصیلی تعدادی از گزینه های حرفه ای را خواهند داشت. قرار گرفتن در معرض بسیاری از این فرصت ها قبل از فارغ التحصیلی، پس از قرار دادن در یکی از کارآموزی های عملی ما تجربه خواهد کرد. بسیاری از کارهای عدلی کیفری در حال حاضر مشوق هایی برای افرادی که دارای درجه عدالت کیفری در استخدام هستند، ارائه می دهند. با یک مدرک عدالت کیفری، دانش آموزان فرصت شغل های محلی، ایالتی و فدرال خواهند داشت. مشاغل با دفتر تحقیقات فدرال، خدمات مارشال ایالات متحده، مهاجرت، درآمد داخلی، وزارت منابع طبیعی، اداره پست ایالات متحده و وزارت عدلیه نوجوانان تنها چند فرصت است که در دسترس دانش آموزان ما قرار خواهند گرفت.

نحوه درخواست

در حالی که یک فرآیند درخواست رسمی وجود دارد که با اداره پذیرش اینجا در محوطه دانشگاه آغاز می شود، ما شما را تشویق می کنیم که به بخش ما تماس بگیرید یا برای بازدید از آن متوقف شوید. مجتمع مسالمت آمیز جنایی ما خوشحال خواهد شد که با شما به توافق برسیم و با شما درمورد توانایی هایی که می توانید با کمک ما به دست بیاورید، با شما به اشتراک بگذارید.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Albany State University will be a world-class comprehensive university and a powerful catalyst for the economic growth and development of Southwest Georgia. ASU will be recognized for its innovative a ... اطلاعات بیشتر

Albany State University will be a world-class comprehensive university and a powerful catalyst for the economic growth and development of Southwest Georgia. ASU will be recognized for its innovative and creative delivery of excellent educational programs, broad-based community engagement and public service, and creative scholarship and applied research, all of which enrich the lives of the diverse constituencies served by the University. اطلاعات محدود