کارشناسی ارشد در طراحی

عمومی

برای خواندن اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب‌سایت مؤسسه مراجعه کنید

شرح برنامه

در دوره استاد ما نوآوری نام تجاری با تمرکز بر طراحی

ذهن خلاق و حل کننده های مشکل دیجیتال در تقاضای زیاد هستند، به ویژه هنگامی که آنها می دانند چگونه فناوری های جدید را برای ایجاد چیزی معنی دار به کار گیرند. ما به شما روش ها و تکنیک ها را آموزش خواهیم داد تا به شما در ایجاد راه حل های ابتکاری و درک کاربردهای دیجیتال مدرن بپردازیم.

118325_03_Picture_Design-Innovation.jpg

همراه با حرفه ای، شما جهان های دیجیتال را ایجاد خواهید کرد، سفرهای کاربر و نمونه های اولیه خود را، و همچنین برنامه های خود را برای AR و VR. شما با داده های بزرگ کار می کنید و خود را با مفهوم خلاقانه، داستان سرایی و تفکر UX آشنا می کنید. در گروه های کوچک و فضای خلاق، مهارت های لازم برای طراحی واقعا نوآورانه به دست خواهید آورد.

پیوندهای نزدیک به تمرین

برای شروع کار خود ما با شرکت های تجاری پیشرو و سازمان های ایجاد شده همکاری می کنیم. در طول تحصیلاتتان، شما در پروژه های واقعی شرکت های بزرگ بین المللی مشغول به کار هستید، آماده ساختن وظایف استراتژیک و خلاقانه در صنعت برند و طراحی بین المللی خواهید بود. بهبود خلاقیت، تفکر خلاقانه و مهارت های تیمی، و گسترش شبکه حرفه ای خود را.

استادان اختصاص داده شده ما به عنوان استراتژیست های موفق، مشاوران، طراحان، بنیانگذاران و مدیران با تجربه بین المللی تجربه می کنند. با توجه به ارتباط ما با چین، شما یک فرصت منحصر به فرد برای شناخت دیدگاه های غرب و شرق در تفکر برند و انجام تجارت در صنعت خلاق خواهید داشت.

ماژول ها

 • نوآوری نام تجاری
 • تفکر برند
 • فن آوری های دیجیتال
 • مفاهیم خلاقانه
 • استراتژی UX
 • علم اطلاعات
 • هوش مصنوعی
 • فناوری خلاقانه
 • و دیگران

فرصت های شغلی

به منظور ایجاد یک کاندید مورد نظر در آینده، مطالعات شما در مورد نوآوری متوقف خواهد شد. با توجه به تمرکز منحصر به فرد در تفکر برند و فن آوری های جدید و همچنین گرایش بین فرهنگی شما، آماده برای وظایف استراتژیک خلاقانه سازمان های بین المللی و شرکت های برند آماده خواهید بود.

به عنوان فارغ التحصیل طراحی

چرا دانشگاه علمی کاربردی Scienes (آکادمی برند سابق) ؟

Brand University of Applied Sciences اولین دانشگاهی است که در سراسر جهان بر تفکر برند تمرکز دارد. ما روشهای علمی را با پروژه های عملی و تمرکز قوی اوراسیا ترکیب می کنیم. ما مبتکران ، ذهن خلاق و حل کننده های مسئله فردا را نه تنها با انتقال دانش به روز در مورد برندسازی ، بلکه با پرورش شخصیت های قوی شکل می دهیم.

پذیرش

شروع مطالعات: آوریل یا اکتبر.

شما باید:

 • یک برنامه با موفقیت به پایان رسید شش ترم BA با حداقل 180 امتیاز اعتبار (ECTS) به اضافه حداقل یک سال تجربه کار عملی، و یا 210 امتیاز (ECTS).
 • مهارت های انگلیسی در سطح B2 یا حداقل 550 امتیاز در آزمون TOEFL مبتنی بر مقاله یا 85 امتیاز در آزمون اینترنتی، یا 6.5 امتیاز در IELTS.
 • CV، منابع و نامه ای از انگیزه ای که اشتیاق شما به مارک ها را نشان می دهد و علاقمند به فناوری های جدید نشان می دهد، ارائه کنید.

هنگامی که اسناد درخواست شما را به طور مثبت ارزیابی می کنیم، مدیر برنامه ما آنا پروکورنوکو و مدیر دوره ما در مصاحبه شخصی شما را مطلع خواهند کرد. شما قادر خواهید بود تا در مورد تحصیلات و حرفه شان تا کنون، شایستگی خود را برای دوره و اهداف شخصی خود در رابطه با تحصیل به آنها بگویید.

بورس تحصیلی

Brand University of Applied Sciences دارای یک برنامه بورس تحصیلی است که به متخصصان جوان با استعدادی از سراسر جهان امکان درخواست برنامه های ما را می دهد. لطفاً از مشاور تحصیل ما بخواهید که آیا بورس های تحصیلی در حال حاضر در دسترس هستند یا خیر.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Brand University of Applied Sciences is the first university worldwide focusing on brand thinking. We combine scientific methods with practical projects and a strong Eurasian focus.

Brand University of Applied Sciences is the first university worldwide focusing on brand thinking. We combine scientific methods with practical projects and a strong Eurasian focus. اطلاعات محدود