کارشناسی ارشد در طراحی - نوآوری، استراتژی و محصول

عمومی

3 مکان موجود

شرح برنامه

این دوره در زبان انگلیس برگزار می شود.

دوره اول کارشناسی ارشد در طراحی، نسل جدیدی از طراحان و استراتژیست ها را آماده می کند تا با برطرف کردن نیاز مشتریان و مشتریان در یک فرآیند طراحی، به حل مسائل مربوط به حل مسئله بپردازند. البته این فرصت را برای بررسی سیستم های مختلف تولید ارائه می دهد. شرکت کنندگان به طور مداوم تحریک شده و تشویق به توسعه روش های طراحی خود را به منظور ایجاد منحصر به فرد طراحی طراحی پاسخگویی به تقاضای بازار است. در طول استفاده از زبان ها و عبارات معاصر، سناریوهای آینده به سوی راه حل های نوآورانه ای تبدیل شده اند. دوره کارشناسی ارشد بر اساس یک رویکرد تیم بین رشته ای است، به عنوان در بهترین سازمان های طراحی و آزمایشگاه ها. کارآموزی برنامه آموزشی دستاورد این دوره را فراهم می کند، زیرا این امر فرصتی را برای جایگزین یک تجربه حرفه ای در برنامه تحصیلی آکادمیک فراهم می کند. به منظور تسهیل انتخاب فرصت های حرفه ای، کارآموزی برنامه درسی می تواند در استودیو ها / شرکت ها مطابق با اهداف دوره ها یا "در محوطه دانشگاه" از طریق یک پروژه شبیه سازی حرفه ای انجام شود.

عنوان دوره - این دوره توسط MIUR (وزارت آموزش و پرورش، دانشگاه و تحقیقات) به عنوان یک اعتبار درجه استادیار I رتبه 60 اعتبار رتبه بندی اجازه می دهد که دانش آموزان در پیشرفت خود را در مطالعات خود را در ایتالیا و یا خارج از کشور به رسمیت شناخته شده است.

هدف - کارشناسی ارشد در طراحی به فارغ التحصیلان ایتالیایی و بین المللی که فارغ التحصیل می شوند در یکی از رشته های زیر است: معماری، مهندسی، طراحی، اقتصاد و علوم انسانی.

روش شناسی و ساختار - دوره کارشناسی ارشد به عنوان یک مسیر آزمایشی که از طریق آن دانش آموزان قادر به تجربه و اجرای تمرکز ذهن در طول دوره هستند، با روبرو شدن با پروژه های زندگی واقعی و شرایط کسب و کار، با استفاده از اصول هر دو کار گروهی و یادگیری توسط در حال انجام. فلسفه اصلی درس به مشتری هدایت می شود. پیوندهای قوی با شرکت های اصلی، ایتالیایی و بین المللی، دانش و مهارت های خارجی را از نظر طراحی، مطالعات موردی و استراتژی های کسب و کار به وجود می آورند. در پایان این دوره آموزشی، شرکت کنندگان جلسات شخصی خود را افزایش داده و پس از آن قادر به رویارویی با پروژه ها نه تنها از نظر تولید و فنی بلکه از دیدگاه مهمتر استراتژیک و سیستماتیک هستند. دانش آموزان توانایی تصور سناریوها و اکوسیستم های پیچیده برندها، محصولات و خدمات را به دست می آورند. آنها همچنین یاد می گیرند برای استفاده از ابزار تحقیق قوم نگاری برای درک ارزش ها، نگرش ها و تمایلات مردم.

مراحل اولیه دوره استاد موضوعات مربوط به تفکر طراحی و متدولوژی های مربوطه را شامل می شود: روش ها و ابزار طراحی کاربر محور. سخنرانی های سنتی، کارگاه ها و جلسات آزمایشگاهی به صورت موازی صورت می گیرد تا به شرکت کنندگان اجازه دهد که به همان ابزار فرهنگی و طراحی هم تراز کنند. سپس دانشجویان با مراحل مختلف فرایند طراحی، شامل جریان های تجربی و تعاملی کار می کنند، با پشتیبانی مشاوران پروژه رهبری می شود.

کنفرانس ها و سمینارها به دانشجویان فرصتی می دهند که با حرفه ای ها و سازمان های صنعتی، چهره های مهم در زمینه طراحی، کارآفرینی، فن آوری و اقتصاد آشنا شوند. نتایج طرح نهایی در پایان دوره به کمیسیون متشکل از متخصصان و کارشناسان صنعت ارائه می شود.

در نسخه های گذشته، پروژه ها با همکاری Midea، Ferrarelle، Piaggio، Ceres، Rizoma، Tecnargilla، Vitasnella، Scoprega، Verallia، Prodir، TVS، Vibram و دیگران توسعه داده شده است.

فرصت های شغلی - استاد آموزش حرفه ای با مهارت های قوی در طراحی و نوآوری، مناسب برای کار به عنوان طراحان در استودیو، آژانس، شرکت های طراحی، موسسات و تولید خودکار، و یا قادر به توسعه کسب و کار خود.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli.

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli. اطلاعات محدود
میلان , میلان , میلان + 2 بیشتر کمتر