ایجاد شهر های رو به رشد در جهان، سالم، جذاب و پایدار، یک چالش استثنایی است. Lund University ، واقع در منطقه پویا کپنهاگ-مالمو، رهبر جهانی در تعادل رشد اقتصادی شهری و توسعه زیست محیطی است و منابع عالی برای مطالعه ابعاد مختلف پایداری و طراحی ارائه می دهد. برنامه کارشناسی ارشد در طراحی شهری پایدار در دانشکده معماری دارای شهرت خوبی برای توسعه یک طراحی مدرن انسانی است که باعث ترویج قابلیت دسترسی به زندگی، ایجاد جامعه و پایداری اجتماعی می شود. برنامه کارشناسی ارشد با استفاده از بهترین شیوه ها و تحقیقات پیشرفته در قالب شهری، کیفیت و پایداری شهری، حرفه ای های بسیار متخصص را قادر می سازد که بتوانند چالش طراحی شهری پایدار را به عنوان افراد موفق، موفق، خلاق، متفکر و ذهنی متخصص در رویکرد خود به حرفه و عمل آنها.

یادگیری تئوری توسط پروژه های دست ساز پشتیبانی می شود که هدف آن یافتن راه حل هایی برای مسائل دنیای واقعی است. این برنامه شامل کارگاه های همکاری بین المللی است که در آن حرفه ای ها و دانش آموزان از معماری، معماری منظر و طراحی شهری از سراسر جهان جمع آوری می شوند تا طرح هایی را برای چالش طراحی مدرن طراحی شهری مورد بحث و طراحی قرار دهند.

اهداف برنامه کارشناسی ارشد در طراحی شهری پایدار عبارتند از:

  • ارائه آموزش گسترده ای، پوشش مهم ترین جنبه های پایداری مربوط به طراحی شهری.
  • دانش آموزان را با مهارت هایی که از طریق طراحی شهری به رسمیت شناختن اهداف اجتماعی، اقتصادی و محیطی خاص در فرم فیزیکی ارائه می دهد.

ماژول ها / دوره های برنامه

دوره های آموزشی و تعداد اعتبارات: بازیافت پایدار شهری (15)، روش بازیافت شهری، نظریه ها و روش ها (7.5)، کیفیت شهری و فرم شهری (7.5)، چشم انداز پایدار شهری (15)، نظریه و روش شهری (7.5)، پایدار دینامیک شهری (15)، دینامیک شهری - نظریه و گرایش (7.5)، پروژه کارشناسی ارشد (30).

انتخاب و تعداد اعتبارات: معماری منظر و باغ (7.5)، فرآیندهای شهری (7.5)، طراحی شهری هوای هوشمند (7.5).

چشم انداز شغلی

پس از فارغ التحصیلی از برنامه، مهارت های لازم برای تمرین به عنوان یک طراح شهری با تخصص ویژه در طراحی شهری پایدار خواهید داشت. فارغ التحصیلان ما در بازار کار جهانی به شدت دنبال می شوند و بیشترین موقعیت را در دفاتر معماری، سازمان های دولتی و یا در مطالعات بیشتری در سطح PhD پیدا می کنند. روابط نزدیک برنامه با متخصصان فعال در این زمینه و به طور کلی در صنعت، به این معنی است که دانش آموزان ما فرصت ایجاد یک شبکه قوی اولیه که می توانند در شروع کار خود کمک کنند.

در مورد این برنامه بیشتر در مورد www.lunduniversity.lu.se/sustainable-urban-design بیشتر بدانید

چرا Lund University ؟

Lund University در سال 1666 تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین، گسترده ترین و بهترین دانشگاه های شمال اروپا است. این دانشگاه در بین 100 دانشگاه برتر جهان در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS قرار دارد و رتبه اول را برای دانشجویان بین المللی که به سوئد - یکی از ابتدایی ترین، پایدارترین و دموکراتیک ترین کشورهای جهان تبدیل می کنند، انتخاب می کند.

اگر می خواهید شبکه بین المللی خود را در یک محیط کلاس درس جهانی شروع کنید، Lund University یک گزینه عالی است. یک روش متفاوت یادگیری در یک کشور را به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های جهان در ارائه آموزش عالی تجربه کنید. کار گروهی و روابط معلم و دانش آموز غیر رسمی، آموزش فراگیر را تسهیل می کنند.

دانشگاه در لند، یک دانشگاه جذاب و جمع و جور در جنوب سوئد واقع شده است، تنها 35 دقیقه از فرودگاه کپنهاگ در دانمارک. این شهر برای زندگی دانشجویی پر جنب و جوش مشهور است و همچنین به بسیاری از محوطه های برجسته تحقیقاتی و شرکت های بین المللی می پردازد.

اطلاعات بیشتر در مورد Lund University www.lunduniversity.lu.se

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
Lund University

مشاهده 91 برنامه دیگر ارائه شده توسط Lund University »

آخرین به روز رسانی فوریه 8, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
Contact school
Duration
تمام وقت
Price
Contact school
Deadline
Contact school
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
آخرین مهلت تقاضا
Contact school

Contact school

Location
آخرین مهلت تقاضا
Contact school
End Date
Contact school