کارشناسی ارشد در طراحی رسانه دیجیتال برای یادگیری

عمومی

شرح برنامه

126441_IMG_3003.jpg

رسانه ها و فناوری های آینده را طراحی کنید

با همکاری با رسانه های دیجیتال مستقر و در حال ظهور ، شما محیط های غنی از فن آوری ، یادگیری چند رسانه ای را طراحی خواهید کرد ، کاربرد آنها را در محیط های متنوعی آموزشی درک کرده و ارزیابی می کنید و در مورد چگونگی یادگیری مردم با فن آوری تحقیقاتی انجام می دهید. برنامه درسی استودیویی مبتنی بر Digital Media Design for Learning (DMDL) توسط یک برنامه کارآموزی عالی با سایت های میزبان در همه زمینه های فناوری آموزشی و رسانه تکمیل می شود.

بر خلاف برنامه هایی که متمرکز بر کاربرد فناوری های موجود در آموزش رسمی هستند (مانند نحوه استفاده از پاورپوینت برای تکمیل سخنرانی) ، شما رسانه و فناوری آینده را برای انواع محیط های یادگیری طراحی خواهید کرد و در مورد چگونگی یادگیری مردم تحقیق می کنید. با فناوری

آنچه را یاد می گیرید

 • نحوه ایجاد ، استفاده و ارزیابی رسانه ها و فناوری برای یادگیری در زمینه های متنوع — مدارس K-12 ، دانشگاه ها ، محل های کار ، موزه ها ، غیر انتفاعی ها و توسعه بین المللی.
 • چگونگی تجزیه و تحلیل انتقادی تحولات تاریخی ، تغییرات تئوریک و روندهای گسترده در عمل در زمینه فناوری آموزشی ، با تمرکز ویژه بر چالش ها و فرصت های ناشی از تغییرات در رسانه
 • مهارت در تولید نمونه های اولیه ، پشتیبانی از تفکر طراحی و فرآیندهای طراحی آموزش و همچنین تولید رسانه در رسانه های سنتی و نوظهور.
 • نحوه استفاده از اصول طراحی و عملی که بیشترین وعده را برای غنی سازی تجربیات یادگیری در طیف محیط های یادگیری- از غیر رسمی تا یادگیری رسمی و همچنین چهره به چهره و یادگیری آنلاین داشته باشد.

چگونه یاد بگیریم

دوره های اصلی و انتخابی

شما اصول طراحی رسانه ها و دیدگاه های نظری را که از علوم شناختی ، علوم یادگیری ، مدل های توسعه یادگیری ، فلسفه های سازنده و سازنده از یادگیری و نظریه های یادگیری اجتماعی تهیه می شود ، مطالعه خواهید کرد. در عین حال ، برنامه درسی مبتنی بر پروژه ما شما را برای طراحی محیطهای غنی از فن آوری ، یادگیری چندرسانه ای غنی و برای درک و ارزیابی استفاده از آنها در تنظیمات وسیع آموزشی آماده می کند.

این برنامه شما را در معرض طراحی رایانه های مبتنی بر رایانه ، شبیه سازی های چندرسانه ای و بازی ها برای یادگیری ، روایت های دراماتیک و مستند ، رسانه هایی که از حمایت و پیشبرد عدالت اجتماعی پشتیبانی می کنند ، پتانسیل آموزشی رسانه های اجتماعی ، داده کاوی آموزشی ، یادگیری تحلیلی و کاربردهای آموزشی رسانه ها و فناوری برای توسعه بین المللی.

مطالعه انعطاف پذیر

این برنامه در ایجاد برنامه تحصیلی انعطاف پذیری را ارائه می دهد که شما و مشاور خود می توانید متناسب با اهداف و علاقه های حرفه ای خود استفاده کنید. شما می توانید تحصیل تمام وقت یا نیمه وقت را انتخاب کنید

کار میدانی و کارآموزی

کارورزان در برنامه DMDL در زمینه های حرفه ای منتخب تجربه رشته حرفه ای را کسب می کنند. دانش آموزان این فرصت را دارند که فرصت های متنوعی را در این حرفه در کلان شهر نیویورک کشف کنند. آنها از طریق مشارکت نظارت شده در فن آوری یادگیری ، طراحی و تولید دستورالعمل ، طراحی و توسعه محصول و طیف گسترده ای از موقعیت ها و روشهای حرفه ای دیگر یاد می گیرند.

پروژه پایان نامه Capstone

پروژه پایان نامه پایان نامه یک پروژه اوج است که در آن شما می توانید از طریق کار قبلی دانشگاهی ، کارآموزی و سایر تجربیات و علایق - با نظارت دانشکده ادغام و استفاده کنید. این پروژه ها ممکن است نسبت به کارهای انجام شده در دوره های قبلی "جدید" باشد. یا ممکن است اینها پروژه هایی باشند که در یک دوره قبلی آغاز شده اند که برای سنگفرش پایان نامه بطور قابل توجهی گسترش و تقویت می شوند.

برای یک حرفه به عنوان زیر آماده شوید:

 • طراح یا تولید کننده در شرکتهای نرم افزاری آموزشی که یادگیری مبتنی بر فناوری را طراحی و تولید می کنند.
 • مشاور مدارس و نواحی مدارس در همه سطوح ، به عنوان هماهنگ کننده فن آوری دانشگاهی یا متخصصان توسعه حرفه ای در ادغام فن آوری در برنامه درسی و آموزش.
 • عضو هیئت علمی یا نقش رهبری دیگر در یک کالج / دانشگاه در زمینه هایی مانند طراحی آموزشی
 • مدیر یا طراح آموزش در بخشهای یادگیری و توسعه در تنظیمات شرکت.
 • طراح نمایشگاه تعاملی یا توسعه دهنده وب سایت برای موسسات فرهنگی مانند هنرهای تجسمی و موزه های کودکان ، مراکز علمی و موزه ها و جوامع تاریخی و بین المللی.
 • طراح یا تهیه کننده در شرکت تولیدی رسانه یا سازمان ، طراحی و تولید برنامه نویسی آموزشی ، بازی های دیجیتال تعاملی ، شبیه سازی ها و داستان های داستانی.
 • تولید کننده یا مدیر فناوری آموزشی در یک شرکت انتشاراتی که به طور فزاینده ای به عنوان همراه و یا جایگزین کردن کتاب های درسی در هر موضوع برای هر سطح درجه ، رسانه ها را تولید می کند.

مزایای برنامه برای دانشجویان بین المللی

اگر دانشجوی بین المللی باشید ، ممکن است بعد از فارغ التحصیلی برای مدت طولانی در ایالات متحده مشغول به کار شوید. اکثر دانشجویانی که در ویزاهای F-1 مشغول به تحصیل هستند ، برای 12 ماه مجاز به آموزش عملی اختیاری (OPT) مجوز کار خارج از دانشگاه خواهند بود. دانش آموزان F-1 در این برنامه ممکن است واجد شرایط پسوند OPT (STEM (علوم ، فناوری ، مهندسی ، یا ریاضیات)) باشند که به شما این امکان را می دهد زمان خود را در ایالات متحده تمدید کنید تا در کل 36 ماه تجربه کار مرتبط با درجه را دنبال کنید. 3 سال.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

NYU Steinhardt's one-of-a-kind integration of education, health, the arts, and media studies puts us at the heart of a movement: education for social change.

NYU Steinhardt's one-of-a-kind integration of education, health, the arts, and media studies puts us at the heart of a movement: education for social change. اطلاعات محدود