کارشناسی ارشد در طراحی داخلی

عمومی

شرح برنامه

خلاصه درس

این دوره یک رویکرد پویا و تفصیلی را برای طراحی محیط های فضایی داخلی و ارزش تحقیقاتی که سعی در بروز روش های سنتی دارد، ترویج می کند. این به شما این امکان را می دهد که موضوعات خاص خود را در طراحی داخلی یا زمینه های تخصصی طراحی سه بعدی، از طریق مطالعات مختصر و متمرکز، دنبال کنید.
شما طیف وسیعی از مسائل را، هر دو نظری و عملی را پوشش می دهید. ماژول های طراحی با مسائل معاصر در نوع های مختلف طراحی داخلی، از جمله خرده فروشی، نمایشگاه، گالری، عملکرد و تلاش های احتمالی به طور گسترده ای به عنوان نصب، توصیف می شوند. مطالعات دقیق در دنبال یک رویکرد جدید به قطعنامه طراحی خود، از طریق مطالعات مشابه و تصویری، و همچنین مقایسه با نمونه مناسب معاصر ساخته شده است. پایان نامه می تواند به عنوان یک طرح طراحی، پایان نامه یا یک بخش تحقیق - به طور موثر یک هیبرید، هر دو پروژه و خلاصه ای نوشته شده یا گزاره ای نظری باشد.

ساختار دوره

ماژول های زیر نشان می دهد که شما در این درس مطالعه می کنید.

ماژول هسته

  • رمزگشایی داخلی

این ماژول یک مرور کلی تاریخی از معماری غربی را ارائه می دهد که از جنبه های مختلف نظریه های انتقادی ترسیم می شود و در عین حال دانشجویان را تشویق می کند تا ابزار خود را برای انجام تحقیقات اولیه در محدوده ای از فضای داخلی انتخاب کنند. شما در محیط های تاریخی و معاصر داخلی نگاهی خواهی داشت، که شامل کدهای روحی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی است که بر ایجاد آنها تأثیر می گذارد. مطالب ماژول در سخنرانی ها، فیلم ها، سمینارها و کارهای میدانی پوشش داده شده است.

  • مطالعه موردی طراحی داخلی

این ماژول بر روی یک مطالعه تجربی کوتاه در محیط های "طراحی شده"، یا به عنوان ساختار فضایی، مجموعه ای از اشیاء یا نویسندگان، برای مطالعه مقایسه ای، تحلیلی ارائه شده است. این به عنوان یک کار مستقل یا به عنوان یک گسسته به عنوان موضوع پایان نامه پروژه دیده می شود. تحقیقات هر دو به عنوان کار نوشته شده و از طریق یک رسانه فیلم کوتاه منتشر شده است.

  • مقدمه ای بر طراحی محاسبات

این ماژول شما را به گرافیک دیجیتال دو بعدی، دستکاری تصویر و انیمیشن معرفی می کند. با در نظر گرفتن یک پارادایم مدرن شهری به عنوان فضا در جریان مداوم و پویا، دانشجویان به دنبال فضای تماشایی، یادگیری و تفسیر به نظر می رسند، به شرط اینکه مدیران یک فیلم کوتاه (متحرک)، کاوش زمان، زوایای دوربین، اثرات ویرایش، صدا و تکنیک های دیگر که چشم انداز منحصر به فرد در اختراع و تفسیر فضا را با ماهیت زمانی، موروثی طولانی می دهد. روندهایی، دنبالهدار و برنامه ریزی داستان، کارهای پیشگیرانه را پایه ریزی می کنند. مهارت های ارائه شده در این ماژول قابلیت های دانش آموزان را فراتر از استاندارد گسترش می دهد و مزایای رقابتی را در یک بازار پر جنب و جوش ارائه می دهد.

  • پروژه کارشناسی ارشد

این ماژول به طور خاص با تحقیق ، توسعه ، اکتشاف ، سنتز و نتیجه گیری از منطقه مورد نظر خود برای مطالعه پایان نامه اصلی خود تحقیق می کند. هدف این است که پروژه توسعه یافته از موقعیت تدوین شده در ماژول توسعه پایان نامه تکامل یابد. این پروژه به تعهد قابل ملاحظه ای بیشتر از هر کار پروژه قبلی نیاز دارد و می تواند مبتنی بر طراحی یا متنی (یا ترکیبی) باشد. شما به صورت جداگانه روی این پروژه کار خواهید کرد ، که نیاز به پذیرش بالاترین استانداردهای بررسی انتقادی دارد - خواه در تئوری های خاص و تجلی آنها در طراحی و معماری یا در نشان دادن یک رویکرد شخصی یا ابتکاری نسبت به فرایند طراحی.

  • طراحی خرده فروشی

این یک ماژول طراحی کاربردی مبتنی بر حرفه ای است. شما در چارچوب در نظر بگیرید که چگونه طراحی به عنوان ابزار موثر و قانع کننده در محیط خرده فروشی معاصر مورد استفاده قرار می گیرد. شما مسائل مربوط به بازاریابی محصول، انتخاب محصول، نام تجاری، بسته بندی، تبلیغ، طراحی یک فروشگاه "پاپ" اولیه را مورد بررسی قرار می دهید، که در طراحی کاملا دقیق یک فروشگاه گل سرسبد در محل لندن قرار دارد. این مدرک توسط کارشناسان تمرین در یک محیط طراحی بسیار رقابتی در لندن، با سال ها تخصص در زمینه آموزش داده می شود.

  • توسعه پایان نامه

این ماژول شما را با معرفی مباحث تحقیق و مباحث پژوهشی برای پروژه اصلی پایان نامه آماده می کند و روش های تحقیق ، تجزیه و تحلیل ، دستور کار ، مفهوم و استراتژی را پوشش می دهد. شما یک سری پروژه های کوتاه و / یا مطالعات در طول ماژول انجام خواهید داد. توجه به این نکته مهم است که پروژه اصلی پایان نامه بسته به انتخاب شما می تواند به شکلی طراحی شده و مبتنی بر متن باشد. نتیجه تحصیل برای ماژول توسعه پایان نامه نیز به نوع / قالب روشهای تحقیق بستگی دارد که برای پروژه پایان نامه خود در حال پیشرفت هستید.

شرایط ورودبریتانیا، اتحادیه اروپا و بین المللی

شما به طور معمول نیاز به داشتن مدرک خوب در معماری، طراحی داخلی و یا رشته طراحی مربوطه دارید. اگر مدارک تحصیلی شما در حوزه های موضوعی مربوط به دوره باشد، شما در مورد شایستگی در نظر گرفته خواهید شد. در موارد خاص و با توجه به شواهد مطالعات قبلي معادل يا قبول انتقال اعتبار، ورود ممكن است در يك نقطه ارزيابي به جز اول، مجاز باشد. اگر پس زمینه شما در زمینه دیگری باشد، شما ممکن است در نظر بگیرید که شما قادر به نشان دادن تجربه عملی یا دانش طراحی داخلی در سطح مناسب می باشید. معمولا دانشجویان نیمه وقت معمولا توسط یک کار طراحی داخلی و یا حرفه ای مرتبط با آن کار می کنند و حداقل دو سال تجربه کاری مناسب را دارند. به طور معمول انتظار می رود که دانش آموزان تمام وقت در تجربه طراحی مربوط به طراحی داخلی شرکت داشته باشند. دانشجویان خواسته خواهند شد که پرونده های خود را در یک فرمت الکترونیکی پس از تهیه یک برنامه ارائه دهند. اگر زبان اول شما انگلیسی نیست، نمره IELTS حداقل 6.5 (و یا معادل آن) با نمره حداقل 6.0 در هر جزء نیاز دارید.

شغلمسیر شغلی

فارغ التحصیلان ما دانش و مزایای در حال حاضر در محیط رقابتی و خواستار محیط زیست در لندن عامل. طیف گسترده ای از مهارت های آموخته شده در دوره کارشناسی ارشد، فارغ التحصیلان ما را قادر به تقویت و یا تغییر مسیر حرفه ای خود را.

دانش آموزان ما به نقل مکان به:

  • آموزش در سطح ارشد (دانشکده ارتباطات لندن)
  • اشتغال و پیشرفت در شرکت های بزرگ چند ملیتی (Gensler، Benoy)
  • کار در شیوه های طراحی جهانی معروف (دیوید آداج)
  • شروع تمرین طراحی خود را (Catia Interiors - افتتاحیه آوریل 2017)

در برخی موارد، این دوره فارغ التحصیلان ما را برای پیشرفت تحصیلی خود در سطح دکترا آماده کرده است. این همچنین هنرمندان خوب را تاسیس کرده است تا سؤالات خود را مطرح کنند و مسیرهای جدیدی را دنبال کنند. بسیاری از دانشجویان بین المللی ما به کشور خود مبادرت کرده اند تا از مهارت های جدید خود در پیشرفت تحصیلی و صنعت در خارج از کشور استفاده کنند.لینک های صنعت

ما یک شبکه گسترده ای از معماران و طراحان داخلی در لندن داریم که به دنبال فارغ التحصیلان برای پیوستن به شیوه های خود هستند، که ارتباط بسیار مهمی بین محیط دانشگاهی و حرفه ای ما در کار در لندن و دیگر مناطق است. ما از این مسیر برای قرار دادن تعدادی از فارغ التحصیلان در شیوه های موفق و رو به رشد با نتایج عالی استفاده کرده ایم.

آخرین به روز رسانی اوت 2019

درباره این دانشگاه

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one i ... اطلاعات بیشتر

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one in Harrow, it is home to over 20,000 students from over 150 nations. اطلاعات محدود