این دوره در زبان انگلیس برگزار می شود.

دوره کارشناسی ارشد طراحی داخلی پیروی از یک رویکرد مبتکرانه انسان محسوب می شود: این فقط در مورد طراحی یک فضای نیست بلکه آن چیزی است که به کاربران ارائه می دهد. طراحان داخلی باید قادر به مدیریت هر دو طرف استراتژیک فنی یک پروژه، با ارائه یک تحلیل دقیق، و ارائه بهترین راه حل ها در زمینه ارتقاء فضا و طراحی خدمات. از آنها خواسته شده است فضایی ایجاد کنند که احساسات قوی را در کنار انتخاب انتخاب مبلمان، چراغ، مواد و رنگ ها به همراه داشته باشد. این رویکرد اصلی و وسیع، شرکت های چند گانه را تشویق می کند تا از دانشجویان کارشناسی ارشد دانش آموزان برای کار بر روی پروژه های خاص با هدف طراحی یک تجربه موثر و معنی دار، کار کنند.

این برنامه کارشناسی ارشد بین المللی، طراحی شده، طراحی شده و به طور کامل در میلان اجرا شده است، جایی که ساخته شده در ایتالیا با طراحی سیستم ایتالیایی مشغول به کار است و جالب ترین و جالب ترین اتفاقات رخ می دهد.

هدف - دوره کارشناسی ارشد در طراحی داخلی در مورد فارغ التحصیلان که در رشته معماری و طراحی داخلی است. پس زمینه های مختلف مورد ارزیابی قرار می گیرند.

روش و ساختار - این دوره یک آزمایشگاه پویا، یک استودیوی بزرگ طراحی است که در آن دانش آموزان به پیروی از دستورالعمل های خاص، سازگاری زبان خود با متون مختلف و کار با مخاطب نزدیک با متخصصین مختلف را بازتولید می کنند. نظریه از طریق تمرین بدست می آید با شرکت در کارگاه ها با شرکت ها و تحقق سه پروژه اصلی که توسط پیچیدگی در حال رشد مشخص می شود. دانش آموزان یاد می گیرند تا انتظارات و نیازهای مشتریان را برآورده کنند، و این بدان معناست که مارک ها و سرویس های خدماتی بخشی از آموزش و تأیید کننده های مهم نمونه کارها هستند. دانش آموزان نیز مهارت های خودمختار و خود ارتقاء خود را به دست می آورند و یاد می گیرند که پروژه های خود را در بیس ارائه دهند و هر جزئیات را مدیریت کنند.

در ابتدای دوره، شرکت کنندگان با زمینه های مختلف، یک پایگاه فرهنگی مشترک را به دست می آورند و رویکرد تفکر طراحی خود را با تمرکز بر جنبه های روش شناختی، یعنی استفاده از "روش رول"، مراحل پیروی می کنند، هنگامی که کوتاه، راه اندازی، چگونه یک پروژه با شرکت و غیره روبرو می شود. سپس دوره های خاص با 3 پروژه اصلی افزایش پیچیدگی در مورد مهم ترین زمینه های طراحی داخلی ترکیب شده است. این پروژه ها رویکرد واقعی حرفه ای را شبیه سازی می کنند و به خلاصه، توسعه و ارائه ارائه می شوند. پروژه نهایی، و همچنین دیگران، در همکاری با یک شرکت توسعه یافته است، که به شرکت کنندگان اجازه می دهد تجربه یک واقعیت حرفه ای را تجربه کنند. این برنامه همچنین شامل سخنرانی با حرفه ای های طراحی مشهور و بازدید از شرکت ها، نمایشگاه ها، رویدادهایی مانند Salone del Mobile و کارگاه های آموزشی متقابل است.

در نسخه های گذشته، پروژه هایی با آمازون، آدیداس، کارتل، جکوزی، ریوزوما، تلویزیون، جکوزی، بهترین غرب، فونتانوت، آزوررا، تکناریلا ساخته شده است.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 12 برنامه دیگر ارائه شده توسط IED – Istituto Europeo di Design Milan »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
Duration
تمام وقت
Price
18,900 EUR
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
ژانویه 2020
آخرین مهلت تقاضا