کارشناسی ارشد در طراحی انیمیشن

عمومی

3 مکان موجود

شرح برنامه

این دوره در زبان ایتالیایی برگزار می شود

طراحی انیمیشن در IED به معنای یادگیری هنر گفتن داستانها از طریق انیمیشن، تصور کردن، ایجاد و ساخت شخصیت ها و محیط ها است تا آنها را در سناریوهای جدید زندگی کنند.

تقاضا برای طراحان انیمیشن به طور فزاینده ای در حال افزایش است: از تبلیغات به سری های تلویزیونی، از ویژگی های به فیلم های کوتاه، از docufiction به بازی، محصولات متقابل و transmedia و جلوه های ویژه برای فیلم و تلویزیون تولید می شود. استاد طراحی انیمیشن متخصصان انیمیشن را آماده کار در سناریوهای جدید می کند، مهارت های فنی و ابزار حرفه ای حرفه ای را برای ارائه، نوشتن و تحقق پروژه های پیشرفته تر: فیلم های کوتاه، سری، پروژه های متقابل رسانه ها، آموزش می دهد.

برنامه آموزشی، خلاقیت شخصی را تقویت می کند و دانش آموزان را به دنبال یافتن اشکال جدید آلودگی بین عبارات بصری و سبک خاص انیمیشن می برد.

هدف - دوره کارشناسی ارشد به فارغ التحصیلان در زمینه های تصویر، گرافیک کامپیوتری، انیمیشن، و یا در رشته هایی مانند نقاشی، طراحی مجموعه، و چند رسانه ای است؛ فارغ التحصیلان در کمیک و طراحی انیمیشن از مدارس تخصصی؛ حرفه ای با حداقل دو سال تجربه در انیمیشن.

روش شناسی و ساختار - دوره استاد مهارت ها در زمینه انیمیشن را به روز می کند، با تجزیه و تحلیل مسائل، مطالب و سبک هایی که تولید فعلی را مشخص می کنند. این نقاط را مشخص می کند که در آن تکامل گردش کار تولید متمرکز شده است، که توسط بزرگترین استودیو های ارائه شده ارائه می دهد که راه حل های هنری و فنی جدیدی را برای تولید سری و فیلم های مختلف ارائه می دهد: ادغام 2D / 3D، برش، قاب بر اساس قاب انیمیشن بدون کاغذ، پس از تولید، VFX.

تدریس به سه بخش عمده تقسیم می شود: طراحی، فنی-ابزار، تولید و بازاریابی.

در پایان دوره کارشناسی، دانش آموزان خواسته می شود تا یک پروژه نهایی را به صورت جداگانه یا در تیم های خود بسازند: یک فیلم کوتاه، یک پروژه ارتباطی در مورد موضوعات اجتماعی یا آموزشی که شباهت یک وضعیت واقعی، یک خلبان برای مجموعه تلویزیونی یا یک پرونده در جایگاه های مهم جشنواره ها ارائه می شود. در انتهای دوره، دانشآموز یک نمایشنامه شخصی برای معرفی او یا خود به جهان حرفه ای ایجاد خواهد کرد.

فرصت های شغلی - طراحان انیمیشن وارد دنیای حرفه ای در تولید انیمیشن های چند رسانه ای و چند رسانه ای می شوند. دوره کارشناسی ارشد دارای مهارت های بسیار خوبی برای پروفیل هایی مانند مفهوم هنرمند، طراح شخصیت، طراح محیط، داستاننویس و چیدمان هنرمند، شخصیت انیمیشناتور 2D، شخصیت انیمیشناتور 3D، دستیار تولید، سازنده است.

در نسخه های گذشته، دانش آموزان در ارتباط بودند: برونو بوذتو، آنا لورا کانتون، مورو کارارو، سیکسیوتون، ملازتا، گروه گلی الکونی.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli.

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli. اطلاعات محدود
میلان , میلان , میلان + 2 بیشتر کمتر