کارشناسی ارشد در صنایع غذایی کشاورزی

عمومی

شرح برنامه

این برنامه با هدف فراهم کردن دانش آموزان با مهارت ها، دانش و مهارت های پیشرفته برای انجام نقش های فنی و مدیریت محصول در سطح جهانی مواد غذایی مهم است.

بخش کشاورزی و مواد غذایی به طور ذاتی با چالش هایی در ارتباط با استفاده از زمین و آب، تغییر آب و هوا و سلامت و رفاه ارتباط دارد.

دانش آموزان فرصتی برای مطالعه در زمینه هایی مانند علوم پیشرفته محصول، تولید مواد غذایی پیشرفته، محصول جدید و توسعه فرآیند، ایمنی مواد غذایی خواهند داشت

دانش آموزان همچنین به فناوری های تخصصی مرتبط با صنعت و تجهیزات جدید در هر دو University of Lincoln ، مرکز ملی تولید مواد غذایی در Holbeach و در Riseholme Park دسترسی خواهند داشت.

فرصتی برای انجام یک پروژه تحقیقاتی در صنعت یا دانشگاه وجود خواهد داشت که فرصتی برای اعمال دانش جدید در یک محیط واقعی فراهم می کند. این همچنین به دانش آموزان اجازه می دهد تا قبل از تکمیل دوره، تماس های ارزشمندی با کارفرمایان بالقوه داشته باشند.

تحقیقات لینکلن در زمینه کشاورزی، دامپزشکی و علوم غذایی از لحاظ بین المللی تحسین برانگیز است. این رتبه بندی در بهترین کیفیت در بریتانیا برای کیفیت خروجی ها در آخرین ارزیابی ملی استانداردهای تحقیقات دانشگاهی (REF 2014) است.

چگونه مطالعه میکنید

این کارشناسی ارشد عمدا گسترده است، به منظور بهترین آماده سازی دانش آموزان برای فرصت ها در این محیط گسترده و سریع حرکت می کند. این برنامه اذعان دارد که به منظور بهینه سازی عملکرد و بهترین اطمینان / کنترل محصولات غذایی در زنجیره تامین مواد غذایی، به طور فزاینده ای به رسمیت شناخته شده است که تمرکز زنجیره تامین جامع، همه جانبه، مزرعه به چنگال مورد نیاز است.

ماژول برنامه:

 • معرفی سیستم های غذایی کشاورزی
 • علوم زراعی پیشرفته
 • مدیریت بازرگانی و عملیاتی
 • زنجیره تامین و مدیریت مداوم
 • رباتیک مواد غذایی کشاورزی
 • ایمنی مواد غذایی
 • تولید مواد غذایی پیشرفته
 • توسعه محصول و فرآیند جدید
 • پروژه تحقیقاتی

تماس ساعت هفتگی در این برنامه ممکن است بسته به نوع ماژول ها و مرحله مطالعه متفاوت باشد. مطالعه سطح تحصیلات تکمیلی شامل سهم قابل توجهی از مطالعات مستقل است و مواد مورد بررسی در سخنرانی ها و سمینارها را بررسی می کند. به عنوان یک راهنمای کلی، برای هر ساعت در کلاس انتظار می رود که دانش آموزان حداقل دو تا سه ساعت در مطالعه مستقل صرف کنند. برای اطلاعات بیشتر، لطفا با رهبر برنامه تماس بگیرید.

چگونه ارزیابی می شود

در این دوره از روش های مختلف ارزیابی، از جمله مقاله ها، امتحانات، سخنرانی های شفاهی و تمرینات استفاده می شود. این ارزیابی ها برای توسعه مهارت هایی که برای حرفه شما مفید خواهد بود طراحی شده اند.

سیاست University of Lincoln در بازخورد ارزیابی اهداف این است که اطمینان حاصل شود که دانشگاهیان به سرعت به شما در ارزیابی دوره ها - بطور معمول ظرف 15 روز کاری پس از تاریخ ارسال ارسال می کنند.

مصاحبه ها

تمام متقاضیان که الزامات اولیه علمی برای این دوره را دارند، لازم است مصاحبه با کارکنان دانشگاهی قبل از تصمیم گیری در مورد پیشنهاد یک مکان انجام شود. انتظار می رود که متقاضیان بتوانند علاقه خاصی به کشاورزی و تمام جنبه های روند فرایند مزرعه را به نمایش بگذارند.

برای اینکه این روند برای همه متقاضیان قابل دسترسی باشد، از اسکایپ به عنوان رسانه ترجیحی برای کسانی که قادر به سفر به لینکلن قبل از شروع برنامه نیستند استفاده می کنیم.

شرایط ورود

حداقل 2: 2 مدرک تحصیلی (یا معادل آن در خارج از کشور) در رشته مربوطه. (به عنوان مثال علوم زیستی، مهندسی، علوم رایانه، علوم غذایی، رشته های کشاورزی).

ما متقاضیان را از درجه های غیر مرتبط، با تجربه مربوطه در نظر می گیریم.

دانشجویان بین المللی نیاز به زبان انگلیسی در IELTS 6.0 با حداقل 5.5 در هر عنصر یا معادل آن دارند. http://www.lincoln.ac.uk/englishrequirements

ماژول ها

علوم زراعی پیشرفته (هسته)

این ماژول معمولا بررسی علم کنونی محصول و سهم خود را در تولید غذا در مقیاس بزرگ ارائه می دهد. این ممکن است شامل فن آوری های جدید و بخش های آنها در آینده تولید محصول پایدار باشد. این ماژول مولفه های کلیدی علوم محصول را به عنوان واحدهای واحدی از طریق تعاملات مجتمع مورد بررسی قرار می دهد. در طول این ماژول، اهمیت رابطه بین میکروبی با گیاهان در نظر گرفته شده است، پوشش هر دو پاتوژن و سودمند است. انتظار می رود دانش آموزان به طور مستقل موضوعات را به صورت انتقادی و ارزیابی مهارت هایی که منجر به استفاده واکنشی و انعطاف پذیر از علم محصول در تولید محصولات کشاورزی در طیف وسیعی از شرایط زراعتی می شود، مورد انتظار قرار دهند.

تولید مواد غذایی پیشرفته (هسته)

این ماژول به طور کلی پایه های کلیدی در تولید پیشرفته در صنایع غذایی را در بر می گیرد و نیاز به مهارت های عمیق عملیاتی دارد و با دانش عمیق از عملیات واحد فرآوری مواد غذایی، حفظ مواد غذایی، سیستم های بسته بندی مواد غذایی، طراحی ماشین آلات بهداشتی غذا، طراحی کارخانه مواد غذایی و فرآیند غذا مهندسی. انتظار می رود دانش آموزان درک مبانی عملیات واحد تولید مواد غذایی پیشرفته و برنامه های کاربردی آن در صنایع غذایی را درک کنند که چگونه فرآیندهای سنتی هنوز با طرح های جدید و اتوماسیون به وجود می آیند. دانش آموزان همچنین می توانند درک عملیات تولید جدید و جدید غذا را بدست آورند.

کشاورزی رباتیک (هسته)

این مدرک دانشجویان را به موضوع مهندسی صنایع غذایی و به ویژه به نقش اتوماسیون مدرن در ایجاد سیستم های پیشرفته و کارآمد برای رفع تقاضای روزافزون این بخش معرفی می کند. پس از مقدمه ای کوتاه برای رباتیک صنعتی و اتوماسیون، طیف وسیعی از برنامه های کاربردی برای بررسی، تجزیه و تحلیل و پیشنهاد استفاده از رباتیک برای خودکار سازی عملیات قبل از برداشت و پس از برداشت در بخش کشاورزی و غذا ارائه می شود. این ممکن است نوآورانه مدل صنعت 4.0 به عنوان یک چارچوب جامع کلی برای ارزیابی تاثیر برنامه های پیشنهادی در «مزرعه آینده» باشد.

مدیریت تجاری و عملیاتی (هسته)

صنعت کشاورزی و صنایع غذایی بزرگترین تولید کننده در انگلستان است و در تمامی سطوح حرفه ای چالش انگیز را ارائه می دهد. مشاغل در مدیریت بازرگانی مواد غذایی در حال توسعه در صنعت مواد غذایی متمرکز به مصرف کننده و پویا هستند. زنجیره تامین مواد غذایی از کشاورز به پردازنده به خردهفروش و مصرف کننده گسترش می یابد. این ماژول معمولا این ارتباطات و روابط تجاری مهم را بررسی می کند و فرصت های شغلی را برای مدیریت موثر و توسعه این مراحل کلیدی در زنجیره تامین مواد غذایی فراهم می کند. این مدرک کارشناسی ارشد به منظور اطمینان از اینکه دانش آموزان دارای مهارت های کلیدی مورد نیاز برای کارآمد به عنوان مدیران در صنعت عرضه مواد غذایی طراحی شده اند طراحی شده است. تازه واردان صنعت غذا باید قادر به مدیریت تغییر در بازار جهانی رقابتی و شرکت در توسعه حرفه ای کارکنان صنعت باشند. چشم اندازهای شغلی ممکن است شامل تعدادی از پست های مدیریتی در زمینه هایی مانند خرده فروشی، خرید، توزیع و تدارکات، همراه با فرصت های تحقیق، مشاوره و سخنرانی باشد. کارشناسی ارشد ممکن است مهارت های لازم را برای تصمیم گیری های استراتژیک، تجزیه و تحلیل مشکلات، ارائه راه حل ها، ایجاد برنامه های کاری و مدیریت موثر منابع را توسعه دهد.

ایمنی مواد غذایی

این ماژول معمولا تضمین کیفیت و نقش های فنی در صنایع غذایی با مهارت های مدیریتی همراه با دانش ایمنی، کیفیت و قانونی بودن محصول را با تظاهرات توجه به جزئیات همراه با ارتباطات خوب و مهارت های بین فردی پوشش می دهد. انتظار می رود دانش آموزان در مورد چگونگی تعریف «استانداردهای فنی» یک کسب و کار تولید مواد غذایی، از جمله بررسی شرایط الزامات قانونی، استانداردهای اعتباربخشی لازم، انتظارات مشتری و ادغام الزامات خاص خود برای تولیدکنندگان، در نظر بگیرند. در نظر گرفتن وظایف اجرایی صنایع غذایی و سازمان های دولتی و تعامل عملکرد فنی کسب و کار با این مقامات، نقش بازپرداخت محصول و سیستم های مدیریت بحران در شرایط چالش برانگیز مورد توجه قرار می گیرد.

پروژه تحقیقاتی مستقل کشاورزی (هسته)

دانش آموزان قادر به انتخاب یک موضوع تحقیق از طیف گسترده ای از گزینه های غذایی کشاورزی هستند، که در درجه اول با تمرکز تحقیق بر کارکنان آموزش مرتبط است. طیف گسترده ای از صنایع و تخصص های علمی در داخل LIAT، NCFM و Riseholme Park وجود دارد و دانش آموزان ممکن است فرصتی برای توسعه پروژه های منافع اعضاء کارکنان فراهم کنند. به عنوان یک فرد، دانش آموز با او "مشتری" مذاکره می شود، سرپرست دانشگاهی یا حامی مالی خارجی، برنامه ریزی پروژه، و ارائه کار از طریق جلسات، گزارش ها و ارائه دهی. ماژول اجازه می دهد تا این فرصت را به فرض، پیاده سازی، تجزیه و تحلیل، تفسیر و نوشتن یک قطعه قابل توجهی از کار تجربی. دانش آموزان در زمینه آمادگی برای تحقیق خود از طریق بحث موضوعات و نشریات در محیط یادگیری مجازی، مهارت های تحقیقاتی مانند آگاهی روش شناختی و تحلیلی و بینش انتقادی را توسعه می دهند.

معرفی سیستم های کشاورزی (هسته)

این ماژول یک بررسی مقدماتی از سیستم های تولید مواد غذایی پایدار را از تولید اولیه به تولید و زنجیره تامین ارائه می دهد. چالش های فعلی در محیط زراعی کشاورزی شامل تاثیر بر تنوع زیستی، تغییرات اقلیمی، کاهش منابع، مقاومت در برابر آفت کش ها، سلامت حیوانات و مدیریت رفاه در نظر گرفته شده است.

این ماژول همچنین نیازهای کلیدی فن آوری های تولید مواد غذایی، امنیت غذایی و ارزیابی روند حرکت مصرف کننده را معرفی می کند. انتظار می رود دانش آموزان موضوع را به طور انتقادی ارزیابی کنند و توانایی تجزیه و تحلیل طیف گسترده ای از مسائل مربوط به سیستم های کشاورزی، غذا و وابستگی متقابل آنها با جامعه گسترده تر را داشته باشند.

محصول جدید

محتوای ماژول به طور معمول جنبه های نوآوری مواد غذایی، محصول و توسعه فرایند را پوشش می دهد و تاثیر فناوری های جدید را برای شکل گیری غذاهای تغذیه سالم بررسی می کند. دانشجویان نقد و بررسی می کنند که تولیدکنندگان مواد غذایی محصولات جدیدی را برای نشان دادن نیاز مشتریان، مصرف کنندگان و سایر رانندگان بازار در نظر می گیرند. این ماژول، مناطق جدید توسعه مواد غذایی مرتبط با بهداشت، تغذیه، علم حسی و فن آوری های در حال ظهور را در بر می گیرد.

زنجیره تامین و مدیریت مداوم (هسته)

این ماژول به بررسی چگونگی جنبه های کلیدی محیط خارجی شرکت های مواد غذایی کشاورزی می پردازد: بازار؛ چارچوب سیاست های دولتی، تاثیر بر شرکت های تجاری در بخش. این ماژول احتمالا به دانش آموزان چالش می کند تا در مورد شرکت های مواد غذایی کشاورزی به طور فعالانه و موثر به چالش های خارجی با چابکی و پراگماتیسم پاسخ دهند.

امکانات

ویژگی های ویژه

 • شما به فناوری های تخصصی مربوط به صنعت و تجهیزات جدید در هر University of Lincoln پردیس های غذایی و کشاورزی، مرکز ملی تولید مواد غذایی (NCFM) در Holbeach و در Riseholme Park دسترسی خواهید داشت. هزینه های سفر بین دانشگاه ها توسط موسسه لینکلن برای صنایع غذایی تامین می شود.
 • University of Lincoln برای تولید مواد غذایی متعهد به کمک به بخش نوآوری است. ما با کارفرمایان و همکاران در راستای این هدف، با مشارکت ما با تامین کنندگان تجهیزات پیشرو و امکانات تخصصی، کارخانه مواد غذایی و اتوماسیون پیشرفته، همکاری می کنیم.
 • دانش آموزان در این دوره فرصتی برای مطالعه در پارک Riseholme، واقع در سه مایلی شمال لینکلن در یک پردیس پارک زیبا وجود دارد. Riseholme است که به بخش کشاورزی دانشگاه است. دانشجویان علوم زندگی در دوره های رفتار حیوانات نیز در امکانات ما در Riseholme مطالعه می کنند.
 • این برنامه میزبان انواع سخنرانان مهمان متخصص صنعت است.

شغل

حرفه ای و توسعه شخصی

این برنامه برای آماده سازی شما برای حرفه ای در بزرگترین صنعت جهان، غذای کشاورزی طراحی شده است. شرکت های کشاورزی، تولید کنندگان مواد غذایی، تولید کنندگان و خرده فروشان کارفرمایان بزرگی هستند و همچنین ادارات دولتی هستند که سیاست های غذایی را توسعه می دهند. شما می توانید حرفه ای خود را در زمینه فنی، بازاریابی، توزیع، نظارت بر کار و توسعه محصول پیش ببرید. شما همچنین می توانید شرکت خود را با حمایت مرکز University of Lincoln شرکت خود انتخاب کنید.

گروه کاری و مشاغل مشغول به کار مشاوران واجد شرایط هستند که می توانند در طول زمان خود در دانشگاه مشغول به کار با شما باشند. به عنوان یک عضو از فارغ التحصیلان ما نیز در سال اول پس از تکمیل دوره خود، از جمله دسترسی به رویدادها، اطلاعات خالی و منابع وب سایت، پشتیبانی یک به یک را نیز ارائه می کنیم. با دسترسی به فرصت های آنلاین و منابع مجازی و وب سایت برای دو سال آینده.

این سرویس می تواند شامل یک به یک مربیگری، مشاوره CV و آمادگی مصاحبه برای کمک به شما در افزایش فرصت های آینده شما باشد. این سرویس با کارمندان محلی، ملی و بین المللی همکاری می کند و به عنوان دروازه ای به دنیای کسب و کار عمل می کند.

هزینه ها

دیگر هزینه ها

برای هر دوره، ممکن است متوجه شوید که هزینه های اضافی وجود دارد. این ممکن است با توجه به لباس خاص، مواد یا تجهیزات مورد نیاز باشد. بعضی از دوره ها فرصت هایی برای انجام کارهای میدانی یا سفرهای زمینی فراهم می کند. از آنجا که این اجباری است، هزینه سفر و اقامت تحت پوشش دانشگاه قرار میگیرد و در هزینه شما نیز موجود است. در مواردی که این اختیاری است، به طور معمول از شما هزینه حمل و نقل، محل اقامت و هزینه های عمومی خود را پرداخت می شود.

با توجه به کتابهای درسی، دانشگاه دانشجویانی را که با فهرست جامع خواندن ثبت نام کرده اند، فراهم می کند و شما متوجه خواهید شد که کتابخانه گسترده ما دارای نسخه های متنی یا مجازی متون اصلی است که شما خواسته اید آن را بخوانید. با این حال، ممکن است ترجیح دهید برخی از این موارد را برای خودتان بخرید و مسئولیت این هزینه را خواهید داشت.

هزینه های تحصیل

* سال تحصیلی سپتامبر- جولای

** به واجد شرایط بودن

وام

سیستم جدیدی از وام های تحصیلات تکمیلی برای دوره های کارشناسی ارشد در انگلستان، از سال تحصیلی سال های 2016-17 ارائه خواهد شد. پیدا کنید که آیا واجد شرایط هستید.

بورس تحصیلی

به عنوان دانشجوی کارشناسی ارشد، ممکن است علاوه بر موارد فوق، واجد شرایط دریافت بورس تحصیلی باشید.

راهنمایی برای هزینه تحصیلات تکمیلی

برای تکمیل یک برنامه استاندارد کارشناسی ارشد، باید 180 امتیاز اعتبار را تکمیل کنید.

دانشجویان تمام وقت برای ثبت نام در برنامه به طور کامل پرداخت می شوند.

اطلاعات موجود در این صفحه از تاریخ 24 اکتبر 2017 صحیح است. برای اطلاعات بیشتر درباره دوره، لطفا از https://www.lincoln.ac.uk/home/course/agrfdtms/

آخرین به روز رسانی آوریل 2018

درباره این دانشگاه

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. اطلاعات محدود