کارشناسی ارشد در صنایع غذایی کشاورزی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

دوره

هدف از این برنامه، تجهیز دانش آموزان به مهارت های پیشرفته، دانش و تخصص برای انجام نقش های فنی و تولید در صنایع غذایی در سطح جهانی است.

بخش کشاورزی و مواد غذایی به طور ذاتی با چالش هایی در ارتباط با استفاده از زمین و آب، تغییر آب و هوا و سلامت و رفاه ارتباط دارد.

دانش آموزان فرصتی برای مطالعه در زمینه هایی مانند علوم پیشرفته محصول، تولید مواد غذایی پیشرفته، محصول جدید و توسعه فرآیند، ایمنی مواد غذایی خواهند داشت

دانش آموزان همچنین به فناوری های تخصصی مرتبط با صنعت و تجهیزات جدید در هر دو University of Lincoln ، مرکز ملی تولید مواد غذایی در Holbeach و در Riseholme Park دسترسی خواهند داشت.

فرصتی برای انجام یک پروژه تحقیقاتی در صنعت یا دانشگاه وجود خواهد داشت که فرصتی برای اعمال دانش جدید در یک محیط واقعی فراهم می کند. این همچنین به دانش آموزان اجازه می دهد تا قبل از تکمیل دوره، تماس های ارزشمندی با کارفرمایان بالقوه داشته باشند.

تحقیقات لینکلن در زمینه کشاورزی، دامپزشکی و علوم غذایی از لحاظ بین المللی تحسین برانگیز است. این رتبه بندی در بهترین کیفیت در بریتانیا برای کیفیت خروجی ها در آخرین ارزیابی ملی استانداردهای تحقیقات دانشگاهی (REF 2014) است.

اعتبار نامه ها

این دوره توسط موسسه علوم و فناوری مواد غذایی (IFST) تأیید شده است. IFST تخصصی حرفه ای انگلستان برای علوم و فناوری مواد غذایی است.

چگونه مطالعه میکنید

این کارشناسی ارشد عمدا گسترده است، به منظور بهترین آماده سازی دانش آموزان برای فرصت ها در این محیط گسترده و سریع حرکت می کند. این برنامه اذعان دارد که به منظور بهینه سازی عملکرد و بهترین اطمینان / کنترل محصولات غذایی در زنجیره تامین مواد غذایی، به طور فزاینده ای به رسمیت شناخته شده است که تمرکز زنجیره تامین جامع، همه جانبه، مزرعه به چنگال مورد نیاز است.

ماژول برنامه

  • معرفی سیستم های غذایی کشاورزی
  • علوم زراعی پیشرفته
  • مدیریت بازرگانی و عملیاتی
  • زنجیره تامین و مدیریت مداوم
  • رباتیک مواد غذایی کشاورزی
  • ایمنی مواد غذایی
  • تولید مواد غذایی پیشرفته
  • توسعه محصول و فرآیند جدید
  • پروژه تحقیقاتی

تماس ساعت هفتگی در این برنامه ممکن است بسته به نوع ماژول های فرد و مرحله مطالعه متفاوت باشد. مطالعه سطح تحصیلات تکمیلی شامل سهم قابل توجهی از تحصیلات مستقل است، مطالعه مواد مندرج در سخنرانی ها و سمینارها. به عنوان یک راهنمای کلی، برای هر ساعت در کلاس انتظار می رود که دانش آموزان حداقل دو تا سه ساعت در یک مطالعه مستقل صرف کنند. برای اطلاعات بیشتر، لطفا با رهبر برنامه تماس بگیرید.

چگونه ارزیابی می شود

در این دوره از روش های مختلف ارزیابی، از جمله مقاله ها، امتحانات، سخنرانی های شفاهی و تمرینات استفاده می شود. این ارزیابی ها برای توسعه مهارت هایی که برای حرفه شما مفید خواهد بود طراحی شده اند.

سیاست University of Lincoln در بازخورد ارزیابی اهداف این است که اطمینان حاصل شود که دانشگاهیان به سرعت به شما در ارزیابی دوره ها - بطور معمول ظرف 15 روز کاری پس از تاریخ ارسال ارسال می کنند.

امکانات

شما به فناوری های تخصصی مربوط به صنعت و تجهیزات جدید در هر University of Lincoln پردیس های غذایی و کشاورزی، مرکز ملی تولید مواد غذایی (NCFM) در Holbeach و در Riseholme Park دسترسی خواهید داشت. هزینه های سفر بین دانشگاه ها توسط موسسه لینکلن برای صنایع غذایی تامین می شود.

University of Lincoln برای تولید مواد غذایی متعهد به کمک به بخش نوآوری است. ما با کارفرمایان و همکاران در راستای این هدف، با مشارکت ما با تامین کنندگان تجهیزات پیشرو و امکانات تخصصی، کارخانه مواد غذایی و اتوماسیون پیشرفته، همکاری می کنیم.

دانش آموزان در این دوره فرصتی برای مطالعه در پارک Riseholme، واقع در سه مایلی شمال لینکلن در یک پردیس پارک زیبا وجود دارد. Riseholme در خانه موسسه لینکلن برای صنایع غذایی کشاورزی است. دانشجویان علوم زندگی در دوره های رفتار حیوانات نیز در امکانات ما در Riseholme مطالعه می کنند.

این برنامه میزبان انواع سخنرانان مهمان متخصص صنعت است.

شرایط ورود

درجه اول یا دوم درجه مدرک تحصیلی یا معادل آن در خارج از کشور.

ما متقاضیان را از درجه های غیر مرتبط، با تجربه مربوطه در نظر می گیریم.

دانشجویان بین المللی نیاز به زبان انگلیسی در IELTS 6.0 با حداقل 5.5 در هر عنصر یا معادل آن دارند. http://www.lincoln.ac.uk/englishrequirements

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. اطلاعات محدود