کارشناسی ارشد در صنایع اطلاعاتی

عمومی

شرح برنامه

Master's in Business Analytics یک برنامه چند رشته است که با هدف بهبود عملکرد کسب و کار و شناسایی فرصت های جدید برای تجارت با استفاده از تکنیک های داده کاوی انجام می شود. این برنامه با ترکیبی از تئوری و عملی ساخته شده است. اصل اصلی برنامه یادگیری با انجام است. شما با استفاده از مشکلات واقعی تجزیه و تحلیل مشاغل را حل می کنید. چنین مهارت هایی در سطح جهانی تقاضای بسیار زیادی دارند - کمبود بزرگی از متخصصان تجزیه و تحلیل تجارت در بازار وجود دارد.

این برنامه شما را با دانش کاملی از روشهای آماری و یادگیری ماشینی ، تکنیک های داده کاوی فراهم می کند که تحلیلگران مشاغل را قادر می سازند عملکرد یک تجارت را درک کنند و توسعه و چشم انداز آن را پیش بینی کنند. شما با فرآیندهای تجاری ، ریسکهای تجاری ، مدیریت و تحلیل اقتصادی آشنا می شوید و توانایی شناسایی ، ارزیابی و استفاده از فرصت ایجاد ارزش داده محور را بدست می آورید.

پس از اتمام برنامه ، شما با طیف گسترده ای از روش ها مسلح خواهید شد و قادر خواهید بود مشکلات تجاری و صنعتی را بطور مستقل حل کنید. شما در تهیه مدلهای پیش بینی شده بر اساس داده های پیچیده دنیای واقعی برای ارائه پشتیبانی از تصمیمات تجاری ، به یک متخصص تبدیل خواهید شد. این مدرک شرکت کنندگان را قادر می سازد مشاغل را به عنوان دانشمندان داده ، مدیران داده ، تحلیلگران تجارت و مشاوران هوش تجاری دنبال کنند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

South Ural State University is the center for educational, scientific, cultural and athletic activities in the city Chelyabinsk and the region.

South Ural State University is the center for educational, scientific, cultural and athletic activities in the city Chelyabinsk and the region. اطلاعات محدود