کارشناسی ارشد در سیستم های اطلاعات (mscis)

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی ارشد در سیستم های اطلاعاتی

مدیریت سیستم های اطلاعاتی

اهداف

در یک محیط در حال تکامل به طور مداوم، که در آن اطلاعات نقش عمده ای در شرایط رقابت و عملکرد بازی می کند، در عمق دانش از اطلاعات سیستم تنیس روی مدیریت موثر سازمان ضروری است. تناسب و کیفیت پاسخ مدیریتی به مشکلات مطرح شده توسط مدیریت سازمان تا حد زیادی بر اطلاعات موجود به مدیر بستگی دارد. کارشناسی ارشد در سیستم Infomation به ارمغان می آورد تخصص لازم برای بازیگران اقتصادی. آن را به هدف:

  • آموزش کارشناسان سطح بالا در زمینه های IT، سازماندهی و ارتباطات از استراتژی های کسب و کار، و مدیریت.

  • آماده شدن برای دکترا مطالعات، به ویژه در سیستم های اطلاعاتی و سیستم های مدیریت اطلاعات.

مهارت به دست آورد

کارشناسی ارشد در سیستم های اطلاعاتی ارائه می دهد مشخصات سفارشی برای فارغ التحصیلان، به آنها دسترسی به موقعیت های که نیاز به مهارت های تحلیلی hign. با تشکر از به رسمیت شناخته شده و تواناییها و ظرفیتهای مکمل کارکنان آموزشی، دانش آموزان از آموزش شخصی بهره مند شوند. علاوه بر این، نیوشاتل برای کیفیت بالا از زندگی مشهور است. به طور خاص، از آن آسان است برای پیدا کردن محل اقامت مناسب در قیمت مناسب.

فرصت های شغلی

این آموزش جهاد کارشناسان قادر به طراحی، نگهداری، ارزیابی و پیاده سازی سرویس های اطلاعاتی و برنامه آماده می شود. آنها قادر به بحث و گفتگو با متخصصان علوم کامپیوتر، بلکه با مخاطبان داشتن یک پس زمینه در علوم اقتصادی خواهد بود.در پایان این برنامه دقیق، فارغ التحصیلان قادر خواهد بود به مواضع متنوع، به عنوان رئیس پروژه اطلاعات، سیستم های اطلاعات معمار، سیستم های اطلاعات تحلیلگر، مدیر تدارکات، افسر امنیت اطلاعات، تحلیلگر کسب و کار ...

ساختار دوره

این برنامه شامل دو ترم از دوره ها و یک ترم برای نوشتن یک پایان نامه کارشناسی ارشد. دوره های آموزشی در نیوشاتل (یک روز در هفته) و لوزان برگزار می شود. قطار بین این دو سایت در دقیقهی 40 به طول می انجامد. در طول ترم اول و دوم، 5 دوره (30 اثرات) می باشد که در هر یک از دو رشته زیر انتخاب شود:

  • مدیریت سیستم های اطلاعاتی
  • سیستم های اطلاعاتی مهندسی

هر درس به شرح تعیین اهداف، اعتبار به دست آورد، محتوای دوره، منابع، شرایط ارزیابی و همچنین تیم آموزش.

آخرین ترم است به تحقق پروژه تحقیقاتی و یا کارآموزی و گزارش (30 اثرات) اختصاص داده است.

آموزش تعاملی

دوره های آموزشی توسط اساتید و سخنرانان این اطلاعات مدیریت موسسه (IMI) تدریس می شود. پیگیری مشکلات کارکنان مؤسسه، تحت نظارت استاد کیلیان Stoffel، کار تمام جنبه های مدیریت اطلاعات، با تاکید بر نمایندگی اطلاعات - با استفاده از مدل هستی شناسی - و استخراج دانش (داده کاوی). پروژه های مختلف تا حد زیادی توسط صندوق ملی سوئیس (SNF)، و همچنین به عنوان توسط صندوق خصوصی، از طریق همکاری با کسب و کار تامین می شود.چندین پروژه به انتشارات علمی، پایان نامه دکترا و اختراع ثبت شده منجر شده است.

آموزش زبان فرانسه و انگلیسی است.

نمایش دانشجویی

آموزش به هر دارنده مدرک کارشناسی باز است

  • در سیستم های اطلاعاتی، در اقتصاد، در علم اقتصاد، مدیریت و یا در در امور مالی ارائه آنها به دست آمده، در طول cursus خود، حداقل 12 اثرات (انتقال اعتبار اروپایی و سیستم انباشت) در علوم کامپیوتر (سیستم های اطلاعاتی اساس، فن آوری اطلاعات، برنامه نویسی و الگوریتم، پایگاه داده، برنامه نویسی شی گرا، و غیره)
  • در علم کامپیوتر علم و ارتباطات ارائه آنها در علوم اجتماعی و انسانی به دست آمده، در طول cursus خود، حداقل 12 اثرات (مدیریت تکنولوژی، توسعه پایدار، کارآفرینی، تاریخ تکنولوژی، حسابداری، بازاریابی، و غیره.)

دانش آموزان داشتن مدرک کارشناسی HES 'در علوم کامپیوتر، نرم افزار، اقتصاد سازمانی و یا مدیریت کامل، پذیرفته منوط به اتمام موفقیت آمیز proramme ارتقا دهید. آنها باید به دنبال یک آموزش تکمیلی شامل 18 تا 30 اثرات. A "pédagogique contrat " خواهد شد establisehd که در آن مورد نیاز اولیه و / یا دوره تکمیلی موازی مشخص خواهد شد. 

آخرین به روز رسانی May 2015

درباره این دانشگاه

At the University of Neuchatel, the student is the focus. We pride ourselves on creating future leaders, thanks to our innovative teaching programs.

At the University of Neuchatel, the student is the focus. We pride ourselves on creating future leaders, thanks to our innovative teaching programs. اطلاعات محدود