EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

استاد در سیستم های اطلاعاتی شما را با فرصت های شغلی برجسته فراهم می کند. پس از فارغ التحصیلی، شما می توانید حرفه ای در سراسر جهان در موقعیت هایی مانند معماری سیستم، مشاوره IS / IT، طراح IS، مدیر پروژه IS / IT، طراح UX، تحلیلگر کسب و کار و سیستم، مهندس فرآیند کسب و کار، تحلیلگر سیستم، یا مهندس نرم افزار .

ما به شما یک برنامه جهانی ارائه می دهیم که به شما ابزار و مهارت هایی را برای طراحی، توسعه و اجرای سیستم هایی می دهد که می توانند مشکلات مهم سازمانی و اجتماعی را حل کنند. شما چگونگی استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات برای دستیابی به اهداف استراتژیک خواهید آموخت. تمرکز بر روی چگونگی طراحی و توسعه سیستم های اطلاعات مدرن که به لحاظ اهداف و نیازهای سازمان، تلفن همراه و قابل انعطاف است، قرار می گیرد. شما درک عمیق تر از چارچوب کسب و کار گسترده سیستم های اطلاعاتی و نحوه طراحی آنها برای دستیابی به کیفیت فنی فنی و تعاملی مانند قابلیت استفاده را خواهید داشت.

این برنامه قابلیت رانده شدن است، جایی که شما توانایی ها و مهارت های طراحی خاص و ارزشمندی را در حوزه سیستم های اطلاعاتی به دست می آورید. انتظار می رود از مهارت و توانایی طراحی سیستم های اطلاعاتی برای دستیابی به پیشرفت و نوآوری در سازمان ها و جامعه انتظار داشته باشید. شما یاد خواهید گرفت که چگونه نظریه ها، روش های طراحی و ابزار برای توسعه سیستم های اطلاعاتی را اعمال کنید. شما همچنین خواهید آموخت که چگونه در پروژه های تغییر و نوآوری مرتبط با IS در زمینه های ملی و بین المللی مشارکت و مدیریت شود.

در یک ممیزی ملی از برنامه های درجه، برنامه کارشناسی ارشد ما در سیستم های اطلاعاتی بالاترین کیفیت را در دسترس قرار داد. اگر می خواهید حرفه ای به عنوان پیوند بین فن آوری، اهداف مردم و اهداف کسب و کار باشد، پس به دنبال آن نیستید - این برنامه برای شما است!

ماژول ها / دوره های برنامه

دوره های ارائه شده (7.5 واحد هر یک): مدیریت استراتژیک و سیستم های اطلاعاتی؛ فناوری اطلاعات، نوآوری و پایداری؛ مدیریت تصمیمات کسب و کار؛ طراح تعامل انسان و کامپیوتر؛ دینامیک صنعت موبایل؛ هوش تجاری؛ روش های پژوهش. این برنامه با پایان نامه کارشناسی ارشد (15 واحد) تکمیل می شود.

چشم انداز شغلی

فارغ التحصیلان در تقاضای بالا هستند، زیرا سازمانها به کارشناسان سیستم اطلاعات متکی هستند تا سیستمهای هوشمند را درک کنند، طراحی و توسعه دهند که به رقابت در بازار جهانی امروز کمک کند.

پس از فارغ التحصیلی، شما می توانید حرفه ای در سراسر جهان در موقعیت هایی مانند معمار سیستم، IS / IT مشاور، طراح IS، IS / IT مدیر پروژه، طراح UX، تحلیلگر کسب و کار و سیستم، مهندس فرایند کسب و کار، تحلیلگر سیستم و تحلیلگر هوش کسب و کار . این برنامه همچنین آمادگی عالی برای مطالعات دکترا است.

دانش آموزان سابق در سازمان هایی مانند Goldman Sachs، Tetra Pak، Capgemini، IBM، مایکروسافت، Sony Mobile، Ericsson، PWC، IKEA، Accenture و EY کار کرده اند. برخی از فارغ التحصیلان نیز کسب و کار خود را آغاز کرده اند.

اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه: www.lunduniversity.lu.se/information-systems

چرا Lund University ؟

Lund University در سال 1666 تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین، گسترده ترین و بهترین دانشگاه های شمال اروپا است. این دانشگاه در بین 100 دانشگاه برتر جهان در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS قرار دارد و رتبه اول را برای دانشجویان بین المللی که به سوئد - یکی از ابتدایی ترین، پایدارترین و دموکراتیک ترین کشورهای جهان تبدیل می کنند، انتخاب می کند.

اگر می خواهید شبکه بین المللی خود را در یک محیط کلاس درس جهانی شروع کنید، Lund University یک گزینه عالی است. یک روش متفاوت یادگیری در یک کشور را به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های جهان در ارائه آموزش عالی تجربه کنید. کار گروهی و روابط معلم و دانش آموز غیر رسمی، آموزش فراگیر را تسهیل می کنند.

دانشگاه در لند، یک دانشگاه جذاب و جمع و جور در جنوب سوئد واقع شده است، تنها 35 دقیقه از فرودگاه کپنهاگ در دانمارک. این شهر برای زندگی دانشجویی پر جنب و جوش مشهور است و همچنین به بسیاری از محوطه های برجسته تحقیقاتی و شرکت های بین المللی می پردازد.

اطلاعات بیشتر در مورد Lund University www.lunduniversity.lu.se

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
Lund University

مشاهده 91 برنامه دیگر ارائه شده توسط Lund University »

آخرین به روز رسانی فوریه 8, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
Contact school
Duration
تمام وقت
Price
Contact school
Deadline
Contact school
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
آخرین مهلت تقاضا
Contact school

Contact school

Location
آخرین مهلت تقاضا
Contact school
End Date
Contact school