سیستم های هوشمند و ربات انتظار می رود برای تبدیل شدن به بخشی جدایی ناپذیر از عمری روزانه ما است. به منظور توسط پذیرفته شود، و تعامل موثر و به طور طبیعی با، انسان، آنها را به انطباق با تغییر محیط و کاربران آنها با تعامل. سیستم های هوشمند انتظار می رود که به طور خودکار به دست آوردن و مدیریت دانش از طریق انواع سنسورها و برای یادگیری و بهینه سازی رفتار آنها در طول زمان. برنامه این استاد بین المللی با هدف ارائه دانش آموزان با توانایی برای ایجاد این سیستم تطبیقی ​​هوشمند و آماده سازی آنها برای یک بازار آینده، که در آن رفتار هوشمند و سازگار در نظر گرفته شده استاندارد برای سیستم های کامپیوتری.

به عنوان یکی از چند برنامه علوم کامپیوتر در آلمان که به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس، دوره کارشناسی ارشد "سیستمهای انطباقی هوشمند" دانشجویان برای تحقیق بین المللی و کار حرفه ای آماده می شود. زیر یک رویکرد متعادل، آن را در بین برنامه های با تمرکز صرفا فنی و برنامه هایی که ارائه یک برنامه درسی علوم کامپیوتر به طور کلی قرار می گیرد.

برنامه درسی آن است که در حوزه فن آوری و هوشمند سیستمهای انطباقی هوشمند متمرکز و در عمق آموزش در این زمینه فراهم می کند. ماژول انتخاب شده ارائه می مروری جامع از جمله جنبه های فنی و دولت از هنر الگوریتم و روش ها. دانش آموزان به پژوهش حاضر در زمینه های مربوطه معرفی و فرصت برای تعمیق دانش به دست آورد با شرکت در پروژه های تحقیقاتی بین المللی است.

استاد در سیستمهای انطباقی هوشمند یک برنامه تحقیقاتی و کنترل رشته 2 سال است که در زبان انگلیسی است. دانش آموزان، ملی و بین المللی، می توانید از یک محیط بین المللی سود و بهبود درک خود را از زبان انگلیسی و دانش در تفاوت های فرهنگی. تبادل بین دانش آموز در سمینارها و گروه های کاری، پرورش و گسترش در بحث ها و فعالیت های فوق برنامه. از طریق نزدیکی به پروژه های تحقیقاتی در حال حاضر، دانش آموزان امکان یک دارند
انتقال آرام به محیط پژوهش های مشترک و ادامه آموزش و مطالعه است.


برنامه تحصیلی


هسته سخنرانی

سخنرانی هسته اجباری برای همه دانش آموزان هستند. این مجموعه ای از سخنرانی های انتقال درک عمیق از انواع مختلف سیستم های تطبیقی ​​هوشمند و دانش آموزان به esearch بیشتر در حال حاضر در مناطق مختلف معرفی می کند. تمام ماژول های هسته ای از ترکیبی از سخنرانی و سمینار / آموزش به پرورش مشارکت دانش آموز و برنامه ثابت از مفاهیم به دست تشکیل شده است.

 • معماری نرم افزار
 • زیستی الهام گرفته هوش مصنوعی
 • ربات های هوشمند
 • شبکه های عصبی
 • پایگاه داده ها و سیستم های اطلاعاتی
 • آموزش الگوریتم
 • روش های پژوهش

تمرکز انتخاب

اسلات انتخاب تمرکز دانش آموزان با فرصت برای تقویت پس زمینه خود را در یک زمینه انتخاب و یا تعمیق دانش خود را در یک میدان که مکمل دروس پایه فراهم می کند. ماژول تمرکز خواهد شد و با مشورت با یک مشاور اختصاص داده انتخاب می شود و از یک لیست که به خوبی چین با تمرکز کلی از استاد هم قرار داده شد انتخاب شده است. این لیست ماژول های تک که مکمل سخنرانی هسته ای، و همچنین مجموعه ای از سخنرانی های پیشنهاد که با هم یک منطقه تمرکز منسجم شکل باشد. از آن خواهد شد به طور منظم بررسی کند تا منعکس کننده پژوهش حاضر و شامل مناطق آموزش نوظهور و مکمل.


مناطق به عنوان مثال این ماژول ها از انتخاب، ممکن است شامل:

 • زبان و پردازش تصویر
 • فناوری ربات
 • امنیت و ارتباطات در سیستم های تلفن همراه و شبکه های
 • مهندسی نرم افزار
 • سیستم های پیچیده

انتخاب فرمت

12 امتیاز اعتباری را می توان از طیف وسیعی از سخنرانی تدریس در گروه انفورماتیک و یا بخش های دیگر انتخاب شده است. در مقایسه با گزینه های تمرکز، این ماژول می توان مورد استفاده قرار گیرد برای به دست آوردن دانش در زمینه های است که فراتر از محدوده این برنامه بروید، اما به محتویات آن، به عنوان مثال روانشناسی و یا زیست شناسی مرتبط است. سخنرانی ها دوباره در مشورت با یک مشاور انتخاب شده، برای تضمین انتخاب معنی دار در هم ترازی با پس زمینه ها و اهداف دانش آموز.

پروژه و پایان نامه

پس از سخنرانی ها و سمینارها، که در آن تمرکز است که معمولا در کار فردی، دانش آموز به شرکت در یک پروژه گروه، قبل از انجام یک طرح تحقیقاتی که در نهایت به پایان نامه کارشناسی ارشد منجر می شود. در پروژه گروه تمرکز بر روی کار تیمی و تبادل علمی و دفاع از ایده ها، آماده سازی دانشجویان برای یک محیط علمی مشترک. دانش آموزان را تشویق به انتخاب پروژه در آماده سازی پروژه تحقیقاتی خود و به شکل فعال در پروژه های تحقیقاتی از یک منطقه انتخاب شده است. دو تا سه دانش آموزان انتظار می رود که به عنوان یک گروه مستقل با راهنما از منطقه مربوطه کار می کنند. یک سمینار، که در آن تمام گروه های ملاقات، به دانش آموزان فرصت به ارائه کار خود، در یک محیط قابل مقایسه با یک کنفرانس علمی. در گذشته، دانشجویان تمام وقت بر روی یک پروژه تحقیقاتی مستقلی است که با ارائه پایان نامه کارشناسی ارشد نهایی به پایان می رسد کار.

نرم افزار مورد نیاز

ما در ارائه دوره های به طیف گسترده ای از دانش آموزان به هدف. متقاضیان باید یک پس زمینه قوی در علوم کامپیوتر یا یک میدان های مرتبط، از دانش برنامه نویسی و ریاضی گرفته شده است. به منظور اعمال به استاد در سیستم های تطبیقی هوشمند، شما باید برای تحقق شرایط زیر است:

 1. مدرک کارشناسی در رشته علوم کامپیوتر و یا رشته مرتبط تا آنجا که 60 ECTS نقاط اعتباری در زمینه علوم کامپیوتر به دست آورد.
 2. اثبات تسلط به زبان انگلیسی زبان قابل مقایسه با:
  یک CEFR / Telc را به سطح B2
  ب. IELTS 6.5
  ج. TOEFL (IBT 90، PBT 575، CBT 230)
  د. کمبریج CPE CAE و یا

هیچ شهریه وجود دارد، اما هر دانش آموز در دانشگاه هامبورگ است به پرداخت هزینه ترم که در حال حاضر شامل یک پاس حمل و نقل عمومی به صورت رایگان.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
این دوره واقع در پردیس
Duration
پاره وقت
تمام وقت
Price
310 EUR
/ ترم (شامل پاس حمل و نقل عمومی)
Deadline
درخواست اطلاعات
next application period starts 15.02.2017
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
next application period starts 15.02.2017
Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
next application period starts 15.02.2017
End Date