کارشناسی ارشد در سازه های مهندسی عمران

عمومی

شرح برنامه

برای کیست؟

این دوره برای مهندسین حرفه ای است که می خواهند در مهندسی ساخت و ساز متخصص باشند و یا به این حرفه برای پیشبرد حرفه خود بپردازند. به طور معمول دانشجویان دارای مدرک کارشناسی در رشته مهندسی یا رشته مرتبط هستند. دانش آموزانی که دارای مدرک تحصیلی در زمینه مهندسی عمران هستند معمولا تجربه کار مربوط به ساختارهای مهندسی عمران را دارند، بنابراین آنها با کار در حوزه فنی خاص آشنا هستند.

ما دانش آموزان را تشویق می کنیم که راه حل های اصلی را در یک محیط حمایتی و به خوبی مجهز بررسی و بررسی کنند. دانش آموزان در گروه هایی که در پروژه های فنی کار می کنند تجربه ای را تجربه می کنند که به چالش کشیده می شوند، اما برای حرفه های آینده آنها بسیار مفید است. ما می خواهیم فارغ التحصیلان ما برای رفتن و کار در سراسر جهان، بنابراین ما روشی نوآورانه برای طراحی در یک محیط استودیو را تحریک می کنند.

مدیر دوره، دکتر تاتیانا میکیک

اهداف

از تجزیه و تحلیل چگونه نانو فیبر کربن می تواند اثر خوردگی در بتن را به دست آوردن بینش از کارشناسان در حال توسعه جدید Forth Bridge، این کارشناسی ارشد در سازه های مهندسی عمران طراحی شده است به طوری گسترده ای، بنابراین شما می توانید منطقه خود را از تخصص مهندسی ساخت و ساز.

به عنوان یک بخش، ما از تعریف فرم های جدید ساختاری تا کاربرد عملی مواد جدید، منافع فراوانی داریم. ما معتقدیم که مهندسی عمران حرفه ای خلاق و همکار است، همانند یک تکنیکی. این دوره به شما ابزارهایی را می دهد که خود را در هر دو طرف تحلیلی و تجربی سوژه فرو ببرید، بنابراین شما می توانید مشکلات متنوعی را برای تولید راه حل های ساختاری خود ببرید.

کارشناسی ارشد مهندسی عمران کارشناسی ارشد صنایع است، بنابراین شما می توانید با گروهی از همکاران خود از اولین دوره به بعد کار کنید و از یک گروه از مهندسان برجسته جهان با نقاط قوت تحقیقاتی مختلف یاد بگیرید. از مهندسی زلزله تا ساخت و ساز پایدار، شما با استفاده از نرمافزارهای پیشرفته صنعت برای ایجاد راه حل های امن برای پروژه های دنیای واقعی فرصت فراگیری و عمق خواهید آموخت.

شرایط ورود

متقاضیان باید مدرک درجه دوم را در مهندسی عمران یا یک موضوع مربوطه یا معادل آن از موسسه بین المللی برگزار کنند.

سایر مدارک مناسب

اگر شما برای ورود مستقیم واجد شرایط نیست، شما ممکن است مایل به دنبال یک دیپلم Pathway به برنامه از طریق یکی از شرکای ما.

الزامات انگلیسی

برای دانش آموزان خارج از کشور که زبان اول انگلیسی نیستند، مدارک زیر لازم است:

  • آیلتس: 6.5. با توجه به تغییرات لیست UKVI از SELTs، ما دیگر قادر به پذیرش TOEFL به عنوان مدرک زبان انگلیسی برای دانش آموزانی است که از آوریل 2014 به CAS نیاز دارند.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

City, University of London is a special place. With skill and dedication, we have been using education, research and enterprise to transform the lives of our students, our community and the world for ... اطلاعات بیشتر

City, University of London is a special place. With skill and dedication, we have been using education, research and enterprise to transform the lives of our students, our community and the world for over a hundred years. اطلاعات محدود