کارشناسی ارشد در رهبری

عمومی

شرح برنامه

توانمند سازی برند خود را از رهبری

استاد کارشناسی ارشد Guelph (MA) در برنامه رهبری یک تجربه زندگی و زندگی حرفه ای است که توانایی های رهبری شما را افزایش می دهد و شما را به رهبری که می خواهید تبدیل می شود. قبل از شروع سفر تحول آمیز خود، توانایی ها و سبک های رهبری خود را بررسی می کنید، که شما را قادر می سازد تا بهتر استراتژی ها و مفاهیمی را که برای شما و برند خود از رهبری شما مناسب است شناسایی کنید.

اکثریت این برنامه به صورت آنلاین ارائه می شود، به شما این امکان را می دهد تا دوره کار خود را در اطراف برنامه مشغول خود کامل کنید. این یادگیری آنلاین حتی با دوره های کوتاه و فشرده در هفته جاری در Guelph، Ontario افزایش یافته است، به شما این امکان را می دهد که با همسالان و اعضای هیئت علمی خود همکاری، ارتباط برقرار کردن و ارتباط برقرار کنید. شما می توانید دانش و مهارت های خود را به دست آورید تا بتوانید با چالش های رهبری خود در سازمان خود مقابله کنید.

اکثریت کارهای آموزشی خود را می بینید که شما با همتایان خود از طیف وسیعی از صنایع، مانند:

 • خصوصی / برای سود
 • مراقبت های بهداشتی
 • پلیس و نظامی
 • تحصیلات
 • نه برای سود
 • دولت

شما در کنار یک گروه فوق العاده متشکل از حرفه ای ها که دارای سبک های منحصر به فرد رهبری خود هستند یاد خواهید گرفت. اغلب این رویکرد مشارکتی در یادگیری یکی از مهمترین فرصتهای یادگیری برای دانش آموزان است.

به عنوان یک دانشجوی دوره کارشناسی ارشد در برنامه رهبری، شما:

 • مهارت های رهبری و مهارت های خود را با یادگیری از رهبران سازمانی و اعضای هیات علمی که تحقیقات در حال تغییر در بازی را در زمینه خود توسعه داده اند، تقویت کنید
 • به دست آوردن بینش و نقاط قوت و ضعف خود که به شما این امکان را می دهد که توانایی های رهبری خود را بهتر درک کنید
 • درک خود را از مسائلی که در معرض تعدادی از سازمانها و رهبران آنها قرار گرفته است را تقویت کنید، که شما را قادر به مقابله با چالش های استراتژیک و حل آنها می کند

بهترین از هر دو جهان

ما می دانیم که در برنامه شلوغ خود برای رسیدن به یک برنامه فارغ التحصیل در محل، دشوار است. و برنامه های آنلاین دقیقا اجازه نمی دهد که خود را به طور کامل در محتوای درس غوطه ور کنید. به همین دلیل ما جلسات فشرده در محل با یادگیری آنلاین تعاملی، آنلاین را ترکیب می کنیم. Guelph's MA در برنامه رهبری به شما امکان انعطاف پذیری برای تکمیل برنامه را در برنامه خود می دهد و همچنین از ارتباطات چهره به چهره با همسالان و اعضای هیات علمی خود بهره مند شوید.

یادگیری آنلاین

هیچ تابلوهای تبلیغاتی آنلاین و یا اتاق های چت شما در رتبه بندی وجود ندارد، بنابراین شما احساس نمی کنید "به کامپیوتر شما زنجیر". در عوض، ما مطالب خواندن شما را برای شما ارسال می کنیم تا به سرعت خودتان بچرخید. شما می توانید از هر 20 تا 25 ساعت هر هفته در طول بخش آنلاین این دوره انتظار داشته باشید.

یادگیری در محل

تصور کنید یک فرصت طولانی مدت شبکه ای که بیشتر از یک تبادل کارت تجاری ساده است. هفته های مسکونی در محل فرصت شغلی را برای شما فراهم می کنند تا از استادانی که دارای تجربه صنعت قابل توجهی هستند و از تحقیقات در حال تغییر صنعت پیشرفت داشته اند یاد بگیرند. همانطور که مهم است، شما با کارآموزان خود که در صنایع متنوع و متفاوتی هستند، کار خود را به کار می گیرید. این روند همکاری برای روش یادگیری ما بسیار مهم است. شما نه تنها استراتژی های جدید و مهارت های مرتبط با حرفه خود را یاد می گیرید، بلکه شما نیز با همکلاسی های خود و استادان ارتباط برقرار می کنید که عمر طول می کشد.

جدول زمانی برنامه

 • این برنامه با یک هفته اقامت در محل شروع می شود که در آن شما کار خود را شروع می کنید و با همکلاسی های خود ارتباط برقرار می کنید.
 • بعد از هفته مسکن، شما دوره های آنلاین خود را ادامه خواهید داد.
 • پس از هفته دوم مسکن، شما می توانید یک تحقیق عمده یا دو دوره اضافی برای تکمیل دوره خود داشته باشید.
 • این برنامه به طور معمول طول می کشد 18 - 24 ماه برای تکمیل.118349_ScreenShot2016-05-31at3.39.00PM_0.png

شهریه

هزینه مأموریت در برنامه رهبری 31،395 دلار (داخلی) و 36،116 دلار (بین المللی) است و شامل همه چیزهایی است که شما نیاز دارید تا بتوانید برنامه را با موفقیت کامل کنید، از جمله:

 • هزینه تمام دوره ها، هر دو آنلاین و در دوره های مسکونی شما.
 • وعده های غذایی، در طول دوره های مسکونی شما.
 • کتاب های درسی و مواد آموزشی
 • مواد حمایت.

ما گزینه های زیادی برای کمک به تامین مالی مدارک خود ارائه می دهیم. ما خوشحالیم که تعدادی از بورس تحصیلی درسی و دوره ای ارائه می دهیم.

هر ترم شما به عنوان یک دانش آموز تمام وقت ثبت نام می کنید، بنابراین یک انجمن دانشجویان فارغ التحصیل (GSA) حدود 40 دلار وجود دارد.

دوره های نمونه

کارشناسی ارشد در دانش آموزان رهبری دوره های مختلف هسته ای و دوره های انتخابی را انجام می دهد. زیر لیست نمونه هایی از دوره های ارائه شده در طول برنامه است. پیشنهادات دوره ای به تغییر می انجامد

مبانی رهبری: این دوره مهارتهای بین فردی شرکت کنندگان، و همچنین دانش و درک آنها از نظریه و تحقیق را که عامل تاثیر مدیریت تیم و همکاری در سازمان است، افزایش خواهد داد.

تئوری های رهبری: این دوره، توسعه مفهوم رهبری را دنبال می کند. از طریق تعامل تئوری و کاربرد عملی، شرکت کنندگان در مورد نیازها، مسئولیت ها و پیامدهای رهبری موثر قدردانی بیشتری خواهند داشت.

نقش رهبر در تصمیم گیری: نقش رهبر در تصمیم گیری از طریق مطالعه مدل عقلایی تصمیم گیری، انحرافات انسانی، خلاقیت و ریسک و عدم قطعیت در تصمیم گیری مورد بررسی قرار می گیرد. این دوره همچنین موضوعات اخلاقی و تصمیم گیری گروهی را مورد بررسی قرار می دهد.

اخلاق در رهبری: مسائل مربوط به استفاده و استفاده از استانداردهای اخلاقی توسط رهبران از طریق نمونه هایی از تاریخ، رویدادهای کنونی، رمان، فیلم و تلویزیون مورد بررسی قرار می گیرد. نظریه مربوطه به نمونه های رهبری برای کمک به دانش آموزان برای ایجاد چارچوب اخلاقی برای انجام مهارت های رهبری اعمال می شود.

رهبری تغییر سازمان: این دوره نقش رهبری در مدیریت تغییر در یک سازمان و تغییرات لازم برای مدیریت را بررسی می کند. این دوره، توسعه اعتماد، ایجاد وفاداری سازمانی و انگیزه و الهام از تیم های با کارایی بالا را بررسی می کند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The University of Guelph is like no other university in Canada. Research-intensive and learner-centred, our campuses span urban hubs and rural communities. We are known for excellence in the arts and ... اطلاعات بیشتر

The University of Guelph is like no other university in Canada. Research-intensive and learner-centred, our campuses span urban hubs and rural communities. We are known for excellence in the arts and sciences, and for our commitment to developing exceptional thinkers and engaged citizens. اطلاعات محدود